SystemZFSystem Zarządzania Forte

(Symfonia Sp. z o.o.)

Rozwiązanie klasy ERP przeznaczone dla średnich firm, ułatwiające zarządzanie złożoną organizacją, elastyczne i łatwe w dostosowaniu do indywidualnych potrzeb.

 

enova365enova365

(SONETA Sp. z o.o.)

 

System enova365 to oprogramowanie ERP najnowszej generacji przeznaczone do kompleksowego zarządzania firmami oraz instytucjami. System jest tworzony przez ekspertów z dziedzin zarządzania, finansów i księgowości, handlu oraz kadr i płac. Pozwala planować podejmowane działania, wyznaczać pracownikom zadania oraz dokonywać analiz na podstawie unikalnych raportów i zestawień. Oprogramowanie cechuje się bardzo dużą ergonomią i efektywnością pracy, posiada przyjazny dla użytkownika interfejs, umożliwiający korzystanie z systemu na wielu urządzeniach (komputer, tablet, smartfon) oraz gwarantuje zgodność z obowiązującymi przepisami prawa. enova365 jest wykorzystywana przez ponad 11 tys. polskich firm.

microsoft dynamics 365 for operationsMicrosoft Dynamics 365 for Operations

( ANEGIS Sp. z o.o.)


Dynamics 365 for Operations jest kompleksowym rozwiązaniem do zarządzania działalnością biznesową dla średnich i dużych organizacji. Aplikacja obsługująca Operacji dla Dynamics 365 (dawniej zwanym Dynamics AX) jest flagowym pakietem firmy Microsoft przeznaczonym do planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP).

impulsevologoImpuls EVO

(Biuro Projektowania Systemów Cyfrowych SA)


Impuls EVO jest innowacyjnym podejściem do korzystania zintegrowanego systemu wspomagającego zarządzanie wszystkimi procesami w średnich i dużych przedsiębiorstwach. Umożliwia dowolne zestawianie funkcjonalności systemu ERP w oparciu o obieg informacji, odzwierciedlając realizowane w przedsiębiorstwie procesy biznesowe.

IFS - systemy ERP, CRM, MRP, Zarządzanie produkcjąIFS Applications

(IFS Industrial and Financial Systems Sp. z o.o.)

 

IFS Applications to system klasy ERP oparty na architekturze komponentowej i technologii SOA zorientowanej na usługi. System zapewnia rozszerzoną funkcjonalność ERP obejmującą: zarządzanie relacjami z klientami (CRM), zarządzanie łańcuchem dostaw (SCM), zarządzanie cyklem życia produktów (PLM), zarządzanie efektywnością przedsiębiorstwa (CPM), zarządzanie majątkiem przedsiębiorstwa (EAM) oraz obsługę techniczną, naprawy i remonty (MRO).

sbiznes logoTETA ERP

(Unit4 Polska sp. z o.o..)

 

TETA ERP to zorientowany na ludzi system klasy ERP automatyzujący bieżącą pracę na rzecz działań strategicznych. Rozwiązanie dedykowane jest średnim i dużym przedsiębiorstwom z najważniejszych sektorów gospodarki: handlu, usług, finansów, produkcji oraz administracji publicznej. Wspomaga zarządzanie w kluczowych obszarach (finanse, kadry i płace, logistyka, produkcja i in.). Charakteryzuje go otwartość aplikacji na modyfikacje programistyczne, nowoczesna technologia oraz możliwość integracji z praktycznie dowolnym oprogramowaniem innych dostawców. System TETA ERP jest całkowicie polski, uwzględnia polskie realia gospodarcze i standardy Unii Europejskiej. /div>
 

sbiznes logoMaksERP

(Softmaks.pl.)

 

System MAKS ERP – w pełni Zintegrowany System do Obsługi Przedsiębiorstwa i Wspomagania Zarządzania. System ERP przeznaczony jest dla dużych i średnich przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych, usługowych i użyteczności publicznej.
 

MAAT  - system ERPMAAT

(COMP Soft Sp. z o.o.)

