business penetration Nowoczesne rozwiązanie klasy ERP
Infor SyteLine w przedsiębiorstwie produkcyjnym

23 maja 2013 r., Tarnów, Hotel Cristal Park

Trwa program edukacyjny BPC. Przedsiębiorcy sektora MSP mogą bezpłatnie uczestniczyć w prezentacjach systemów wspierających zarządzanie cały przedsiębiorstwem oraz obszarem produkcyjnym. Spotkania to forum wymiany doświadczeń nie tylko pomiędzy dostawcami a przedsiębiorcami lecz także możliwość nawiązania branżowych relacji.

Na polskim rynku istnieje co najmniej kilkadziesiąt rozwiązań MRP/ERP wspierających zarządzanie przedsiębiorstwem, posiadających wdrożenia w sektorze produkcyjnym. Mimo to nie wiele jest systemów mocno rozwiniętych funkcjonalnie w obszarze zaawansowanego zarządzania procesami produkcyjnymi. Najczęściej systemy te integrowane są z rozwiązaniami specjalizowanymi w zakresie produkcji, takimi jak: MES, SCADA, APS, PDM, etc. System ERP powinien być narzędziem pracy przedsiębiorstwa, zatem to on powinien zostać dostosowany do potrzeb i procesów firmy a nie na odwrót. Spora część wdrożeń systemów ERP zakończonych niepowodzeniem, spowodowana była ze względu na sztywne procesy oprogramowania ERP. Firmy starały się je zmodyfikować względem własnych potrzeb, jednak przy ograniczonym budżecie okazywało się to zbyt trudne.

Na spotkaniu przedstawimy nowoczesne, zaawansowane rozwiązanie klasy ERP dedykowane przedsiębiorstwom produkcyjnym. Zapraszamy na nasze spotkanie, na którym firma Infor (Polska) Sp. z o.o. oraz TRAX S.A. przedstawi Państwu koncepcję zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem produkcyjnym przy wykorzystaniu rozwiązania Infor SyteLine.

Dla uczestników przewidzieliśmy lunch oraz certyfikaty uczestnictwa. Ilość miejsc jest ograniczona. Zapraszamy do dokonania rejestracji.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top