Newsletter

loading...
Banner IFS 160x200 2017

Quatra Max okiem klientów

Quatra Max jest jednym z polskich systemów klasy ERP, przeznaczonych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Producentem narzędzia jest Sygnity Business Solutions z Grupy Sygnity S.A., za którą stoi 25 lat doświadczenia w dziedzinie wdrażania i integracji biznesowych rozwiązań informatycznych.

Czytaj więcej...

Pracownik dla firmy – firma dla pracownika, portal pracowniczy w systemie ERP

Firmy w swojej działalności coraz powszechniej wykorzystują funkcje systemów ERP związane z obszarem zarządzania kapitałem ludzkim. Przede wszystkim zdecydowała o tym możliwość realizacji indywidualnych potrzeb Klienta przez wybrane systemy ERP w tym zakresie oraz wciąż rosnąca dostępność aplikacji związana z tzw. rewolucją mobilną. Zbudowany przez Sygnity Business Solutions Portal Pracowniczy z powodzeniem działa z autorskim systemem Quatra Max, ale dzięki swojej otwartości może również, współpracować z innym systemem ERP.

Czytaj więcej...

„Kwitnący Biznes” z systemem ERP SAP Business One

altab logo120Firma JMP Flowers już od 10 lat pracuje na zintegrowanym systemie do zarządzania przedsiębiorstwem - SAP Business One. Właśnie mija 10-lecie współpracy JMP z Centrum Serwisowym Altab.

Czytaj więcej...

Nos do technologii

DSRFirmy z branży wyrobów kosmetycznych muszą sprostać wielu wymogom określanym przez normy Unii Europejskiej zawarte m.in. w przepisach dotyczących tzw. Dobrych Praktyk Wytwarzania (GMP – Good Manufacturing Practices). Ich działalność operacyjna podlega ścisłej kontroli, zwłaszcza w obszarze produkcji i jakości. Nowe regulacje, dynamiczne zmiany na rynku, presja konkurencyjna zwiększa konieczność wsparcia działalności firm z branży kosmetycznej ze strony systemów informatycznych.

Czytaj więcej...

Drugie życie projektu IT po wdrożeniu. Rola serwisu w systemach SAP

Wdrożenie złożonego systemu informatycznego w firmie to często ogromne przedsięwzięcie, wymagające wielu miesięcy pracy i zaangażowania zespołu konsultantów. Po udanej implementacji system staje się istotnym elementem funkcjonowania przedsiębiorstwa. W tym momencie konsultanci wdrożeniowi ustępują pola zespołowi serwisowemu, który odpowiada za utrzymanie i rozwiązywanie bieżących problemów. Jak wygląda drugie życie rozwiązań IT?

Czytaj więcej...

CYBERLUSTRO DLA PRZEMYSŁU – FORCAM ABC

Firma Forcam, światowej klasy producent systemu do zarządzania produkcją, opracowała White Paper, dotyczący najnowszej wersji systemu cyber-fizycznego Factory Framework – Release 5. Forcam informuje w nim o kluczowych zaletach oprogramowania, które spełnia wymogi koncepcji Industry 4.0, oferując technologię „In Memory“, Big Data w czasie rzeczywistym oraz możliwości cloud computing.
Załączniki:
Pobierz plik (FORCAM-WHITEPAPER-UK_PL.pdf)FORCAM-WHITEPAPER-UK_PL.pdf[ ]745 kB

Czytaj więcej...

Jak usprawnić zarządzanie uczelniami?
nowoczesne rozwiązania IT w życiu każdej placówki

UNIT4 TETAŚwiat nowych technologii rozwija się w zawrotnym tempie. Producenci prześcigają się w tworzeniu coraz to nowszych i sprawniejszych rozwiązań. Z drugiej strony mamy środowisko polskich, tradycyjnych uczelni wyższych – niektórych z ponad 100-letnią tradycją, które dopiero odkrywają możliwości wykorzystania IT we własnej działalności. Jak połączyć nowoczesność z tradycją i ułatwić zarządzanie placówkami uczelni wyższych?

Czytaj więcej...

