Webinarium: Social Collaboration Nowy wymiar komunikacji zespołu

12.12.2018 - godz. 12:00
 

Dobra współpraca w zespole to między innymi właściwa komunikacja. W dzisiejszych czasach mamy do dyspozycji wiele ogólnie dostępnych narzędzi (np. Whatsapp, Slack), ale wiąże się to po pierwsze z “wyniesieniem” informacji poza firmę, ale również z rozproszeniem i działaniem na kilku różnych narzędziach.

Zapraszamy na webinar: Social Collaboration Nowy wymiar komunikacji zespołu Dobra współpraca w zespole to między innymi właściwa komunikacja. W dzisiejszych czasach mamy do dyspozycji wiele ogólnie dostępnych narzędzi (np. Whatsapp, Slack), ale wiąże się to po pierwsze z “wyniesieniem” informacji poza firmę, ale również z rozproszeniem i działaniem na kilku różnych narzędziach.

A gdyby tak móc współpracować i dzielić się wiedzą w jednym środowisku?

Social Collaboration w Synergy to najlepszy sposób na wspólną pracę. W ramach własnego oprogramowania biznesowego korzystasz z jednego narzędzia, dzięki któremu możesz zapobiec nieporozumieniom i zwiększać produktywność swoich zespołów.

Co zyskujesz?
  • Ułatwiasz współpracę
  • Komunikujesz się i przechowujesz informacje w jednej lokalizacji
  • Zwiększasz produktywność
  • Zabezpieczasz wiedzę
  • Działasz we własnym i bezpiecznym środowisku
W czasie webinarium pokażemy jak funkcjonują i jak korzystać m.in. z:
  • Osi Czasu - Opublikuj, udostępnij, polub, otaguj. Wszystko, do czego jesteś przyzwyczajony na LinkedIn i Facebooku jest możliwe dzięki Social Collaboration w Synergy. Współpracownicy są lepiej poinformowani o tym, co dzieje się w firmie.
  • Powiadomień - Czy jesteś w 10 różnych grupach i martwisz się, że umknie Ci informacja? Nie ma problemu - do tego służą powiadomienia.
  • Grup - Zespoły projektowe pracują bez wysiłku w grupach. Oznacza to, że docierasz tylko do osób, które są zaangażowane w dany projekt i tworzysz centralną lokalizację w obrębie oprogramowania biznesowego, w której możesz znaleźć odpowiednie informacje. A może by stworzyć grupę dla pracowników lubiących bieganie, motocykle lub piłkę nożną?
  • Obszarów roboczych - Podczas gdy oś czasu i grupy są przeznaczone do interakcji i dynamicznej komunikacji, przestrzenie robocze są odpowiednie dla informacji statycznych i informowania personelu o konkretnych tematach.
 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top