drogoa do mobilnosci

image003Martin Gunnarsson, ekspert IFS od technologii mobilnych, zaprasza do wzięcia udziału w podróży do świata mobilności. Podczas trzech 30-minutowych webinariów Martin oraz jego goście zaprezentują ogromny potencjał technologii mobilnych oraz sposoby jego wykorzystania.WEBINARIUM #1

image004

 

 

 

image005

BIZNESOWY PRZYKŁAD KORZYŚCI PŁYNĄCYCH Z MOBILNOŚCI.

Webinarium omawia dwa główne wymiary wpływu mobilności na przedsiębiorstwo. Wymiar praktyczny mobilności to łatwiejsze zawieranie transakcji, lepsza dokładność realizacji dostaw i zamówień dzięki zwiększeniu precyzji działania. Korzyści niematerialne płynące z mobilności to sposób postrzegania firmy przez rynki i zwiększenie poziomu satysfakcji pracowników.


Gość:
Aly Pinder Jr, starszy adiunkt w firmie Aberdeen Group.

Wybierz jedną z dwóch sesji poniżej:

29 maja, 09:00 CET. Rejestracja >>
29 maja, 16:00 CET. Rejestracja >>

 


WEBINARIUM #2

image006

 

 

 

image005

DROGA DO MOBILNOŚCI.

Webinarium omawia możliwości wynikające ze stosowania rozwiązań mobilnych w firmie oraz sposób, w jaki mobilność przyspiesza osiąganie celów biznesowych. Zostaną tu również omówione korzyści biznesowe zarówno na poziomie osobistym, jak i korporacyjnym — co jest optymalnym kierunkiem podążania ku mobilnemu rozwojowi i przekształceniu firmy.Gość:
Henrik Sjöstrand, dyrektor ds. technologii działu Mobility Nordic firmy IBM.

Wybierz jedną z dwóch sesji poniżej:

4 czerwca, 09:00 CET. Rejestracja >>
4 czerwca, 16:00 CET. Rejestracja >>

 


 
WEBINARIUM #3

image004

 

 

 

image005

BARDZIEJ INTELIGENTNIE. MOBILNIE.

Webinarium omawia rolę inteligencji biznesowej oraz sposób, w jaki mobilność umożliwia przetwarzanie danych pochodzących z urządzeń mobilnych i zwiększenie jakości tych danych w celu umożliwienia podejmowania bardziej świadomych decyzji. Poruszone zostanie również zagadnienie wpływu informacji dostarczanych w czasie rzeczywistym na redukcję ryzyka i na podejmowanie decyzji najbardziej odpowiednich do panującej sytuacji.


Gość:
David Andersson, dyrektor działu IFS Labs.

Wybierz jedną z dwóch sesji poniżej:

12 czerwca, 09:00 CET. Rejestracja >>
12 czerwca, 16:00 CET. Rejestracja >>

Zrzut ekranu 2013-05-23 o 22.06.07

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top