INFOR SYSTEMY ERPinfor ON THE ROAD 2013

24 października 2013 r., Kraków, Sheraton Krakow Hotel
 
Infor po raz kolejny organizuje konferencję dla klientów w Polsce – Infor on the Road. Odbędzie się ona w dniu 24 października 2013 r. w Krakowie, w Hotelu Sheraton. Byłoby nam niezmiernie miło, gdybyście Państwo zechcieli wziąć udział w tym spotkaniu i przekonać się, w jaki sposób nasza firma rewolucjonizuje świat aplikacji biznesowych.

Infor (www.infor.com) jest jednym z najszybciej rozwijających się dostawców aplikacji biznesowych na świecie. Inwestujemy ponad 350 mln dolarów rocznie w rozwój naszych systemów. Podczas konferencji Infor on the Road pokażemy jak rozwiązania Infor precyzyjnie dopasowują się do potrzeb mikro-branż. Nasza najnowsza generacja systemów, Infor 10x, zawiera możliwości współpracy społecznej (w stylu FaceBook’a i Twitter’a), wykorzystania urządzeń mobilnych, narzędzi do analityki (dostępnych dla wszystkich użytkowników, a nie tylko kadry zarządzającej najwyższego szczebla) oraz, oczywiście, instalacji w chmurze.

Oprócz uczestnictwa w sesji plenarnej (agenda konferencji znajduje się na stronie http://go.infor.com/PL/20131024-iotr-poland), chcielibyśmy też zaproponować Państwu spotkania z kadrą kierowniczą Infor. Proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny jeśli są Państwo zainteresowani takim spotkaniem indywidualnym podczas Infor on the Road.

Rejestracji na samą konferencję można też dokonywać za pośrednictwem strony: http://go.infor.com/PL/20131024-iotr-poland.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top