Korzyści ERP dla dyrektorów finansowych

TODISNowoczesny i zintegrowany system do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa (ERP) to operacyjny oraz finansowy kręgosłup firmy, który wspiera każdy obszar biznesu i łańcucha wartości. Szeroka funkcjonalność systemu wpływa na jego przewagę nad typowymi rozwiązaniami do zarządzania finansami, które automatyzują jedynie pojedyncze operacje biznesowe, a nie cały wieloetapowy proces.

Czytaj więcej...

Poprawa efektywności w branży metalowej

sente logoDla każdej firmy produkcyjnej największy wpływ na rentowność mają dwa obszary: sprzedaży i produkcji. W tym artykule przyjrzymy się temu, gdzie są pola największych wyzwań i w jaki sposób menedżerowie mogą poradzić sobie z nimi. Oto trzy obszary, którymi warto się zająć w firmie produkcyjnej.

Czytaj więcej...

Jak przyspieszyć rozwój firmy i uniknąć efektu „klęski urodzaju”?

Prowadząc biznes każdy przedsiębiorca pragnie odnieść sukces. Sprzedawać więcej, produkować szybciej, wyprzedzać konkurencję. Czy rozwój firmy może spędzać sen z powiek? Okazuje się, że tak.

Czytaj więcej...

IFS APPLICATIONS™ dla energetyki i przedsiębiorstw użyteczności publicznej

ROZWIĄZANIA OPARTE NA DOŚWIADCZENIU

IFSIFS jest jedynym globalnym dostawcą oprogramowania biznesowego, który zaczynał działalność od rozwijania systemu do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa (Enterprise Asset Management - EAM), przeznaczonego dla sektora energetyki i usług użyteczności publicznej.

Czytaj więcej...

Gardens ERP w punktach sprzedaży

gardensGardens Point of Sale dostarcza rozwiązania odpowiadające za właściwe i skuteczne zarządzanie w punkcie sprzedaży detalicznej. Aplikacja współpracuje z terminalami POS i jest w pełni zintegrowana z systemem Gardens ERP. Jej zadaniem jest optymalizacja i automatyzacja procesu sprzedaży detalicznej, przez co obsługa klienta staje się bardziej intuicyjna. Aplikacja POS obsługuje wszystkie typy paneli dotykowych i zawiera narzędzia analityczne i raportujące.
 

Czytaj więcej...

Zarządzanie informacją – jak efektywnie kierować przepływem informacji w firmie?

STIGO - ERP - ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄWspółczesna literatura dotycząca przedsiębiorstw przekonuje, że informacja jest podstawą funkcjonowania każdej jednostki organizacyjnej. Zapotrzebowanie na informacje jest dziś bardzo duże. Mnogość i ogólnodostępność źródeł pozyskiwania danych wzrasta wraz z postępem technologii, a razem z nim tzw. szum informacyjny, czyli niewyselekcjonowany zbiór informacji.

Czytaj więcej...

Zwiększanie korzyści biznesowych dzięki innowacjom

IFS - ERPCzy wiesz, jakie nowe trendy mogłyby pomóc Twojej firmie? I jak przełożyć innowacje na korzyści biznesowe? Warto zadać swojemu partnerowi w dziedzinie IT pytanie o rozwiązania odpowiednie dla danej branży oraz jego przewidywania dotyczące praktycznego — i korzystnego — zastosowania innowacji.
Załączniki:
Pobierz plik (2013_05_27_Korzyści_z_innowacji.pdf)2013_05_27_Korzyści_z_innowacji.pdf[ ]239 kB

Czytaj więcej...

Zmiany jutra zaczynają się dzisiaj

IFSAnalitycy przewidują, że za kilka lat 50% aplikacji biznesowych będzie dostępnych za pośrednictwem urządzeń przenośnych. Mobilność to już nie „pieśń przyszłości". Najwyższy czas zoptymalizować sposób korzystania z technologii mobilnych w firmie i ująć je w strategii biznesowej.
 
Załączniki:
Pobierz plik (2013_04_23_Broszura_Rozwiązania mobilne_IFS.pdf)Rozwiązania mobilne IFS[Rozwiązania mobilne IFS]549 kB

Czytaj więcej...

