business penetration logoAutomatyzacja i optymalizacja procesów biznesowych i produkcyjnych - listopad 2013

27 listopada 2013 r., Łódź
 
 
Globalizacja i ciągły postęp nowych technologii wymusza na przedsiębiorcach ciągłe inwestycje w poprawę funkcjonowania swoich firm. W tym celu poszukują oni odpowiednich dla siebie rozwiązań informatycznych, które będą odpowiadały ich potrzebom i wspomogą obszary merytoryczne. Niebezpieczeństwem jednak staje się brak rzetelnych informacji na temat systemów i korzyści wynikających z ich wdrożenia. Ta niewiedza jest często czynnikiem hamującym rozwój polskich przedsiębiorstw.

Wybór i zakup nowego oprogramowania wspierającego obszary merytoryczne wymagają nie tylko nakładu środków finansowych ale również angażowania zasobów ludzkich firmy. Kilkudniowe prezentacje systemów w siedzibie firmy, wysyłka licznych zapytań ofertowych dotyczących poszczególnych rozwiązań, zapoznawanie się z ich funkcjonalnościami oraz ich analizowanie negatywnie usposabia kadrę zarządzającą do tego typu przedsięwzięć w IT.

Firma Business Penetration& Consulting umożliwi Państwu zatem - w jednym dniu i jednym miejscu, zapoznanie nie jednego, lecz kilku systemów informatycznych. Zapraszamy kadrę zarządzającą, dyrektorów i kierowników pionów merytorycznych do udziału w kolejnej edycji z cyklu „Synergia Systemów IT”.

Na spotkanie zapraszamy kadrę zarządzającą, dyrektorów pionów merytorycznych oraz menadżerów IT. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Dla uczestników przewidzieliśmy lunch oraz certyfikaty uczestnictwa. Ilość miejsc jest ograniczona. Zapraszamy do dokonania rejestracji.

BPC to grupa firm konsultingowych, która kieruje usługi doradcze do przedsiębiorstw sektora MSP oraz korporacyjnego. Wspiera zarządy oraz kadrę decyzyjną przedsiębiorstw w procesach wyboru zaawansowanych rozwiązań informatycznych. Poza działalnością doradczą BPC prowadzi szeroko zakrojone działania edukacyjne.

Realizowany obecnie przez BPC bezpłatny program edukacyjny cyklu „Synergia Systemów IT: ERP+MES+SCADA” kierowany jest do przedsiębiorstw zlokalizowanych na terenie całego kraju. W latach 2013 – 2014 BPC przeszkoli ponad pięć tysięcy przedsiębiorców. Zaprezentuje ponad 150 rozwiązań dedykowanych polskim przedsiębiorstwom.
 

FORMULARZ REJESTRACJI

 

 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top