BONAIRWEBINARIUM: Możliwości modułu Honoraria do rozliczania płac i zarządzania pracownikami

15 października 2013 r, o godz. 10.00
 
 
15 października br. o godz. 10.00 odbędzie się bezpłatne seminarium online z zakresu możliwości modułu Honoraria, będącego częścią systemu Microsoft Dynamics AX 2012. Organizatorem wirtualnego spotkania jest firma Bonair SA – czołowy dostawca usług i rozwiązań informatycznych dla branży finansowej, organów administracji publicznej, przedsiębiorstw handlowych, przemysłowych i usługowych. Webinarium kierowane jest zarówno do obecnych partnerów firmy, którzy będą mieli okazję pogłębić swoją dotychczasową wiedzę w zakresie możliwości modułu oraz poznać nowe usprawnienia, jak i potencjalnych partnerów, którzy dowiedzą się, w jaki sposób funkcjonalność usprawnia obszar kadrowo-płacowy, jak odnosi się do regulacji prawnych oraz w jaki sposób dopasowuje do wymagań klienta.
Firmowe działy HR realizują wiele działań z zakresu rozliczania płac i zarządzania kadrą pracowników. Bez odpowiednich narzędzi informatycznych efektywne zarządzanie personelem i płacami jest obarczone dużym ryzykiem popełnienia błędów, a przy tym bardzo czasochłonne – komentuje Małgorzata Goszczycka, Bonair SA.
Moduł Honoraria w systemie Microsoft Dynamics AX 2012 wspiera przedsiębiorstwa w gromadzeniu i właściwym przetwarzaniu informacji o osobach aktualnie zatrudnionych, a także byłych pracownikach oraz zleceniobiorcach. Jego zadaniem jest również umożliwienie prowadzenia ewidencji nieobecności i czasu pracy, zarządzanie listami wypłat (naliczanie, edycja i księgowanie) oraz obsługa udzielania pożyczek dla pracowników i śledzenie stanu ich spłaty, jak również rejestrowanie umów-zleceń i umów o dzieło (w tym umów grupowych) oraz bieżące raportowanie. Parametryzowanie modułu w zakresie definiowania m.in. struktury organizacyjnej, składników płacowych, szablonów dekretowania płac oraz wielu innych danych słownikowych umożliwia szybkie dostosowanie do zmieniających się przepisów i indywidualnych potrzeb klienta. Honoraria wspomagają także działania okresowe typu: wystawianie formularzy PIT, komunikacja z programem Płatnik czy generowanie raportów z danymi do GUS.

Aby wziąć udział w webinarium, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny, który znajduje się na stronie

http://www.bonair.com.pl/pl/Zostan-partnerem-wdrozeniowym-naszej-firmy
.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top