multiexpologoTechnologie mobilne w biznesie

15 stycznia 2015 r., Warszawa


W trakcie tej edycji zaktualizujemy wiedzę o szybko rozwijającym i zmieniającym się części rynku mobilnym. Konferencja ma na celu pokazanie możliwości jakie niosą ze sobą mobilne rozwiązania dla przedsiębiorców z praktycznie każdej branży. Bycie na bieżąco z technologiami mobilnymi jest obowiązkiem każdego przedsiębiorcy funkcjonującego obecnie na rynku, a co więcej odpowiednie wykorzystanie tych technologii jest idealnym sposobem na zbudowanie przewagi konkurencyjnej firmy.

Wykłady poprowadzą m.in.:
  • Iwo Szapar – General Manager – Shopgate Polska "iBeacon - co to i dla kogo? Chwilowy trend czy rewolucyjna zmiana? Most czy pomost miedzy offline, a mobile?"
  • Michał Giera – CEO – Snapp "Narzędzia analityczne, systemy analizy oglądalności i skuteczności działań marketingowych"
  • Tomasz Szulkowski – Mobile Strategy Director – MoBehave "Twoi Klienci są bliżej niż myślisz – wykorzystaj geolokalizację w marketingu mobilnym"
  • Katarzyna Dworzyńska – www.dworzynska.com "Mobilny marketing i jego narzędzia"

Do udziału w konferencji zapraszamy decydentów odpowiedzialnych za sprzedaż, działania marketingowe, produkcję treści; przedstawicieli firm działających w e-commerce, social media, mobile; zarządzających firmami, które wykorzystują lub chciałyby wykorzystywać technologie mobilne w swojej działalności.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top