SENTE - LOGOWebinar:
Krajowy System e-Faktur spotkanie z doradcami podatkowymi

31 maja 2022 r, godz. 11:00

Krajowy System e-Faktur – czym jest i po co został wprowadzony? Czy i kiedy podatnicy będą mieć obowiązek wystawiania dokumentów z jego wykorzystaniem? Jakich korzyści z korzystania z niego mogą spodziewać się przedsiębiorcy? Czy wewnętrzne systemy informatyczne używane w działach księgowych będą wspierać korzystanie z KSeF?

To jedynie część pytań związanych z Krajowym Systemem e-Faktur, które padają z ust przedsiębiorców. Odpowiedzą na nie ekspertki – doradcy podatkowi z TaxAGroup – podczas webinaru organizowanego przez Sente, który odbędzie się 31 maja o godzinie 11:00.

Odpowiedzi na wszystkie pytania na temat KSeF, które możesz zadać

Krajowy System e-Faktur jest zupełną nowością w świecie księgowości. Jego twórcy zapowiadają, że istotnie uprości i przyśpieszy rozliczanie dokumentacji finansowo-księgowej. Mimo to, wprowadzenie KSeF budzi wiele pytań – postanowiliśmy zebrać je wszystkie i udzielić wyczerpującej odpowiedzi na pojawiające się wątpliwości. Właśnie dlatego do udziału w naszym webinarze zaprosiliśmy ekspertki – Monikę Muchę i Mieczysławę Szymańską, doradców podatkowych z TaxAGroup.

Swoją wiedzą dotyczącą Krajowego Systemu e-Faktur 31 maja o godzinie 11:00 podzielą się:

Monika Mucha

Zawodowo – prawnik i doradca podatkowy. Współzałożyciel, a także partner i członek zarządu spółki doradztwa podatkowego TaxAGroup we Wrocławiu. Autorka licznych publikacji książkowych i artykułów z zakresu prawa podatkowego. Prowadzi kursy dla kandydatów na księgowych, doradców podatkowych, biegłych rewidentów, notariuszy i komorników na terenie całej Polski. Wykładowca prawa podatkowego, uczestniczka licznych konferencji naukowych oraz wykładowca studiów podyplomowych uczelni wrocławskich i warszawskich. Przeprowadza liczne reorganizacje dla spółek i firm, oparte na szczegółowej analizie danego podmiotu, jego potrzeb i celów.

Mieczysława Szymańska

Zawodowo – prawnik i doradca podatkowy. Menadżer w spółce doradztwa podatkowego TaxAGroup we Wrocławiu. Jest autorką publikacji książkowych i artykułów z zakresu prawa podatkowego. Prowadzi liczne kursy dla kandydatów na doradców podatkowych, księgowych, biegłych rewidentów, notariuszy, komorników na terenie całego kraju. Wykładowca prawa podatkowego, uczestniczka licznych konferencji naukowych oraz wykładowca studiów podyplomowych uczelni wrocławskich.


FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top