System Symfonia ERP

(Symfonia Sp. z o.o.)

Oprogramowanie ERP pozwala kompleksowo zarządzać przedsiębiorstwem w różnych obszarach działania: od finansów i księgowości, kadr i płac, wsparcia sprzedaży, aż po zarządzanie produkcją i magazynem.
 

sente logoTeneum X

(Sente S.A.)

Teneum X to kompletny system ERP wspierający rozwój i wzrost efektywności w firmach produkcyjnych, dystrybucyjnych i usługowych. Rozwiązanie wspiera przedsiębiorstwa w obszarach: Handel i dystrybucja, Zaopatrzenie, Zarządzanie magazynem – WMS, Zarządzanie produkcją, CRM, e-Commerce B2B, Finanse i księgowość, Zarządzanie personelem, Workflow i dokumenty, Raportowanie i analizy. Architektura systemu pozwala dostosować go do wymagań i indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Teneum X oparty jest na nowoczesnej platformie budowania aplikacji biznesowych – Neos.

 

marcrologic erpMacrologic ERP

(Asseco Business Solutions S.A.)

Procesowy system ERP, który umożliwia definiowanie procesów biznesowych i zarządzania firmą na ich podstawie. W nowoczesny sposób automatyzuje procesy w organizacji w oparciu o obiegi dokumentów.

marcrologic erpSoftlab ERP

(Asseco Business Solutions S.A.)

Skalowalny system ERP, który wspiera zaawansowane procesy biznesowe oraz zarządzanie kluczowymi obszarami działania firmy: od logistyki i sprzedaży, przez finanse i księgowość, produkcję, WMS aż po HR.

Microsoft Dynamics 365Microsoft Dynamics 365 for Operations

( ANEGIS Sp. z o.o.)


Dynamics 365 for Operations jest kompleksowym rozwiązaniem do zarządzania działalnością biznesową dla średnich i dużych organizacji. Aplikacja obsługująca Operacji dla Dynamics 365 (dawniej zwanym Dynamics AX) jest flagowym pakietem firmy Microsoft przeznaczonym do planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP).

marcrologic erpMicrosoft Dynamics 365 Business Central

(IT.Integro Sp. z o.o.)

Czołowy system ERP, zarówno dla mniejszych, jak i średnich i dużych firm. Integracja z pakietem Microsoft 365 i narzędziami ekosystemu One Microsoft sprawia, że to kompleksowe oprogramowanie do zarządzania, które możesz dopasować do charakterystycznych dla siebie procesów biznesowych.

impulsevologoImpuls EVO

(Biuro Projektowania Systemów Cyfrowych SA)


Impuls EVO jest innowacyjnym podejściem do korzystania zintegrowanego systemu wspomagającego zarządzanie wszystkimi procesami w średnich i dużych przedsiębiorstwach. Umożliwia dowolne zestawianie funkcjonalności systemu ERP w oparciu o obieg informacji, odzwierciedlając realizowane w przedsiębiorstwie procesy biznesowe.

sbiznes logoTETA ERP

(Unit4 Polska sp. z o.o..)

 

TETA ERP to zorientowany na ludzi system klasy ERP automatyzujący bieżącą pracę na rzecz działań strategicznych. Rozwiązanie dedykowane jest średnim i dużym przedsiębiorstwom z najważniejszych sektorów gospodarki: handlu, usług, finansów, produkcji oraz administracji publicznej. Wspomaga zarządzanie w kluczowych obszarach (finanse, kadry i płace, logistyka, produkcja i in.). Charakteryzuje go otwartość aplikacji na modyfikacje programistyczne, nowoczesna technologia oraz możliwość integracji z praktycznie dowolnym oprogramowaniem innych dostawców. System TETA ERP jest całkowicie polski, uwzględnia polskie realia gospodarcze i standardy Unii Europejskiej.
 

erp rho softwareMODUS ERP

(RHO SOFTWARE)


Modus ERP to specjalistyczny system, zaprojektowany na potrzeby firm produkcyjnych. Oferuje on kompleksowe rozwiązania, które umożliwiają pełną kontrolę nad wszystkim procesami biznesowymi przedsiębiorstwa, ze szczególnym uwzględnieniem procesów produkcyjnych, optymalizacją kosztów, zarządzaniem jakością oraz planowaniem i monitorowaniem produkcji.

simple logoSIMPLE.ERP

(SIMPLE)

 