 

Rozwiązanie klasy ERP. Szczególny nacisk został położony na zarządzanie procesami produkcyjnymi, w tym planowanie i harmonogramowanie, a także precyzyjne rozliczanie kosztów normatywnych i rzeczywistych.

simple logoSIMPLE.ERP

(SIMPLE)

 

SIMPLE.ERP jest Zintegrowanym Systemem Informatycznym zapewniającym spójną i kompleksową obsługę procesów gospodarczych w całym zakresie działalności. Istotne cechy tego systemu to otwartość i elastyczność, które są wynikiem wykorzystania do jego budowy powszechnie zaakceptowanych standardów i interfejsów. Dzięki daleko posuniętej standaryzacji system może być ponadto łatwo rozwijany - w trakcie wdrożenia wzbogacany o nowe obszary funkcjonalne. Ponadto system w łatwy sposób integruje się z innymi rozwiązaniami branżowymi (np. systemami części „białej” w jednostkach medycznych, systemami dziekanatowymi, systemami dedykowanymi dla produkcji i sterowania automatyką przemysłową).

Sage ER PX3 - systemy ERP, CRM, MRP, Zarządzanie produkcjąSage ERP X3

(SAGE Sp. z o.o.)


Sage ERP X3 jest nowoczesnym zintegrowanym systemem zarządzania, wspierającym złożone procesy biznesowe w obszarach finansów, rachunkowości, środków trwałych, zakupów, produkcji, magazynów, sprzedaży i logistyki, CRM oraz Bussines Intelligence.

ifs IFS Application dla średnich i małych przedsiębiorstw

(L-Systems spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.)


Rozwiązania IFS Application dla średnich i małych przedsiębiorstw oferuje pełną funkcjonalność systemu IFS w modelu wdrożenia pozwalającym na niższe budżety. Dzięki takiemu podejściu ten nowoczesny system jest dostępny dla wszystkich firm potrzebujących bogatej funkcjonalności oraz zaawansowanych technologii informatycznych.

proalphalogo2018new proALPHA

(proALPHA Polska Sp. z o.o.)


proALPHA to kompletne rozwiązanie klasy ERP ukierunkowane na potrzeby przedsiębiorstw z sektora produkcyjnego. Z powodzeniem wspiera procesy produkcji jednostkowej jak i wielkoseryjnej. Jest zintegrowanym oprogramowaniem opartym na strukturze modułowej, dzięki czemu system w łatwy sposób dopasowuje się do organizacji różnych wielkości.

ICON24Icon24TM

(Iconity Sp. z o.o.)

Icon24™ to oprogramowanie dla firm klasy ERP, które pomaga zarządzać firmą i jej zasobami za pomocą jednego systemu online. Dzięki wielu modułom otrzymujesz kompleksowy, wielozadaniowy system, który pozwala zarządzać całą firmą oraz zadaniami pracowników.
 

ipcc logo 2016 Infor M3

( iPCC Sp. z o.o.)

 


Infor M3 to dopasowany branżowo system klasy ERP, zawierający specjalistyczne funkcjonalności specyficzne dla wybranych gałęzi przemysłu: spożywczego, chemiczno-kosmetycznego, drzewno-meblarskiego, modowego oraz dla dystrybucji, a także serwisu i wynajmu maszyn i urządzeń. Infor M3 jest w pełni zlokalizowany, przetłumaczony, ma zaplecze supportowe (lokalne i globalne) oraz wdrożeniowe (również lokalne i globalne). Jest łatwy w instalacji, nie wymaga kosztownych kastomizacji i odznacza się szybkim wdrożeniem.

1C International1C:Drive

(1C International)

1C:Drive to jednolite rozwiązanie typu ERP do zarządzania produkcją, zamówieniami, sprzedażą i zapasami za pośrednictwem skonsolidowanego pulpitu.
 

odl System ERP ODL

(ODL Sp. z o.o.)


System ERP ODL - sprawdzone rozwiązanie IT dedykowane dla firm handlowych. Pomaga zautomatyzować szereg procesów zachodzących w przedsiębiorstwie: Sprzedaż B2B, Zakupy, Magazyn, Logistyka, itd. Dostarcza wszelkie niezbędne raporty potrzebne do analiz i decyzji. Zapewnia możliwość realizacji strategii Omichannel.

vendo erp logoVendo ERP

(CFI Systemy Informatyczne Sp. z o.o.)

