business penetration Kompleksowe rozwiązania IT wspierające zarządzanie przedsiębiorstwem

17 października 2013 r., Wrocław, Hotel Tumski
 
 
Szefowie pionów informatycznych, produkcyjnych i logistycznych muszą sprostać wymaganiom Zarządu. Sprawna praca każdego działu zależy od sprawnych narzędzi wspierających obszary merytoryczne. Jednym ze sposobów na poprawienie konkurencyjności na rynku jest wdrożenie systemu informatycznego. Pożądane efekty to m.in. podniesienie sprzedaży, poprawa efektywności zarządzania, sprawniejszy system dostaw, optymalizacja produkcji w toku i podniesienie jej wydajności.

Z danych analitycznych wynika, że coraz więcej przedsiębiorców poszukuje kompleksowych rozwiązań, które obejmą wszystkie obszary biznesowe w firmie. Wielu przedsiębiorców wie, że jest to sposób na poprawienie atrakcyjności na rynku oraz droga do optymalizacji procesów biznesowych. Przedsiębiorcy chcą inwestować ale nie wiedzą skąd czerpać informacje o systemach. Nie chcą przetrząsać Internetu w poszukiwaniu kwintesencji rozwiązań a na wstępne rozmowy z dostawcami systemów jest jeszcze za wcześnie.

Firma Business Penetration & Consulting (BPC) postanowiła stworzyć Państwu możliwość zapoznania się z kilkoma systemami i kilkoma klasami systemów – w jednym dniu i w jednym miejscu.

Na spotkanie zapraszamy kadrę zarządzającą, dyrektorów pionów merytorycznych oraz menadżerów IT. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Dla uczestników przewidzieliśmy lunch oraz certyfikaty uczestnictwa. Ilość miejsc jest ograniczona. Zapraszamy do dokonania rejestracji.

BPC to grupa firm konsultingowych, która kieruje usługi doradcze do przedsiębiorstw sektora MSP oraz korporacyjnego. Wspiera zarządy oraz kadrę decyzyjną przedsiębiorstw w procesach wyboru zaawansowanych rozwiązań informatycznych. Poza działalnością doradczą BPC prowadzi szeroko zakrojone działania edukacyjne.

Realizowany obecnie przez BPC bezpłatny program edukacyjny cyklu „Synergia Systemów IT: ERP+MES+SCADA” kierowany jest do przedsiębiorstw zlokalizowanych na terenie całego kraju. W latach 2013 – 2014 BPC przeszkoli ponad pięć tysięcy przedsiębiorców. Zaprezentuje ponad 150 rozwiązań dedykowanych polskim przedsiębiorstwom.

 

FORMULARZ REJESTRACJI

 

 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top