SIMPLE.ERP jest Zintegrowanym Systemem Informatycznym zapewniającym spójną i kompleksową obsługę procesów gospodarczych w całym zakresie działalności. Istotne cechy tego systemu to otwartość i elastyczność, które są wynikiem wykorzystania do jego budowy powszechnie zaakceptowanych standardów i interfejsów. Dzięki daleko posuniętej standaryzacji system może być ponadto łatwo rozwijany - w trakcie wdrożenia wzbogacany o nowe obszary funkcjonalne. Ponadto system w łatwy sposób integruje się z innymi rozwiązaniami branżowymi (np. systemami części „białej” w jednostkach medycznych, systemami dziekanatowymi, systemami dedykowanymi dla produkcji i sterowania automatyką przemysłową).

enova365enova365

(SONETA Sp. z o.o.)

 

System enova365 to oprogramowanie ERP najnowszej generacji przeznaczone do kompleksowego zarządzania firmami oraz instytucjami. System jest tworzony przez ekspertów z dziedzin zarządzania, finansów i księgowości, handlu oraz kadr i płac. Pozwala planować podejmowane działania, wyznaczać pracownikom zadania oraz dokonywać analiz na podstawie unikalnych raportów i zestawień. Oprogramowanie cechuje się bardzo dużą ergonomią i efektywnością pracy, posiada przyjazny dla użytkownika interfejs, umożliwiający korzystanie z systemu na wielu urządzeniach (komputer, tablet, smartfon) oraz gwarantuje zgodność z obowiązującymi przepisami prawa. enova365 jest wykorzystywana przez ponad 11 tys. polskich firm.

RamBase ERPRamBase

(RamBase | Todis Consulting)

 

RamBase to kompletne rozwiązanie ERP oparte na chmurze dla branż zajmujących się produkcją i sprzedażą hurtową. RamBase Cloud ERP jest dostarczany w modelu „oprogramowanie jako usługa” (SaaS) przez centrum danych w Norwegii, które posiada ochronę przed impulsami typu EMP i jest strzeżone 24/7, posiada funkcję tworzenia pełnych kopii zapasowych i redundancji oraz chroni bezcenne dane biznesowe nasze i naszych klientów.
 

IBSCMicrosoft Dynamics Business Central 3PL Dynamics


Dedykowany system WMS dla operatorów logistycznych uwzględniający szczegółowe rozliczenia świadczonych usług i kosztów składowania. Kompleksowe rozwiązanie z terminem wdrożenia od kilku dni do 3 miesięcy.

proalphalogo2018new proALPHA

(proALPHA Polska Sp. z o.o.)


proALPHA to kompletne rozwiązanie klasy ERP ukierunkowane na potrzeby przedsiębiorstw z sektora produkcyjnego. Z powodzeniem wspiera procesy produkcji jednostkowej jak i wielkoseryjnej. Jest zintegrowanym oprogramowaniem opartym na strukturze modułowej, dzięki czemu system w łatwy sposób dopasowuje się do organizacji różnych wielkości.

sbiznes logoMaksERP

(Softmaks.pl.)

 

System MAKS ERP – w pełni Zintegrowany System do Obsługi Przedsiębiorstwa i Wspomagania Zarządzania. System ERP przeznaczony jest dla dużych i średnich przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych, usługowych i użyteczności publicznej.
 

MAAT  - system ERPMAAT

(COMP Soft Sp. z o.o.)

 

Rozwiązanie klasy ERP. Szczególny nacisk został położony na zarządzanie procesami produkcyjnymi, w tym planowanie i harmonogramowanie, a także precyzyjne rozliczanie kosztów normatywnych i rzeczywistych.

ipcc logo 2016 Infor M3

( iPCC Sp. z o.o.)

 


Infor M3 to dopasowany branżowo system klasy ERP, zawierający specjalistyczne funkcjonalności specyficzne dla wybranych gałęzi przemysłu: spożywczego, chemiczno-kosmetycznego, drzewno-meblarskiego, modowego oraz dla dystrybucji, a także serwisu i wynajmu maszyn i urządzeń. Infor M3 jest w pełni zlokalizowany, przetłumaczony, ma zaplecze supportowe (lokalne i globalne) oraz wdrożeniowe (również lokalne i globalne). Jest łatwy w instalacji, nie wymaga kosztownych kastomizacji i odznacza się szybkim wdrożeniem.

vendo erp logoVendo ERP

(CFI Systemy Informatyczne Sp. z o.o.)

