loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Dragon + Comarch = perfekcyjna reakcja chemiczna z systemem Comarch ERP XL
COMARCHDragon, lider na rynku produkcji chemii budowlanej, motoryzacyjnej i gospodarczej, a także jedno z najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w tym sektorze w Polsce, od lat rozwija biznes z systemem Comarch ERP XL.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
O wyborze zdecydowały kompletne funkcjonalności, obejmujące wszystkie obszary działalności biznesowej firmy. Bardzo istotny był również dla nas fakt, że producent – Comarch – cały czas dba o rozwój funkcjonalny systemu i jego aktualizację w kontekście zmieniających się przepisów prawa – mówi Grzegorz Kluzik, kierownik ds. wdrożeń w Dragon. Wdrożeniem systemu zajął się Partner Comarch, firma CDN-Partner w Krakowie.


System Comarch ERP XL oferuje usprawnienie procesów biznesowych w kluczowych obszarach firmy. Oprogramowanie pozwala na efektywne planowanie i zarządzanie produkcją. Umożliwia dokładne śledzenie i identyfikację partii produkcyjnych, traceability, oraz precyzyjną kontrolę jakości co w przypadku produkcji ciągłej i w obliczu bardzo restrykcyjnych wymagań jakościowych klientów firmy odgrywa niebagatelną rolę. Dużą pomoc stanowi moduł Comarch MES – narzędzie do monitorowania i realizacji produkcji. Integracja z systemem typu SCADA automatyzuje z kolei procesy ewidencji produkcji, co przekłada się na oszczędność czasu i zasobów.

Firma korzysta też z analiz produkcji w Business Intelligence, które pozwalają weryfikować czasy trwania poszczególnych etapów produkcji, na każdym półprodukcie i wyrobie gotowym.

Dzięki oprogramowaniu IT Dragon sprawuje również kontrolę nad magazynem. Moduł Comarch WMS umożliwia precyzyjne śledzenie procesów logistycznych w magazynie, eliminując potencjalne błędy i zwiększając efektywność operacyjną.

System Comarch ERP XL to rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się w firmach z branży chemicznej, które oczekują optymalizacji procesów produkcyjnych i logistycznych. Dragon to przykład przedsiębiorstwa, które skutecznie wykorzystuje potencjał cyfrowej transformacji, stawiając na rozwiązania systemu Comarch ERP XL wraz z aplikacjami dodatkowymi.

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top