snt logo 2018Jak wybrać optymalny scenariusz integracji oprogramowania SAP z KSeF?

6 kwietnia 2022 r., godz,. 10:00Podczas spotkania zaprezentujemy, jak na bazie światowych wzorców firmy OpenText, zaadaptować zestawy gotowych narzędzi do bezpiecznej integracji z KSeF.

Krajowy System e-Faktur już działa. Jest to centralna platforma umożliwiająca wystawianie, otrzymywanie i archiwizowanie Faktur VAT. Korzystanie z niej będzie niebawem obowiązkowe dla wszystkich firm prowadzących działalność w Polsce. Już teraz przygotuj się na odbiór faktur zakupowych w formacie XML i automatyczne wprowadzenie ich do systemu księgowego. Razem z S&T dostosuj swoje oprogramowanie SAP i wymieniaj dokumenty z KSeF w ustrukturyzowanej formie. Zapewnij autentyczność pochodzenia swoich dokumentów oraz czytelność ich treści.

Podczas webinarium pokażemy na przykładzie firmy Sanok Rubber Company, europejskiego lidera w zakresie produkcji wyrobów gumowych, jak zoptymalizować procesy obsługi faktur zakupowych, począwszy od rejestracji, poprzez księgowanie, aż po archiwizację.

Sposób integracji oprogramowania ma znaczenie!

Połączenie systemu informatycznego przedsiębiorstwa z Krajowym Systemem eFaktur jest procesem bardzo złożonym. Firmy w Polsce muszą dostosować zarówno swoje oprogramowanie jak i procesy finansowo-księgowe do końca roku. Nowa struktura logiczna przesyłania faktur do KSeF jest bardzo rozbudowana, zawiera wiele wymogów, które trzeba uwzględnić przy integrowaniu swojego Systemu z KSeF. Dlatego tak ważne jest, żeby korzystać, ze przetestowanych rozwiązań i sprawdzonych partnerów SAP, z wystarczającą ilością wyobraźni, żeby wiedzieć jak bezpiecznie wprowadzać zmiany do Systemu, aby nie zaburzyć płynności finansowej i operacyjnego działania firmy. Dla kogo

Na webinarium zapraszamy właścicieli, dyrektorów finansowych, managerów odpowiedzialnych za rozwój oprogramowania SAP, osoby odpowiedzialne za finanse, które poszukają elastycznych rozwiązań IT, mogących skutecznie odpowiedzieć na nowe wymogi Ministerstwa Finansów w zakresie integracji systemów ERP z Krajowym Rejestrem e-Faktur.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY I AGENDA

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top