 

Vendo ERP to elastyczne i funkcjonalne oprogramowanie dla firm stworzone w celu usprawnienia funkcjonowania przedsiębiorstw. Ułatwia i wspiera przy wykonywaniu codziennych zadań oraz zarządzaniu i nadzorem nad procesami w firmie, takimi jak zarządzanie produkcją, zaopatrzenie i gospodarka magazynowa, obsługa sprzedaży, finanse i księgowość.

epicoriscalEpicor iScala

(Todis Consulting)

 

iScala, wdrażana przez Todis Consulting, to kompletny, zintegrowany system wspierający zarządzanie w średnich firmach produkcyjnych, logistycznych, handlowych i usługowych. iScala zawiera pakiet funkcjonalności, który odpowiada potrzebom nawet bardzo rozbudowanych przedsiębiorstw. Dodatkowo za sprawą dedykowanych wersji znajduje zastosowanie także w hotelarstwie i przemyśle farmaceutycznym. Cechuje go modułowa budowa oraz skalowalność, wielowalutowość i wielojęzyczność.


 humansoft HermesSQL



HermesSQL to kompleksowy system ERP przeznaczony do obsługi średnich przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych. Obsługuje i jednocześnie integruje ze sobą kluczowe obszary firmy: sprzedaż, dystrybucję, e-commerce (sklep internetowy, B2B, EDI), zaopatrzenie, gospodarkę magazynową, produkcję, usługi, kadry i płace oraz finanse i księgowość. Dzięki temu nie tylko usprawnia codzienne działanie przedsiębiorstwa, ale także pozwala mieć pełną kontrolę nad sytuacją w firmie.

quatra max logo Quatra Max

(Sygnity Business Solutions SA)


Quatra Max to narzędzie ułatwiające efektywne zarządzanie firmami o rozproszonej strukturze, zapewniające kompleksowe wsparcie we wszystkich procesach biznesowych. Program ułatwia zarządzanie firmą na szczeblach: operacyjnym, kierowniczym oraz strategicznym, jednocześnie pozwalając na sprawną komunikację i przepływ danych za pośrednictwem Internetu.

EPICOR ERPEpicor ERP

(Todis Consulting)

 

System Epicor ERP, wdrażany przez firmę Todis Consulting to kompleksowy i nowoczesny pakiet aplikacji dla przedsiębiorstw, który pomaga zoptymalizować produktywność w całej organizacji zapewniając jednocześnie niskie, całkowite koszty użytkowania (TCO). Wykorzystuje nowe technologie, takie jak m.in. narzędzia analityczne czy Internet, aby wspierać procesy biznesowe swoich klientów. System zorientowany jest na duże i średnie firmy działające w branży produkcyjnej oraz dystrybucyjnej.

sbiznes logosBiznes

(SOFTINTEGRATION Sp. z o.o.)

 

sBiznes ułatwia prowadzenie biznesu w wielu obszarach. Są nimi: obrót towarowy (magazyny, zakupy, sprzedaż), księgowość (pełna księgowość, książka przychodów i rozchodów, ryczałt), kadry i płace, produkcja, środki trwałe i wyposażenie oraz wiele innych. Program doskonale sprawdzi się w firmach, biurach rachunkowych, instytucjach, obiektach sportowych i rekreacyjnych, NGO, wypożyczalniach, sklepach, restauracjach, hotelach, muzeach oraz w obiektach z kontrolą i nadzorem dostępu.
 

EXACTexactglobeExact Globe Next & Exact Synergy

(EXACT SOFTWARE POLAND Sp. z o.o.)

Exact Globe Next jest to zintegrowany system ERP, który automatyzuje wewnętrzne procesy biznesowe organizacji. System zapewnia dostęp (także zdalny) do jednej, zsynchronizowanej bazy danych, co poprawia przepływ informacji w firmie i pozwala na podejmowanie właściwych decyzji strategicznych.

comarchCOMARCH ERP XL

( Comarch SA)


Comarch ERP XL to wielomodułowy, w pełni zintegrowany system informatyczny. Dzięki rozbudowanej funkcjonalności zapewnia pełne wsparcie i automatyzację procesów biznesowych w przedsiębiorstwie praktycznie z każdej branży.

Dynmc-NAV_rgb_ssMicrosoft Dynamics NAV

(IT.integro Sp. z o.o. )

Microsoft Dynamics NAV (dawniej Navision) to zintegrowane oprogramowanie biznesowe dla średnich firm. Codziennie ułatwia pracę prawie 2.000.000 użytkowników w blisko 100.000 firm. Funkcjonalność systemu Microsoft Dynamics NAV składa się z modułów wspomagających zarządzanie finansami, budżetowania, produkcji, dystrybucji, logistyki, CRM, serwisu oraz zaawansowanych analiz (Business Intelligence) i kontrolingu.

