EXACTexactglobeExact Globe Next & Exact Synergy

(EXACT SOFTWARE POLAND Sp. z o.o.)

Exact Globe Next jest to zintegrowany system ERP, który automatyzuje wewnętrzne procesy biznesowe organizacji. System zapewnia dostęp (także zdalny) do jednej, zsynchronizowanej bazy danych, co poprawia przepływ informacji w firmie i pozwala na podejmowanie właściwych decyzji strategicznych.

 


 
Ogólny opis systemu:

Exact Globe Next jest to zintegrowany system ERP, który automatyzuje wewnętrzne procesy biznesowe przedsiębiorstwa. Oprogramowanie wspiera wszystkie obszary działalności firmy: od obsługi procesów finansowo - księgowych, poprzez produkcję, organizację procesów zakupu i magazynowania, aż po sprzedaż, serwis i obsługę klientów. Rozwiązanie ERP Exact Globe jest wspierane przez platformę internetową Exact Synergy Enterprise, która odpowiada za obszar procesów miękkich w firmie.

Dedykowane branże:Exact posiada specjalistyczne funkcje, dopasowywane przez prawie 30 lat do procesów i potrzeb związanych z takimi branżami, jak księgowość, produkcja, profesjonalne usługi i obrót hurtowy.

Przykładowe wdrożenia:


Firmy:
  • Mazars Polska Sp. z o.o. - księgowość i finanse, zarządzanie projektami, zarządzanie procesami, rejestracja czasu pracy i kontrola budżetów
  • Hitachi Capital Polska Sp. z o. o. - procesy finansowe i rachunkowe
  • Ocmer Sp. z o.o. - obieg faktur, budżetowanie i kontrola budżetów projektów, rozliczanie projektów, finanse-księgowość

Docelowy użytkownik:
średnie i duże przedsiębiorstwa

Ilość zrealizowanych wdrożeń:ok. 150 w ciągu ostatnich 5-ciu lat

Preferowane platformy bazodanowe:
MS SQL

Opisy modułów:
System ERP Exact Globe Next posiada takie moduły jak:

Zarządzanie finansami - ten moduł pozwala na obsługę księgowości finansowej, środków trwałych i kontraktów zakupu. Ponadto daje nam wgląd w stan przepływów pieniężnych, telebanking, monitowanie i płatności zbiorcze.

Exact dla produkcji - pozwala przede wszystkim na kontrolę procesu produkcyjnego z zachowaniem optymalnych marż. Oprogramowanie ERP wspomaga zarówno produkcję seryjną, jak i zlecenia jednostkowe.

WMS (Magazynowy System Informatyczny) - system ERP w logistyce wpływa na optymalizację procesów. Exact dla WMS odpowiada za gospodarkę magazynową, daje nam możliwość szybkiego i prostego śledzenia produktu w łańcuchu dostaw.

Handel hurtowy - Exact proponuje funkcjonalności pomagające w sprzedaży produktów i usług. Jest to moduł ERP łączący wszystkie procesy finansowe, logistyczne i administracyjne.
CRM - grupa funkcjonalności związanych z CRM usprawni pracę każdego działu sprzedaży.

Exact Synergy Enterprise - to platforma internetowa, która pozwala integrować, zarządzać, kontrolować i ulepszać sposób, w jaki współpracują ze sobą wszyscy pracownicy. System Exact Synergy posiada szereg funkcjonalności umożliwiających m.in.: zarządzanie obiegiem dokumentów, HRM, zarządzanie projektami, komunikację w firmie i zarządzanie relacjami z klientem.


Czas wdrożenia:
Czas usługi wdrożenia ERP jest zależny on od wielu czynników – w tym od zakresu prowadzonych prac. Zazwyczaj wynosi on od kilku tygodni, do paru miesięcy, a nawet roku.

Wymagania techniczne:
Systemy operacyjne:
Windows 7 Ultimate, Enterprise or Professional Edition
Windows 8.1
Windows 10

Baza danych: MS SQLPRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top