loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Jest polska alternatywa dla globalnych dostawców ERP – zobaczcie jak zrobił to właściciel marki Ludwik
COMARCHW świecie biznesu, gdzie technologia jest kluczem do sukcesu, firmy nieustannie poszukują optymalnych rozwiązań, które pomogą im w zarządzaniu złożonymi procesami. Jednym z takich rozwiązań są systemy ERP. Wielu przedsiębiorców korzysta z globalnych dostawców tych systemów, jednak jak pokazuje przykład GRUPY INCO S.A., właściciela marki Ludwik, istnieje polska alternatywa, która może przynieść wiele korzyści.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
GRUPA INCO S.A., znana producent chemii gospodarczej, nawozów organicznych oraz opakowań z tworzyw sztucznych, przez lata korzystała z systemu ERP Microsoft Dynamics AX. Jednak system ten nie był dostosowany do specyfiki działania firmy, co prowadziło do problemów z ewidencją dokumentów w różnych lokalizacjach i opóźnień w ich przetwarzaniu. W odpowiedzi na te wyzwania, firma zdecydowała się na migrację do Comarch ERP XL.

Decyzja ta była odpowiedzią na rosnące wyzwania, z jakimi borykają się firmy korzystające z globalnych systemów ERP. Jak podkreśla Comarch, największy rodzimy dostawca systemów ERP w Polsce, zagraniczne oprogramowania często generują rosnące koszty wdrożenia i aktualizacji, wymagają dostosowywania do polskiego rynku i ciągle zmieniających się przepisów oraz implementacji rozwiązań chmurowych. W odpowiedzi na te problemy, Comarch rozpoczął kampanię „Alternatywa dla globalnych systemów ERP”, skierowaną głównie do dużych przedsiębiorstw. Kampania ta podkreśla korzyści płynące z implementacji polskiej alternatywy.

Jednym z głównych atutów Comarch ERP XL jest jego zdolność do szybkiego dostosowywania się do krajowych przepisów oraz zmian ustawodawczych. Dzięki temu przedsiębiorcy, tak jak GRUPA INCO S.A., mogą znacząco obniżyć koszty utrzymania systemu, unikając dodatkowych integracji i modyfikacji funkcjonalności księgowych i kadrowo-płacowych. Dodatkowo, Comarch ERP XL oferuje bogatą funkcjonalność, nowoczesność i jest sprawdzony przez tysiące klientów, w tym duże firmy.

Zbigniew Rymarczyk, wiceprezes Comarch i dyrektor Sektora ERP, podkreśla, że systemy Comarch to nie tylko ERP, ale także szereg zintegrowanych aplikacji do obsługi magazynów, Przemysłu 4.0, analityki, omnichannel i e-commerce. Dzięki temu są w stanie obsłużyć naprawdę duże firmy z wielu branż.

Podsumowując, wybór polskiej alternatywy dla globalnych systemów ERP, jakim jest Comarch ERP XL, może przynieść firmom wiele korzyści. Jak pokazuje przykład GRUPY INCO S.A., właściciela marki Ludwik, decyzja o migracji do rodzimego systemu była strzałem w dziesiątkę, przynosząc firmie znaczące korzyści operacyjne i finansowe.

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top