loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Serpol-Cosmetics: Przełom dzięki Comarch ERP XL
comarchKiedy myślimy o kosmetykach, rzadko zastanawiamy się nad ich produkcją. Jednak za kulisami firmy takiej jak Serpol-Cosmetics kryje się ogromna machina produkcyjna i logistyczna. Wprowadzenie systemu Comarch ERP XL zrewolucjonizowało działanie tej polskiej firmy, która jest liderem w branży kosmetycznej.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Serpol-Cosmetics: Polski Gigant Kosmetyczny

Założona 20 lat temu, Serpol-Cosmetics stała się jednym z czołowych producentów kosmetyków w Polsce i za granicą. Dzięki innowacyjnym technologiom i własnym recepturom, firma zdobyła uznanie na rynkach w ponad 30 krajach. Jej produkty są obecne na półkach sklepów w całej Europie i Azji, a współpraca z wieloma sieciami handlowymi świadczy o jej renomie.

Wyzwania Technologiczne

Mimo sukcesów, Serpol-Cosmetics borykała się z wyzwaniami technologicznymi. Ich wcześniejszy system ERP nie spełniał oczekiwań, stając się bardziej magazynem danych niż narzędziem usprawniającym pracę. Brakowało funkcji wspierających produkcję, sprzedaż i zamówienia. Dodatkowo, brak wsparcia i odpowiedniej integracji z innymi systemami stanowił duże wyzwanie.

Comarch ERP XL: Klucz do Sukcesu

Wybór Comarch jako partnera technologicznego okazał się strzałem w dziesiątkę. System ERP XL, oferowany przez Comarch, to nowoczesne rozwiązanie, które idealnie wpasowało się w potrzeby firmy. Dzięki modularnej budowie, system ten pozwolił na płynne dostosowanie do specyfiki działania Serpol-Cosmetics.

Współpraca z zespołem IT Serpol-Cosmetics była kluczem do sukcesu. Wdrożenie systemu przebiegło sprawnie, a pracownicy szybko przyswoili nowe narzędzia. System Comarch ERP XL przyniósł wiele korzyści, takich jak:
  • Usprawnienie procesów produkcyjnych.
  • Szybsza i bardziej efektywna obsługa dokumentów.
  • Lepsza komunikacja między działami.
  • Zwiększenie bezpieczeństwa danych.

Dzięki Comarch ERP XL, Serpol-Cosmetics przeszła prawdziwą transformację cyfrową. Nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwoliły firmie na dalszy rozwój i umocnienie pozycji na rynku. To doskonały przykład tego, jak odpowiednie narzędzia IT mogą przyczynić się do sukcesu przedsiębiorstwa w dzisiejszym świecie.

Współczesny rynek kosmetyczny jest bardzo konkurencyjny. Aby przetrwać i prosperować, firmy muszą być elastyczne, innowacyjne i gotowe do adaptacji. Serpol-Cosmetics pokazała, że dzięki odpowiednim narzędziom i partnerom można osiągnąć sukces, niezależnie od wyzwań. Współpraca z Comarch była kluczem do tego sukcesu, a wdrożenie systemu ERP XL przyniosło firmie wiele korzyści. Teraz, z nowoczesnymi narzędziami w ręku, Serpol-Cosmetics jest gotowa na kolejne wyzwania i sukcesy w przyszłości.

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top