oracle 120Oracle Exadata Summit 2019

11 kwiecień 2019 r., Warszawa, Hotelu InterContinental


Oracle Exadata, to jeden z najważniejszych produktów Oracle w historii firmy - zintegrowana platforma sprzętowo-programowa, zoptymalizowana do obsługi baz danych Oracle pod względem wydajności przetwarzania, skalowalności i niezawodności.

Serdecznie zapraszamy na konferencję Oracle Exadata Summit, poświęconą omówieniu platformy Oracle Exadata, łączącej w jednej obudowie sprzęt, oprogramowanie i rozwiązania sieciowe. Spotkanie odbędzie się 11 kwietnia b.r. w warszawskim hotelu InterContinental w godz. 9-14.

Oracle Exadata, dostępna w modelu on-premise od ponad 10 lat, umacnia swoją pozycję również w modelu chmurowym. Nowa, unikalna na rynku oferta „Cloud at Customer”, to połączenie wysokiego poziomu kontroli typowego dla środowisk on-premise, z zaletami przetwarzania w chmurze – takimi, jak zarządzanie infrastrukturą przez Oracle i rozliczanie kosztów na podstawie rzeczywistego użycia zasobów przez klienta, przy zachowaniu jego pełnej kontroli nad danymi.

W czasie konferencji uczestnicy będą mogli poznać nie tylko unikatowe cechy maszyny Oracle, ale także przykłady jej zastosowania u polskich użytkowników oraz obejrzeć inspirujące pokazy na żywo. Zademonstrujemy też najlepsze praktyki w obszarach związanych z utrzymaniem platform Oracle.

Na zakończenie zaprosimy uczestników do dyskusji w mniej formalnej atmosferze.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top