Dynamiczna optymalizacja planowania pracy serwisantów w terenie

WITAMY W ŚWIECIE CIĄGŁEJ OPTYMALIZACJI

IFS - ERP, systemy ERP, CRM, IFS 360 SchedulingOpracowujemy unikatowe produkty do planowania i harmonogramowania alokowania personelu. Mechanizmy programistyczne pozwalające na bieżąco reagować na każdą zmianę warunków zewnętrznych oraz dostęp do informacji, które umożliwiają wprowadzanie ulepszeń podnoszących jakość świadczonych usług.
 

Czytaj więcej...

Co nowego w systemie ERP Comarch Egeria 6.0?

COMARCH - ERP, systemy ERPW systemie ERP Comarch Egeria został zaprojektowany i wykonany nowy moduł Zakupy dedykowany do planowania, realizacji i kontroli zakupów. Moduł zakupy z oczywistych względów jest w pełni zintegrowany z pozostałymi modułami systemu Comarch Egeria, takimi jak Remonty i obsługa techniczna, Projekty (In¬westycje) i Controlling co w rezultacie pozwala w sposób efektywny prowadzić proces planowania i kontroli zakupów na każdym etapie realizacji

Czytaj więcej...

Strzelanina w magazynie..

czyli… kolektory danych w służbie magazynierów

COMARCH - ERP, systemy ERPMagazyn to miejsce w firmie, gdzie zawsze sporo się dzieje. Ciągłe przyjęcia, wydania, przygotowanie wysyłek, okresowe inwentaryzacje – wszystkie te procesy wymagają zarówno szybkości, jak i precyzji. Z życia codziennego wiemy, że szybko nie znaczy dokładnie. Jednak okazuje się, że to wcale nie musi być prawda.

Czytaj więcej...

System ERP w obszarze produkcji

SAGE - ERP - SYSTEMY ERPWdrażanie systemu ERP w każdej firmie jest sporym wyzwaniem. Nie ma dwóch identycznych wdrożeń systemów ERP , tak samo jak nie ma dwóch takich samych przedsiębiorstw. Choć wiele składowych procesu wdrożeniowego jest bardzo podobnych - bez względu na charakter działalności przedsiębiorstwa - to zawsze można znaleźć kilka elementów specyficznych dla firm produkcyjnych.

Czytaj więcej...

Pełna kontrola procesów magazynowych z oprogramowaniem STREAMSOFT

O przewadze konkurencyjnej firmy decyduje jej specyfika, która może wyrażać się w nietypowym sposobie zarządzania, produktach i usługach wyróżniających się na rynku lub w kulturze organizacyjnej. Ważnym zadaniem dla systemu ERP jest uchwycenie tej specyfiki.

Czytaj więcej...

Sprawne zarządzanie firmą budowlaną

Inwestycja w system ERP kluczem do optymalizacji kosztów oraz oszczędności czasu pracy w branży budowlanej.

Czytaj więcej...

abas ERP, a globalizacja rynku

SYNTHELIX - ERPKażdego dnia w zmieniającym się świecie pojawiają się nowe możliwości rozwoju firm. Globalizacja, która kiedyś była domeną wyłącznie dużych firm, stała się obecnie również udziałem firm małych i średnich. Przy nieznacznych relatywnie nakładach finansowych małe i średnie firmy tworzą nowe rynki zbytu, dzięki wzrostowi rentowności i konkurencyjności. Ta przemiana polskich firm następuje tym szybciej im wcześniej managerowie zaopatrzą firmę w nowoczesne narzędzie kontroli kosztów i przychodów oraz komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej.

Czytaj więcej...

ERP w branzy chemicznej

EPICOR - ERP, systemy ERPPrzyglądając się analizom rynkowym i obserwując stabilny poziom wzrostu, śmiało można stwierdzić, że polski przemysł chemiczny to przyszłościowy sektor polskiej gospodarki. W procesie utrzymania dobrej kondycji branży, a nawet w obliczu zbliżającej się drugiej fali kryzysu, skuteczne wsparcie w walce o pozycję na rynku stanowią nowoczesne rozwiązania IT.
Załączniki:
Pobierz plik (EPICOR_ERP_w_branży_chemicznej.pdf)EPICOR W BRANŻY CHEMICZNEJ[ ]2378 kB

Czytaj więcej...

