loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Stalma SA stawia na Przemysł 4.0 i inwestuje w technologie
BPSCLubelska firma Stalma S.A., lider w produkcji prętów ze stali jasnej, podjęła strategiczną decyzję o gruntownej digitalizacji. W tym celu STALMA rozpoczęła wdrożenie systemu ERP Impuls EVO od BPSC.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Stalma S.A. od lat zajmuje ugruntowaną pozycję rynkową, specjalizując się w wytwarzaniu najwyższej jakości prętów ciągnionych, łuszczonych i szlifowanych. Produkty lubelskiej Spółki wyróżniają się wysoką jakością i ponadprzeciętną precyzją wykonania, co przyczyniło się do zdobycia szerokiego grona zaufanych klientów, zarówno w kraju, jak i w Europie.

Aby sprostać nowym wyzwaniom i utrzymać konkurencyjną pozycję na rynku, producent postanowił skoncentrować się na wzmocnieniu i rozbudowie swoich zdolności cyfrowych. W tym celu firma postawiła na wdrożenie systemu Impuls EVO, oferowanego przez katowicką spółkę IT BPSC.

Przyszłość z Impulsem

Wdrożenie systemu ERP Implus EVO stanowi kluczowy krok w procesie digitalizacji firmy. Realizacja tego projektu ma za zadanie usprawnić operacje we wszystkich obszarach działalności spółki z Lublina. Impuls EVO ma także poprawić planowanie i kontrolę, a także zdigitalizować zarządzanie procesami wewnętrznymi i zewnętrznymi przedsiębiorstwa.

Źródło: www.bpsc.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top