Konferencja: Arena Logistyki 2024

arena logistyki 2024Konferencja:
Arena Logistyki 2024

11 do 12 września 2024 r., Warszawa, ADN Centrum KonferencyjneARENA LOGISTYCZNA 2024 to nowe wydarzenie na rynku, inicjatywa podejmowana przez ADN Akademia, która ma na celu stworzenie platformy wymiany wiedzy, doświadczeń i najlepszych praktyk dla profesjonalistów zarządzania łańcuchami dostaw z różnych branż w Polsce, służąca dyskusji o sprawdzonych strategiach i wyzwaniach dnia codziennego szefa łańcuchów dostaw oraz omówieniu kluczowych umiejętności i zasobów wymaganych do napędzania wzrostu biznesu.

Różne oblicza logistyki i organizacji łańcuchów dostaw – Czy My się rozumiemy? Czy dynamika zmian rynkowych oraz rewolucja technologiczna, której przewodzi sztuczna inteligencja, przeobrazi sposób, w jaki firmy przewidują popyt, zarządzają operacjami i dążą do zrównoważonego rozwoju?

Wyzwania łańcuchów dostaw związane z dostarczaniem rzeczy tam, gdzie powinny, na czas, w ramach budżetu, w wymaganej ilości i jakości, spadają na liderów i ich zespoły, którzy przeprowadzają swoje organizacje zarówno przez kryzysy, jak i pojawiające się szanse. Nowe narzędzia i technologie rewolucjonizują to, co jest możliwe. Strategie i taktyki budowania sprawnych, odpornych i wszechstronnych łańcuchów dostaw w świecie ryzyka i zakłóceń podlegają ciągłej ewolucji. Wpływ specjalistów na przyszłość ich organizacji jest znaczący i szybko zbliża się czas, w którym nowe pokolenie liderów będzie musiało przyswoić bogactwo najlepszych praktyk i doświadczeń bez konieczności wymyślania koła na nowo.

W ramach tego branżowego wydarzenia spotykają się profesjonaliści zarządzania łańcuchem dostaw i logistyką, aby poprzez wymianę różnorodnych, unikalnych doświadczeń i najlepszych praktyk zwiększać skuteczność swojej pracy oraz zapewnić płynne i stabilne funkcjonowanie zaplecza organizacji przy optymalnym poziomie kosztów operacyjnych. Dyrektorzy/Kierownicy odpowiedzialni za: łańcuch dostaw, logistykę, dystrybucję, transport i zaopatrzenie, magazyny, strategię i operacje, HR.

Zapraszam na www.arena-logistyczna.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top