IFS APPLICATIONS™ dla przemysłu spożywczego

IFS - ERP, systemy ERPIFS Applications™ dla przemysłu Spożywczego oferuje przedsiębiorstwom funkcjonalność i elastyczność zapewniające szybki zwrot z inwestycji, wzrost wydajności i poprawę relacji z klientami.

Czytaj więcej...

OBSŁUGA TECHNICZNA, NAPRAWY I REMONTY

IFS - Business Intelligence, ERP, system ERPBez względu na specjalizację: w zakresie remontów kapitalnych, napraw podzespołów, przeglądów silników czy usług posprzedażnych w sektorze OEM, kluczowe cele biznesowe są zawsze takie same: nieustanna terminowość i ciągła praca nad skróceniem czasu realizacji zadań w możliwie najbardziej efektywny kosztowo sposób, aby dostarczyć klientom największą możliwą wartość. System IFS Applications™ został zaprojektowany z myślą o tych właśnie względach.
Załączniki:
Pobierz plik (Broszura_MRO.pdf)Broszura_MRO.pdf[ ]784 kB

Czytaj więcej...

IFS APPLICATIONS™ dla przedsiębiorstw zarządzanych projektowo

IFS - systemy ERP, ERP, CRMIFS Applications pozwala trzymać rękę na pulsie. Dzięki udostępnianiu istotnych informacji w czasie rzeczywistym każdy pracownik w organizacji jest dobrze poinformowany. Naturalna przejrzystość i pełna integracja rozwiązania pozwalają efektywnie zajmować się codzienną działalnością oraz stawiać czoło zagrożeniom. Pakiet ERP IFS Applications obejmuje cały cykl życia projektu w ramach jednego zintegrowanego rozwiązania. Dzięki temu można na przykład po zakończeniu danego projektu, mając dostęp do dotyczących go danych, zaoferować klientom efektywne programy w zakresie utrzymania i serwisu – a następnie, w stosownym czasie, wycofać obiekt z eksploatacji.

Czytaj więcej...

Elastyczne narzędzie wspierające procesy płacowe

IFS - kadry i płace, zarządzanie zasobami ludzkimiIFS Płace to rozwiązanie wspomagające wszystkie procesy płacowe i najważniejsze procesy „okołopłacowe”, rozpoczynając od rejestracji czasu pracy i nieobecności, a kończąc na wydruku wymaganych raportów (odcinki płacowe, PIT-y) czy też elektronicznym przesłaniu odpowiednich dokumentów do ZUS.
Załączniki:
Pobierz plik (Broszura_IFS_Płace.pdf)IFS Płace[ ]1144 kB

Czytaj więcej...

Czy twoja inwestycja przynosi maksymalne możliwe zyski?

IFS - ERP, systemy ERPWpływ technologii na efektywność nowoczesnego biznesu jest ogromny. Jednak w wielu przypadkach wpływ ten mógłby być jeszcze większy. W rzeczywistości poziom efektywności operacyjnej większości urządzeń jest zmienny. Zmiany szybkości pracy, nieplanowane przestoje i zmienna jakość w ogromny sposób wpływają na terminy dostaw oraz planowanie produkcji i ustalanie cen, nieustannie grożąc utratą rentowności. Bez wsparcia rozwiązania biznesowego umożliwiającego szczegółowe monitorowanie efektywności urządzeń istnieje duże prawdopodobieństwo niewykorzystywania ich w maksymalnym stopniu.
Załączniki:
Pobierz plik (Broszura_Max_OEE.pdf)Broszura_Max_OEE.pdf[ ]716 kB

Czytaj więcej...

IFS RETAIL – KUP RAZ, ZYSKAJ DWA RAZY

ifs System ERP IFS Retail powstał w wyniku współpracy firmy IFS, jednego z wiodących dostawców oprogramowania biznesowego na świecie, i firmy Centric, jednego z czołowych dostawców oprogramowania do sprzedaży detalicznej. Jest to zintegrowane rozwiązanie obsługujące procesy biznesowe sprzedaży detalicznej w pełnym zakresie od budżetowania i prognozowania, przez planowanie asortymentu, zarządzanie magazynem i logistykę, po działalność sklepów, punktów sprzedaży i wielowymiarowe analizy sprzedaży.

