Planowanie produkcji optymalizacja, oszczędność, efektywność

25 - 26 września 2013 r., Warszawa
 
 
Z przyjemnością zapraszamy Państwa na spotkanie masterclass „PLANOWANIE PRODUKCJI”, które odbędzie się w dniach 25-26 września 2013 r. w Warszawie.

Starannie wybraliśmy dla Państwa prezentowane case studies. Wybór analizowanych przykładów jak i zakładów prezentujących swoje rozwiązania nie był przypadkowy – inspiracją były rozmowy z uczestnikami organizowanych przez nas konferencji dedykowanych osobom odpowiedzialnym za planowanie produkcji i logistykę. Najistotniejszym kryterium wyboru była uniwersalność zastosowania wdrożonych rozwiązań – niezależna od branży, a także stopnia nowoczesności zakładów.

Ponieważ – jak wszyscy doskonale wiemy – doświadczenia takie nie są możliwe do bezpośredniego wykorzystania w odmiennych organizacjach – stąd podejście uniwersalne, które umożliwi Państwu nie tylko zapoznanie się z konkretami tych rozwiązań, lecz pokaże także podejście metodologiczne do optymalizacji, a przez to umożliwi wykorzystanie doświadczeń liderów we własnym zakładzie.

Dobre praktyki stosowane w różnych zakładach produkcyjnych, możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń to nie tylko główne atuty spotkania, ale przede wszystkim podstawa do rozpoczęcia nowych lub sprawniejszego przeprowadzania projektów realizowanych we własnych firmach.
 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top