AMNISCODE LOGO2022Webinarium:
Cyfryzacja procesów sposobem na redukcję kosztów. Biurowy robot w Twojej firmie.

26 maja 2022 r., godz. 11:00
 

Czy wiesz, że robot z gatunku zwykłych robotów biurowych (łac. vulgare roboticum officiale), czyli wykorzystujący podstawowe narzędzie jakim jest RPA, ma efektywność czternastokrotnie wyższą od człowieka. Jak tego potencjału nie wykorzystać? No nie można. Ale w jaki sposób go wykorzystać? Łatwiej niż się wydaje!

To właśnie chcemy podpowiedzieć na webinarium, na które serdecznie zapraszamy.

Obiecujemy, że nie będziemy nadużywać skrótów, zwrotów, nazewnictwa i slangu programistów, ale przedstawimy korzyści, które czekają bliżej, niż można było dotąd przypuszczać. Jeżeli tylko Twoi pracownicy poświęcają cenny czas oraz energię na monotonne i powtarzalne czynności, używając do tego najprostszych narzędzi, jak poczta elektroniczna, arkusze kalkulacyjne lub czytniki OCR, a chcesz wykorzystać ich zapał do wyższych celów, obniżając jednocześnie koszty, to nasze webinarium jest właśnie dla Ciebie.

Jeśli Ci się spodoba, to zaproponujemy wspólną drogę do hiper-automatyzacji, uznane przez Instytut Gartnera za jeden z najważniejszych strategicznych trendów technologicznych obecnych czasów. Jesteśmy głęboko przekonani, że podczas webinarium ostatecznie przekonasz się, jak bardzo na inteligentnej automatyzacji może skorzystać Twoja firma, przy niewielkim nakładzie sił oraz środków.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top