Czytaj więcej...

Produkcja maszynowa. Wsparcie w całym cyklu życia

IFS - ERP, systemy ERPIFS Applications™ Produkcja Maszynowa umożliwia spełnianie wymagań klientów w zakresie dostosowania, konkurencyjnych cen, szybkiej dostawy i wysokiej jakości produktów. Firma IFS oferuje kompletne rozwiązanie w zakresie produkcji maszynowej, które posiada wszystkie potrzebne do tego funkcjonalności, w tym zarządzanie produkcją „pod zamówienie klienta”, unikalną możliwość zarządzania łańcuchem dostaw „na zamówienie”, zintegrowane zarządzanie jakością oraz obsługę posprzedażną i serwis.

Czytaj więcej...

ZARZĄDZANIE CYKLEM ŻYCIA PRODUKTU
PRODUKT ŻYJE DWA RAZY

IFS - ERP, systemy ERP, PLM, zarządzanie cyklem życia produktuPierwsze życie standardowego produktu lub komponentu trwa obecnie coraz krócej z powodu skrócenia cykli wprowadzania innowacji. Drugie życie produktu — jako rozwiązania jednostkowego, często spersonalizowanego wyrobu opartego na standardowym produkcie — staje się coraz dłuższe. To z kolei zwiększa możliwości świadczenia usług modernizacji, wsparcia, serwisu i utrzymania na rynku usług posprzedażnych, który dla wielu podmiotów szybko staje się głównym rynkiem ich działalności.

Czytaj więcej...

Zwiększ marżę zysku i udział w rynku za pomocą IFS Applications™
dla branży spożywczej

IFS - ERP, systemy ERP, CRM, OLAPW branży znanej z ostrego współzawodnictwa i niskich marż zysku system ERP IFS Applications™ dla producentów żywności i napojów oferuje narzędzia, które pomagają zachować przewagę konkurencyjną. IFS Applications™ to kompleksowe, branżowe rozwiązanie, które pomaga zrównoważyć podaż i popyt, usprawnić łańcuch dostaw, dostosować działalność do nowych przepisów i zmienić nowych kontrahentów w stałych klientów.

Czytaj więcej...

Strategiczne zarządzanie majątkiem przedsiębiorstwa

IFS - ERP, systemy ERP, CRMGlobalizacja, deregulacja, popyt na alternatywne źródła energii i restrukturyzacja branżowa stwarzają wiele wyzwań dla producentów i dostawców energii na całym świecie. Zwiększanie rynkowej wartości przedsiębiorstwa i osiąganie zwrotu z inwestycji jest trudne przy ograniczonym kapitale na modernizację zakładu. System ERP IFS Applications™ oferuje przedsiębiorstwom z sektora energetyki możliwość strategicznego zarządzania istniejącym majątkiem i uzyskania dodatkowych mocy produkcyjnych.

Czytaj więcej...

Śledzenie i mierzenie wpływu firmy na środowisko

IFS - ERP, systemy ERPKonsumenci są coraz bardziej świadomi konsekwencji środowiskowych, jakie mają ich decyzje zakupowe. Obsługujące ich firmy reagują na tę sytuację i pozycjonują siebie oraz swoje produkty jako bardziej ekologiczne niż propozycje konkurentów. Producenci przemysłowi i inne firmy z sektora B2B również pracują nad tym, aby zasłużyć na „zieloną” etykietę. Tymczasem przepisy środowiskowe na całym świecie stają się coraz bardziej surowe. Dyrektywy EuP, ELD, REACH, RoHS, WEEE oznaczają nowe wyzwania dla przedsiębiorstw. Dzisiaj branża musi dokumentować swoje inicjatywy w zakresie ochrony środowiska, aby z jednej strony usatysfakcjonować rynek, a z drugiej — spełnić wymagania prawne.

Czytaj więcej...

