Praktyczne rozwiązania w zarządzaniu produkcją

28 listopada 2013 r., Warszawa
 
 
Podczas najbliższego Warsztatu pochylimy się m.in. nad budową kultury LEAN MANAGEMENT w Grupie Bahlsen. Zweryfikujemy na żywym organizmie jak wygląda wdrożenie kolejnych narzędzi szczupłego zarządzania, czyli jakie bariery oraz efekty pojawiają się podczas niekończącej się ewolucji Lean.

Usłyszymy m.in. o wdrożeniu filozofii szczupłego zarządzania w takich obszarach jak produkcja, technika, logistyka czy administracja. Przeprowadzimy również analizę możliwości zastosowania filozofii Kaizen w firmie produkcyjnej na przykładzie Arjohuntleigh. Przedstawimy w jaki sposób identyfikować możliwości doskonalenia, od czego zacząć wdrażanie kaizenowskiego systemu w swoim zakładzie produkcyjnym.

Przedstawione zostaną różnice kulturowe na linii Polska-Niemcy oraz Polska - Chiny podczas wdrażania zasad szczupłego zarządzania oraz metodologii ciągłego doskonalenia.

Podczas wydarzenia będziemy również rozważać zasadność wdrożenia systemów IT w celu usprawnienia przepływu informacji w firmie oraz doskonalenia procesów produkcyjnych na poziomie operacyjnym. Sprawdzimy czy polski rynek produkcyjny dojrzał do obalenia Króla Excela, jakie trendy panują obecnie na rynku IT, które narzędzia są stosowane przez polskich liderów produkcyjnych.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top