share point w biznesieEuropejski ekspert na konferencji „SharePoint w biznesie i IT”

Kurt Sørensen, założyciel i CEO największej w Skandynawii intranetowej organizacji – IntraTeam, będzie gościem specjalnym konferencji 29 listopada w warszawskim hotelu JM Apart. Organizatorem wydarzenia jest Grupa Unity, udział jest bezpłatny – trwa rejestracja!

 
 Spotkanie dedykowane jest Dyrektorom IT i osobom odpowiedzialnym za wdrożenia IT w dużych i średnich przedsiębiorstwach. W czasie konferencji „SharePoint w biznesie i IT” eksperci z wieloletnim stażem podzielą się wiedzą z zakresu dobrych praktyk i najnowszych rozwiązań elektronicznego środowiska pracy opartych o technologie SharePoint.
Wielokrotnie spotykamy się z Klientami, którzy wdrożyli u siebie rozwiązania intranetowe czy workflow, ale ze względu na nieodpasowanie narzędzia do ich biznesu, nikt z niego nie korzysta. W czasie konferencji pokażemy, jak optymalizować rozwiązania digital workspace, tak by usprawniać procesy w firmie i mieć pewność zwrotu z poniesionej inwestycji – wyjaśnia Grzegorz Rudno-Rudziński, Prezes Zarządu Grupy Unity i prelegent na konferencji.
Praktycznych wskazówek udzielą oprócz Kurta Sørensena m.in. Jarosław Sokolnicki z Microsoft, Simon Wright z Nintex czy Maciej Pondel z Grupy Unity. Ponadto, w bloku case studies zostaną zaprezentowane przykłady udanych wdrożeń, które mogą stać się inspiracją dla uczestników konferencji.

Wydarzenie jest bezpłatne, ale konieczna jest rejestracja. Aby zapisać się na konferencję i poznać szczegóły agendy, wystarczy odwiedzić www.sharepointwbiznesie.pl. Liczba miejsc graniczona!

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top