Nowa generacja rozwiązań ERP
Jak nowe technologie pomagają redukować koszty i tworzyć nowe możliwości dla firmy

COMARCH - ERP, systemy ERP, Business IntelligenceRozwój rozwiązań klasy ERP dla sektora małych i średnich firm jest jednym z kluczowych obszarów aktywności Comarch nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Współpracujemy bardzo blisko z naszymi partnerami, analitykami oraz oczywiście – co najważniejsze – klientami, stale inwestujemy w badania i rozwój (R&D) najnowocześniejszych technologii, które pomagają naszym klientom poprawiać efektywność biznesu.
Załączniki:
Pobierz plik (WhitepaperPAC_PL.pdf)Nowa generacja rozwiązań ERP[ ]237 kB

Czytaj więcej...

YAVEON jako doskonała platforma zarządzania dla firm branży „Life&Science

Branża "Life&Science" stanowi jedną z najbardziej innowacyjnych branż w przemyśle państw wysokorozwiniętych. W Polsce nazwa branży „Life&Science” nie ma odpowiednika w terminologii gospodarczej. Branża „Life&Science” obejmuje zarówno farmacje, kosmetykę oraz biotechnologie. Branżę „Life&Science” cechuje wysoki poziom absorpcji myśli naukowych oraz wykorzystania patentów i wynalazków. Również szerokie wykorzystanie systemów informatycznych świadczy o innowacyjności procesowej i produktowej tej branży.

Czytaj więcej...

Faktury pod pełną kontrolą

BPSC - ERPElektroniczna Akceptacja Faktur to uniwersalne rozwiązanie upraszczające rozliczenia niezależnie od branży czy rodzaju prowadzonej działalności. Aplikacja uzupełnia rozwiązania finansowo-księgowe systemu Impuls 5. Dzięki wbudowaniu odpowiednich procedur zapewnia przyspieszenie rozliczenia merytorycznego faktur poprzez bieżącą akceptację dokumentów kosztowych.

Czytaj więcej...

IFS Applications dla sektora górniczego i wydobywczego
od poszukiwań złóż po likwidację kopalni

IFS - ERP, systemy ERP, zarządzanie zasobami ludzkimiPrzedsięwzięcia realizowane przez sektor górniczy i surowcowy charakteryzują się wysokim stopniem ryzyka na każdym ich etapie, od poszukiwań surowców aż po eksploatację złóż, likwidację wyrobisk i kopalń oraz rekultywację obszarów powydobywczych. Jednocześnie przedsiębiorstwa należące do tych sektorów działają w dynamicznie zmieniającym się środowisku biznesowym – ceny surowców zmieniają się, a poszczególne podmioty działające na rynku konsolidują się, zmieniają właścicieli czy ogłaszają upadłość.

Czytaj więcej...

Jak radzić sobie z kryzysem?

EPICOR - ERP, CRM, systemy ERP, zarządzanie zasobami ludzkimiPogarszająca się sytuacja na rynku finansowym w 2008 roku sprawiła, że obecnie polskie przedsiębiorstwa zmuszone są do weryfikacji swoich planów rozwoju i faktycznych wskaźników zwrotu z inwestycji poczynionych w latach poprzednich. Do oceny aktualnej sytuacji firmy, prognozowania i pilnowania krytycznych wskaźników finansowych i operacyjnych niezbędne są narzędzia analityczne.
Załączniki:
Pobierz plik (epicor_jak_sobie_radzic_z_kryzysem.pdf)epicor_jak_sobie_radzic_z_kryzysem.pdf[ ]3356 kB

Czytaj więcej...

IFS /PRODUKCJA wsadowa dla ochrony środowiska i produkcji mieszanej

IFS - ERP, MRP, systemy ERPIFS/Produkcja wsadowa™ zapewnia przewagę konkurencyjną poprzez efektywniejsze planowanie produkcji, realizowanie dostaw na czas oraz wyższą jakość produktów. Dzięki ścisłej integracji z IFS Zarządzanie Jakością™ i innymi komponentami IFS Applications™ można korzystać z łatwych w użyciu narzędzi, które pozwalają poprawić jakość i ograniczyć koszty. IFS/Produkcja wsadowa™ oferuje zaawansowane rozwiązania do obsługi receptur, sekwencjonowania, bilansowania serii oraz gromadzenia informacji dotyczących ochrony środowiska.
Załączniki:
Pobierz plik (IFS_Produkcja_Wsadowa.pdf)IFS_Produkcja_Wsadowa.pdf[ ]157 kB

Czytaj więcej...

