Jacek Lichoń dołącza do regionalnego zespołu IFS Polska & EE obejmując stanowisko Dyrektora Sprzedaży Installed Base. Ekspert z ponad 20-letnim doświadczeniem w sprzedaży i zarządzaniu w sektorze IT, kierował zespołami odpowiedzialnymi za kluczowych klientów oraz rozwój strategicznych inicjatyw sprzedażowych.

SAPSAP poinformował o przedłużeniu kontraktu CEO i członka zarządu, Christiana Kleina (44 l.), na trzy kolejne lata, tj. do końca 2028 roku. Firma wzmocniła również rolę Kleina, mianując go prezesem zarządu, podczas gdy wcześniej pełnił funkcję jego członka. Klein dołączył do zarządu SAP w 2018 roku, objął stanowisko Co-CEO w październiku 2019 roku, a w kwietniu 2020 roku został jedynym CEO SAP SE.

Monika Bugaj Jabłońska Site Managerem w RamBase Polska
rambase erp logoW polskim oddziale RamBase, systemu ERP od Hatteland, nową rolę Site Managera objęła Monika Bugaj Jabłońska. Monika posiada ponad 17-letnie doświadczenie w branży technologicznej i logistycznej, zdobyte w różnych organizacjach, gdzie miała okazję pracować z zaawansowanymi rozwiązaniami ERP, co pozwoliło jej zgromadzić kompetencje zarówno w obszarze zarządzania, jak i w wdrażaniu innowacyjnych systemów.

Krakowska spółka rozbudowuje zespół sprzedaży i konsultingu. Nowym dyrektorem działu sprzedaży w Polsce został właśnie Piotr Dziurzyński, który będzie odpowiadał za intensywny rozwój działań handlowych na rodzimym rynku.

Firma IFS poinformowała, że Mark Moffat objął stanowisko dyrektora generalnego IFS. Zastąpił tym samym Darrena Roosa, który został mianowany przewodniczącym Rady Nadzorczej firmy. Obie nominacje wchodzą w życie natychmiast.

NAJNOWSZE OFERTY PRACY:

Back to top