Logo IX 01 kopiaIX EUROPEJSKI KONGRESLEAN MANAGEMENT

22 - 24 października 2024 r., MCK Katowice
 
 

Europejski Kongres Lean Management to doskonałe miejsce do wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami i prelegentami, networkingu, ale także spora dawka nowej wiedzy i praktycznych rozwiązań. Jest to świetna okazja dotarcia do szerokiego grona potencjalnych klientów, współpracowników, przyszłych pracowników, a także osób wpływowych w branży. Kongres Lean to również możliwość promocji swojej firmy pośród specjalistów z branży.

Tegoroczna edycja Kongresu odbędzie się 22-24.10.2024 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach w formule stacjonarnej. Na pierwszy dzień przewidziana jest część plenarna z networkingiem, natomiast drugi i trzeci dzień to wizyty studyjne oraz warsztaty Lean.

Kongres dedykowany jest właścicielom firm, dyrektorom, managerom oraz ekspertom powiązanym z Lean, a także wszystkim zainteresowanym szczupłym zarządzaniem (co roku ok. 250 uczestników).

Dzięki trzydniowej formule (opcjonalnie) oprócz licznych case study, które będą praktycznymi wskazówkami, zarówno dla osób zarządzających w firmie, managerów i jak i ekspertów ds. ciągłego doskonalenia, uczestnicy mają okazję do zapoznania się z wdrożonymi rozwiązaniami na żywo - w trakcie wizyt studyjnych oraz przećwiczenie nowo nabytej wiedzy dzięki praktycznym warsztatom.

W poprzednich edycjach wizyty studyjne odbywały się w takich firmach jak:
Atlas Tenneco, Rodl&Partner, Ficosa, Press Glass, Toyota, Electrolux, Esab, Schneider Electric, Ponar, Orlen Oil, Alstom, Lear, FCA, Adient, Mostostal.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top