IFS dla przedsiębiorstw wodno-kanalizacyjnych

IFS - ERP, systemy ERP, CRMPrzedsiębiorstwa z sektora wodno-kanalizacyjnego na co dzień stają wobec konieczności szybkiej i właściwej reakcji na wiele czynników charakterystycznych dla tej branży. Usługi w zakresie dostarczania wody, odprowadzania i oczyszczania ścieków, realizowane dla masowych odbiorców, wymagają szczególnej dbałości o ich jakość, zapewnienie ciągłości, a także utrzymanie sprawności urządzeń, sieci wodociągów i kanalizacji.

Czytaj więcej...

Zarządzanie łańcuchem dostaw

IFS - ERP, systemy ERP, CRMPoświęcamy wiele czasu i wkładamy wiele wysiłku, aby nasze rozwiązanie w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw stanowiło najlepszy wybór w branży. Łącząc zaawansowaną funkcjonalność z wysoką elastycznością i wyjątkową łatwością obsługi, rozwiązanie zapewnia naszym klientom elastyczność, solidność i niezawodność łańcucha dostaw oraz dostarcza wszelkich danych, dając pełny obraz sytuacji w czasie rzeczywistym.
Załączniki:
Pobierz plik (Zarządzanie_łańcuchem_dostaw.pdf)Zarządzanie Łańcuchem Dostaw[ ]817 kB

Czytaj więcej...

Zminimalizuj marnotrastwo

IFS - ERP, systemy ERP, KanbanNa współczesnym, dynamicznym rynku możliwość szybkiego reagowania na zmieniające się warunki lub wymagania klientów ma kluczowe znaczenie dla zachowania przewagi konkurencyjnej. IFS Kanban™, zintegrowana część IFS Applications™ do produkcji w modelu „lean”, pomaga rozwijać to, co jest niezbędne w celu zaspokojenia popytu, wtedy, kiedy jest to rzeczywiście potrzebne — ale nie wcześniej. Dzięki dokładnym, aktualizowanym na bieżąco informacjom można zminimalizować zapasy i wyeliminować marnotrawstwo, a jednocześnie zapewnić sobie zadowolenie klientów.
Załączniki:
Pobierz plik (IFS_Kanban.pdf)IFS_Kanban.pdf[ ]155 kB

Czytaj więcej...

Zarządzanie dokumentacją - proste, skuteczne i wydajne

IFS - ERP, systemy ERP, zarządzanie dokumentacjąDla większości firm zarządzanie dokumentacją samo w sobie nie stanowi celu. Jest ono raczej kluczowym elementem codziennych działań, dzięki któremu właściwe informacje są dostępne dla właściwych osób we właściwym czasie. Brak zarządzania przepływem informacji może powodować zamieszanie, niepotrzebne opóźnienia oraz błędy. Moduł IFS Zarządzanie Dokumentacją™ zapewnia pełną kontrolę nad dokumentacją firmy, pozwalając skoncentrować się na tym, co naprawdę się liczy: na sprzedawaniu produktów i usług, utrzymywaniu zakładu i sprzętu w doskonałej kondycji i, na koniec, na spełnianiu lub przekraczaniu wyznaczonych celów biznesowych.
Załączniki:
Pobierz plik (Zarządzanie_dokumentacją_IFS.pdf)Zarządzanie dokumentacją IFS[ ]583 kB

Czytaj więcej...

loading...
loading...
loading...

Liderzy Produkcji Made in Poland -Melex

Melex stał się synonimem pojazdu elektrycznego na tyle, że wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że...

Jak rozwiązanie Sage i Light ERP wspiera...

Obejrzyj studium sukcesu firmy Hama, która rozwija swoją działalność w oparciu o rozwiązanie Sage...

Inteligentne przedsiębiorstwa 2020

Jak polski biznes radzi sobie z nowymi technologiami? Co już mamy, a co nadal pozostaje poza...

mSIMPLE.DMS - mobilna aplikacja SIMPLE

Aplikacja umożliwia szybkie, skuteczne i efektywne zarządzanie dokumentami w Twojej organizacji,...

ODL

Show Panel
Liderzy Produkcji 2018
Show Panel
ENOVA365 KWADRAT
Show Panel
erpframe
Show Panel
  • eqsystembaner