 

Vendo ERP to elastyczne i funkcjonalne oprogramowanie dla firm stworzone w celu usprawnienia funkcjonowania przedsiębiorstw. Ułatwia i wspiera przy wykonywaniu codziennych zadań oraz zarządzaniu i nadzorem nad procesami w firmie, takimi jak zarządzanie produkcją, zaopatrzenie i gospodarka magazynowa, obsługa sprzedaży, finanse i księgowość.

sbiznes logosBiznes

(SOFTINTEGRATION Sp. z o.o.)

 

sBiznes ułatwia prowadzenie biznesu w wielu obszarach. Są nimi: obrót towarowy (magazyny, zakupy, sprzedaż), księgowość (pełna księgowość, książka przychodów i rozchodów, ryczałt), kadry i płace, produkcja, środki trwałe i wyposażenie oraz wiele innych. Program doskonale sprawdzi się w firmach, biurach rachunkowych, instytucjach, obiektach sportowych i rekreacyjnych, NGO, wypożyczalniach, sklepach, restauracjach, hotelach, muzeach oraz w obiektach z kontrolą i nadzorem dostępu.
 

msi logo MiS

(SAI)


MiS to oprogramowanie klasy ERP o wyjątkowo obszernych możliwościach dopasowania go do procesów i specyfiki przedsiębiorstwa. Charakteryzuje się innowacyjnymi rozwiązaniami maksymalnie ułatwiającymi pracę oraz zwiększającymi wydajność pracowników. Jest intuicyjny przez co prosty w obsłudze i wygodny.

epicoriscalEpicor iScala

(Todis Consulting)

 

iScala, wdrażana przez Todis Consulting, to kompletny, zintegrowany system wspierający zarządzanie w średnich firmach produkcyjnych, logistycznych, handlowych i usługowych. iScala zawiera pakiet funkcjonalności, który odpowiada potrzebom nawet bardzo rozbudowanych przedsiębiorstw. Dodatkowo za sprawą dedykowanych wersji znajduje zastosowanie także w hotelarstwie i przemyśle farmaceutycznym. Cechuje go modułowa budowa oraz skalowalność, wielowalutowość i wielojęzyczność.

EPICOR I SCALA Epicor iScala

(L-Systems spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.)


Epicor iScala to rozwiązanie jednego z 6 największych dostawców systemów ERP na świecie. System Epicor iScala wdrażany jest w modelu tradycyjnych jak i wersji prekonfigurowanej.


HERMESSQL humansoft HermesSQLHermesSQL to kompleksowy system ERP przeznaczony do obsługi średnich przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych. Obsługuje i jednocześnie integruje ze sobą kluczowe obszary firmy: sprzedaż, dystrybucję, e-commerce (sklep internetowy, B2B, EDI), zaopatrzenie, gospodarkę magazynową, produkcję, usługi, kadry i płace oraz finanse i księgowość. Dzięki temu nie tylko usprawnia codzienne działanie przedsiębiorstwa, ale także pozwala mieć pełną kontrolę nad sytuacją w firmie.

quatra max logo Quatra Max

(Sygnity Business Solutions SA)


Quatra Max to narzędzie ułatwiające efektywne zarządzanie firmami o rozproszonej strukturze, zapewniające kompleksowe wsparcie we wszystkich procesach biznesowych. Program ułatwia zarządzanie firmą na szczeblach: operacyjnym, kierowniczym oraz strategicznym, jednocześnie pozwalając na sprawną komunikację i przepływ danych za pośrednictwem Internetu.

