Business PenetrationNowoczesne systemy IT wspierające zarządzanie procesami produkcyjnymi i traceability

4 października 2013 r, Zamek Biedrusko Poznań / Biedrusko
 

Eksperci wskazują, że jedną z przyczyn stagnacji przedsiębiorstw jest brak inwestycji w systemy informatyczne. Brak usprawniania zarządzania, optymalizacji procesów biznesowych, czy kontrolingu pośrednio może wpłynąć na zahamowanie rozwoju przedsiębiorstw i prowadzić do ich rozpadu. Okazuje się, że sposobem na utrzymanie stabilnej pozycji na rynku jest niewątpliwie podążanie za trendami technologicznymi i systematyczne uzupełnianie informacji.

Obecny rynek oferuje kilka tysięcy rozwiązań a poznanie ich wszystkich jest wręcz niemożliwe. Firma Business Penetration & Consulting (BPC) wychodzi naprzeciw tym trudnościom i postanowiła zorganizować spotkanie, na którym będą mogli Państwo poznać kilka systemów informatycznych, klas ERP, MES/SCADA i WMS – w jednym dniu. To niebywała okazja do uzupełnienia wiadomości w zakresie korzyści płynących z wdrożenia systemów IT niemal w każdym obszarze przedsiębiorstwa.

Na spotkanie zapraszamy kadrę zarządzającą oraz menadżerów pionu produkcji i logistyki. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Dla uczestników przewidzieliśmy lunch oraz certyfikaty uczestnictwa. Ilość miejsc jest ograniczona. Zapraszamy do dokonania rejestracji.

BPC to grupa firm konsultingowych, która kieruje usługi doradcze do przedsiębiorstw sektora MSP oraz korporacyjnego. Wspiera zarządy oraz kadrę decyzyjną przedsiębiorstw w procesach wyboru zaawansowanych rozwiązań informatycznych. Poza działalnością doradczą BPC prowadzi szeroko zakrojone działania edukacyjne.

Realizowany obecnie przez BPC bezpłatny program edukacyjny cyklu „Synergia Systemów IT: ERP+MES+SCADA” kierowany jest do przedsiębiorstw zlokalizowanych na terenie całego kraju. W latach 2013 – 2014 BPC przeszkoli ponad pięć tysięcy przedsiębiorców. Zaprezentuje ponad 150 rozwiązań dedykowanych polskim przedsiębiorstwom.
 

FORMULARZ REJESTRACJI

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top