ANEGIS - Great Place to Work

Solution architect CRM

Kontakt 71 881 05 63
Firma: ANEGIS Sp. z o.o.
Miasto: Wrocław
Zatrudnienie: umowa o prace, kontrakt B2B

Opis

Rola Dynamics 365 Functional Consultant/Solution Architect (w obszarze Dynamics 365 CE) jest związana z projektowaniem, wdrażaniem i konfiguracją systemu Dynamics 365 CE w organizacji klienta.

Wymagania:
  • Doświadczenie w projektowaniu i implementacji systemów Dynamics 365 CE
  • 5 lat doświadczenia w projektach wdrożeniowych/komercyjnych
  • Zrozumienie biznesowych wymagań klienta i umiejętność tłumaczenia ich na konfigurację i dostosowanie Dynamics 365 CE do tych wymagań oraz ocenę złożoności, czasochłonności rozwiązania
  • Znajomość najlepszych praktyk w obszarze CRM oraz zdolność do doradzania klientom w tym zakresie
  • Znajomość narzędzi i technologii związanych z Dynamics 365 CE, takich jak Power Apps, Power BI i Microsoft Flow
Zadania:
  • Analiza wymagań biznesowych:

    Analiza i zrozumienie potrzeb biznesowych klienta, w tym wymagań funkcjonalnych, integracyjnych i technicznych
    Współpraca z klientem w celu identyfikacji oczekiwań i celów biznesowych oraz dostarczenia optymalnych rozwiązań Dynamics 365

  • Projektowanie rozwiązania CRM:

    Projektowanie architektury rozwiązania Dynamics 365 dla klienta, w tym rozwiązań Sales, Customer Service, Marketing lub Field Service
    Wybór najlepszych praktyk i rozwiązań technicznych dla projektu, w tym konfiguracji i integracji systemów zewnętrznych

  • Implementacja rozwiązania:

    Konfiguracja i integracja Dynamics 365 z systemami zewnętrznymi, w tym ERP, CRM i innymi wewnętrznymi systemami
    Optymalizacja rozwiązania, w tym poprawa wydajności i skalowalności systemu

  • Współpraca z zespołem projektowym:

    Współpraca z zespołem projektowym, w tym z programistami, testerami i architektami technicznymi
    Zapewnienie, że projekt jest dostarczany zgodnie z wymaganiami klienta i najlepszymi praktykami

  • Wsparcie dla klienta:

    Zapewnienie wsparcia dla klienta w zakresie zarządzania rozwiązaniem i dostarczania usług wsparcia
    Zapewnienie, że klient jest zadowolony z dostarczonych rozwiązań i ich jakości

Oferujemy:
  • Realizujemy projekty z całej gamy rozwiązań Microsoft (ERP, CRM, Power Platform), gwarantujemy pracę z najdynamiczniej rozwijającymi się systemami na rynku
  • Wysokie wynagrodzenie (20 000-30 000 zł brutto)
  • Udział w prestiżowych projektach międzynarodowychRozwój zawodowy
  • Pracę z doświadczonymi konsultantami Microsoft Dynamics 365
  • Program Benefit System
  • Pakiet medyczny
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dostęp do materiałów, szkoleń, certyfikatów jako Microsoft Partner
  • Imprezy integracyjne

*Klikając w link aplikuj zostaniesz przekierwany do formularza rekrutacyjnego firmy Anegis Sp. z o.o.

Informacje dodatkowe

Miejsce pracy: Wrocław • Sieradz • Warszawa
Benefity dofinansowanie zajęć sportowych, spotkania integracyjne, brak dress code’u, kawa / herbata

Video

Back to top