EPICOR ERPEpicor ERP

(Todis Consulting)

 

System Epicor ERP, wdrażany przez firmę Todis Consulting to kompleksowy i nowoczesny pakiet aplikacji dla przedsiębiorstw, który pomaga zoptymalizować produktywność w całej organizacji zapewniając jednocześnie niskie, całkowite koszty użytkowania (TCO). Wykorzystuje nowe technologie, takie jak m.in. narzędzia analityczne czy Internet, aby wspierać procesy biznesowe swoich klientów. System zorientowany jest na duże i średnie firmy działające w branży produkcyjnej oraz dystrybucyjnej.

sente logoSente S4

(Sente Systemy informatyczne Sp. z o.o.)

 

Sente S4 to kompletny system ERP wspierający rozwój i wzrost efektywności w firmach produkcyjnych, dystrybucyjnych i usługowych. System Sente S4 wspiera przedsiębiorstwa w obszarach: Sprzedaż i CRM, Logistyka i Magazyny, Zarządzenie Produkcją, Finanse i Księgowość, Controlling i Informacja Zarządcza, Magazyn Wysokiego Składowania (WMS), Workflow i Dokumenty, eCommerce. Architektura systemu pozwala dostosować go do wymagań i indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Sente S4 oparty jest na nowoczesnej platformie budowania aplikacji biznesowych – Neos.
 

EXACTexactglobeExact Globe Next & Exact Synergy

(EXACT SOFTWARE POLAND Sp. z o.o.)

Exact Globe Next jest to zintegrowany system ERP, który automatyzuje wewnętrzne procesy biznesowe organizacji. System zapewnia dostęp (także zdalny) do jednej, zsynchronizowanej bazy danych, co poprawia przepływ informacji w firmie i pozwala na podejmowanie właściwych decyzji strategicznych.

comarchCOMARCH ERP XL

( Comarch SA)


Comarch ERP XL to wielomodułowy, w pełni zintegrowany system informatyczny. Dzięki rozbudowanej funkcjonalności zapewnia pełne wsparcie i automatyzację procesów biznesowych w przedsiębiorstwie praktycznie z każdej branży.

Dynmc-NAV_rgb_ssMicrosoft Dynamics NAV

(IT.integro Sp. z o.o. )

Microsoft Dynamics NAV (dawniej Navision) to zintegrowane oprogramowanie biznesowe dla średnich firm. Codziennie ułatwia pracę prawie 2.000.000 użytkowników w blisko 100.000 firm. Funkcjonalność systemu Microsoft Dynamics NAV składa się z modułów wspomagających zarządzanie finansami, budżetowania, produkcji, dystrybucji, logistyki, CRM, serwisu oraz zaawansowanych analiz (Business Intelligence) i kontrolingu.

ERP SyKOFERP SyKOFERP SyKOF to zintegrowany i kompleksowy system klasy ERP wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem. Elastyczność i pełna konfigurowalność systemu umożliwia dostosowanie go do wymagań firm z praktycznie każdej branży. System wspiera wszystkie strategiczne obszary działalności przedsiębiorstwa i kluczowe procesy biznesowe w zakresie produkcji, budżetowania i controllingu, księgowości i finansów, kadr i płac, logistyki, CRM, zarządzania bazą sprzętowo-transportową, elektronicznego obiegu dokumentów oraz Business Intelligence.

MACONOMY - ERP, systemy ERP, Todis Consulting Group, CRMMaconomy Business Solution

(Todis Consulting)

 

System Maconomy, wdrażany przez Todis Consulting, to sprawdzony na świecie, zintegrowany system informatyczny klasy ERP przeznaczony dla firm opierających swoją działalność na wiedzy i kompetencjach pracowników oraz projektach. Został stworzony dla takich organizacji, jak agencje reklamowe, agencje Public Relations, firmy inżynieryjne, doradcze, informatyczne, badawcze oraz kancelarie adwokackie.

infor logoInfor ERP LN

( S&T)


Rozwiązanie Infor ERP LN jest zaawansowanym, łatwym w użyciu systemem ERP, który oferuje szeroki zakres funkcji biznesowych, aby sprostać potrzebom czołowych firm zajmujących się produkcją jednostkową i na zamówienie, działających w branżach produkcji maszyn i sprzętu dla przemysłu ciężkiego, lotniczego i stoczniowego, a także producentów komponentów i nowoczesnego sprzętu elektronicznego

Back to top