SYMFONIAIX zimowe spotkana z Symfonią

15 lutego 2024 r., godz. 9:30, Gdańśk


IX ZIMOWE SPOTKANIA Z SYMFONIĄ to unikalna okazja, by zgłębić tajniki Cyfrowego Makroświata Symfonia Handel i odkryć, jak efektywnie zarządzać obiegiem dokumentów i informacji handlowej w Systemie Symfonia ERP.

Wydarzenie skierowane jest do właścicieli, menedżerów i kadry zarządzającej firm o profilu handlowo-produkcyjno-usługowym. Jeśli szukasz skutecznych metod na usprawnienie procesów biznesowych i zarządzania dokumentacją handlową, to jest to wydarzenie właśnie dla Ciebie!

Dlaczego warto wziąć udział?

Rozwiązania informatyczne, w których zmuszeni jesteśmy do poszukiwania i integracji wielu modułów oprogramowania realizujących znane i powszechnie używane procesy zakupu-sprzedaży w generują chaos w dokumentacji handlowej. Na przykład używam do prowadzenia handlu hurtowego Symfonii, a do sprzedaży detalicznej lub internetowej programu innego producenta. Dwa rozwiązania informatyczne, dwóch dostawców, dwa źródła dokumentów... nieefektywne, nieergonomiczne działanie, które może zastąpić prosta i sprawdzona Symfonia.

W trakcie spotkania, nasi eksperci pomogą zrozumieć, jak uregulować meandrujące strumienie dokumentów w i efektywny obieg dokumentów.

Będziemy rozmawiać o:
  • cyfryzacji procesów handlowych w przedsiębiorstwach,
  • automatycznym rozdzielaniu dokumentów do odpowiednich działów i osób, ulgach i dotacjach na finansowanie zakupów i wdrożenia systemów informatycznych,
  • nowościach produktowych i technologicznych w Symfonia Handel.
Zarezerwuj swoje miejsce już dziś! Nie przegap tej wyjątkowej okazji do dyskusji nad możliwością cyfryzacji swojej firmy. Liczba miejsc jest ograniczona!

 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top