MACONOMY - ERP, systemy ERP, Todis Consulting Group, CRMMaconomy Business Solution

(Todis Consulting)

 

System Maconomy, wdrażany przez Todis Consulting, to sprawdzony na świecie, zintegrowany system informatyczny klasy ERP przeznaczony dla firm opierających swoją działalność na wiedzy i kompetencjach pracowników oraz projektach. Został stworzony dla takich organizacji, jak agencje reklamowe, agencje Public Relations, firmy inżynieryjne, doradcze, informatyczne, badawcze oraz kancelarie adwokackie.

Icon24TM

(Iconity Sp. z o.o.)

Icon24™ to oprogramowanie dla firm klasy ERP, które pomaga zarządzać firmą i jej zasobami za pomocą jednego systemu online. Dzięki wielu modułom otrzymujesz kompleksowy, wielozadaniowy system, który pozwala zarządzać całą firmą oraz zadaniami pracowników.
 

infor logoInfor ERP LN

( S&T)


Rozwiązanie Infor ERP LN jest zaawansowanym, łatwym w użyciu systemem ERP, który oferuje szeroki zakres funkcji biznesowych, aby sprostać potrzebom czołowych firm zajmujących się produkcją jednostkową i na zamówienie, działających w branżach produkcji maszyn i sprzętu dla przemysłu ciężkiego, lotniczego i stoczniowego, a także producentów komponentów i nowoczesnego sprzętu elektronicznego

sap logoSAP ERP

(SAP)

 

System SAP ERP to kompleksowe, wydajne narzędzie wspierające zarządzanie organizacjami wszystkich branż. Zawiera ono moduły zarządzania wszystkimi kluczowymi obszarami przedsiębiorstwa, w tym finansami i księgowością, kapitałem ludzkim, zaopatrzeniem i logistyką oraz obsługą i administracyjną firmy.
 

 System ERP ODL

(ODL Sp. z o.o.)


System ERP ODL - sprawdzone rozwiązanie IT dedykowane dla firm handlowych. Pomaga zautomatyzować szereg procesów zachodzących w przedsiębiorstwie: Sprzedaż B2B, Zakupy, Magazyn, Logistyka, itd. Dostarcza wszelkie niezbędne raporty potrzebne do analiz i decyzji. Zapewnia możliwość realizacji strategii Omichannel.

SYKOMERP SyKOF

ERP SyKOF to zintegrowany i kompleksowy system klasy ERP wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem. Elastyczność i pełna konfigurowalność systemu umożliwia dostosowanie go do wymagań firm z praktycznie każdej branży. System wspiera wszystkie strategiczne obszary działalności przedsiębiorstwa i kluczowe procesy biznesowe w zakresie produkcji, budżetowania i controllingu, księgowości i finansów, kadr i płac, logistyki, CRM, zarządzania bazą sprzętowo-transportową, elektronicznego obiegu dokumentów oraz Business Intelligence.

MONITOR ERP

( Monitor ERP System Polska Sp. z o.o.)

MONITOR ERP to kompletny system ERP stworzony w celu zwiększenia skuteczności działania małych i średnich przedsiębiorstw produkcyjnych. Zapewnia możliwość błyskawicznego wdrożenia, dzięki standaryzacji procesów charakterystycznych dla firm produkcyjnych.

 REKORD.ERP

(Rekord SI Sp. z o.o.)


Rekord.ERP to zintegrowany system do wspomagania zarządzania, który jest w pełni dostosowany do potrzeb i oczekiwań polskich przedsiębiorstw. Obsługuje wszystkie główne obszary działalności, dostarczając wiarygodnych informacji pozwalających podejmować trafne decyzje.

msi logo MiS

(SAI)


MiS to oprogramowanie klasy ERP o wyjątkowo obszernych możliwościach dopasowania go do procesów i specyfiki przedsiębiorstwa. Charakteryzuje się innowacyjnymi rozwiązaniami maksymalnie ułatwiającymi pracę oraz zwiększającymi wydajność pracowników. Jest intuicyjny przez co prosty w obsłudze i wygodny.

Back to top

0 - Błąd: 0

0

OOM command not allowed when used memory > 'maxmemory'.

The Page you are looking for doesn't exist or an other error occurred.
Go back, or head over to the home page to choose a new direction.