Konfrencja Dynamics Business Forum

itintegro logo2015Konfrencja Dynamics Business Forum

9.04 Warszawa | 10.04 Gdańsk | 16.04 Poznań | 17.04 Wrocław | 18.04. Krawków


W kwietniu rusza jedna z największych polskich konferencji 2024 poświęconych technologii ERP - Dynamics Business Forum. Bezpłatne wydarzenie dedykowane jest przedsiębiorcom z różnych branż, którzy chcą sprawdzić, jak najnowsze trendy IT - na czele ze sztuczną inteligencją - i rozwiązania Microsoft dla firm mogą zwiększyć ich konkurencyjność, poprawić wydajność operacyjną oraz doświadczenia klientów. Konferencja realizowana jest przy wsparciu partnerów merytorycznych – IT.integro, Microsoft oraz firmy Netwise.

Cykl spotkań dla biznesu odbędzie się w 5 miastach: Warszawie (9.04), Gdańsku (10.04), Poznaniu (16.04), Wrocławiu (17.04) i Krakowie (18.04). Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów i zapisu na www.dynamicsbusinessforum.pl! System ERP jako część szerokiego ekosystemu Microsoft
 
 


Podczas Dynamics Business Forum wejdziemy w innowacyjny świat narzędzi biznesowych, na czele z systemem ERP Dynamics 365 Business Central. Zintegrowane rozwiązania Microsoft'u otwierają obecnie przed przedsiębiorcami zupełnie nowe horyzonty wydajności, wykorzystując potencjał sztucznej inteligencji, chmury obliczeniowej, zaawansowanej analityki Business Intelligence oraz innych trendów IT.

Ich synergia z systemem ERP to temat, którego nie możesz przegapić, jeżeli chcesz, by Twoja firma mogła czerpać w pełni z korzyści automatyzacji procesów biznesowych oraz pogłębionego przetwarzania danych.

Jakich tematów możesz się spodziewać?

W ciągu zaledwie kilku godzin eksperci ERP z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku IT, wprowadzą Cię w szczegóły najnowszych technologii do zarządzania.

Sztuczna inteligencja

Wszyscy mamy świadomość jej dynamicznie rosnącego znaczenia. W jakim stopniu zwiększa już możliwości systemu ERP? Sprawdzimy na konkretnych przykładach i narzędziach – w tym na innowacyjnej aplikacji Copilot.

Customer Engagement i nowoczesny system CRM

Wspólnie z firmą Netwise - partnerem merytorycznym wydarzenia oraz czołowym Partnerem Microsoft - zaprezentujemy uczestnikom, jak zwiększyć jakość zarządzania relacjami z klientem. Zwiększ efektywność realizacji zamówień, zoptymalizuj procesy zakupowe oraz lepiej oceniaj szanse sprzedażowe.

One Microsoft

Czyli środowisko zaawansowanych narzędzi firmowych, opartych na innowacji. Poznasz z nami aplikacje oraz usługi biznesowe, które w prosty sposób zintegrujesz z systemem ERP, by zmaksymalizować jego skuteczność w pracy z użytkownikiem. Podczas prelekcji spojrzymy również na techniczną część synergii z systemem, prezentując narzędzia platformy chmurowej Azure.

Zaawansowana analityka

Zobacz możliwości, jakie daje pogłębiona analiza nawet bardzo dużych zbiorów danych oraz automatyzacja przepływów pracy wykorzystywane m.in. w rozwiązaniach Microsoft Power Platform.

Dynamics 365 Business Central - najlepszy system wg Forbes'a

Cykl spotkań zaprezentuje z bliska specyfikę oraz metodykę wdrożeniową centralnego punktu ekosystemu rozwiązań biznesowych Microsoft, czyli oprogramowania Dynamics 365 Business Central. Przekształć swoje podejście do biznesu z kompleksowym narzędziem, uznanym za najlepszy system ERP w kategorii Cloud ERP Software rankingu Forbes Advisor.

Ekspansja globalna

Sprawdź z nami, co technologia ERP oferuje grupom kapitałowym oraz firmom działającym na międzynarodowych rynkach. Wspólnie przejdziemy przez zaawansowane funkcjonalności oprogramowania dedykowane globalnej działalności, a także przedstawimy odpowiednią w takich przypadkach metodykę wdrożeniową oraz najlepsze praktyki.

Case studies: poznaj doświadczenia klientów z pierwszej ręki!

Jakie wyzwania biznesowe stały przed firmami, które zdecydowały się na wdrożenie technologii ERP wraz z innymi narzędziami ekosystemu One Microsoft? Jedna z prelekcji będzie doskonałą okazją, aby usłyszeć bezpośrednio od samych zainteresowanych o ich doświadczeniach wdrożeniowych oraz konkretnych korzyściach, jakie odnieśli.

Zarejestruj się na 5 edycję konferencji dla przedsiębiorców

Dynamics Business Forum 2024 to już 5 odsłona cyklu spotkań dla przedstawicieli biznesu. Poprzednie edycje zgromadziły ponad 1500 rejestracji, a eksperci technologii ERP zawitali dotychczas do aż 11 polskich miast. Gdzie widzimy się w tym roku?

Wydarzenia zaplanowane są w 5 lokalizacjach - Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie. Bezpłatne spotkania dedykowane są przedstawicielom firm. Zapraszamy do rejestracji już dziś na www.dynamicsbusinessforum.pl 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top