HUMANSOFTJak sprawnie Odkrywać. Decydować. Działać.
…dzięki systemowi BI, który pracuje tak jak potrzebujesz – QlikView Business Discovery World Tour

15 października 2013, Warszawa
 
 
Oficjalny sponsor wydarzenia, firma Humansoft zaprasza na coroczną konferencję QlikView Business Discovery World Tour, która odbędzie się w Warszawie, w dniu 15 października 2013 o godz. 11.45.

Uczestnictwo w spotkaniu pozwoli Państwu dowiedzieć się więcej o Business Intelligence, które funkcjonuje tak jak myślimy i pracujemy na co dzień. To szansa, aby wysłuchać wielu interesujących prezentacji przygotowanych przez Klientów i Partnerów QlikView, a także spotkać ekspertów rynku BI. Będą mogli Państwo nawiązać relacje z praktykami QlikView oraz z ludźmi z różnych firm i branż, którzy zajmują się Business Intelligence w swej codziennej pracy.

Gościem specjalnym konferencji będzie Robert Korzeniowski, jeden z najwybitniejszych polskich sportowców, który opowie o tym, jakie czynniki decydują o osiągnięciu sukcesu tak w sporcie, jak i w biznesie oraz zaprezentuje dane odzwierciedlające jego sportowe osiągnięcia w aplikacji QlikView.

Wśród Klientów, którzy przedstawią wymierne korzyści biznesowe uzyskiwane z pracy w QlikView, będzie klient Humansoft – firma Midas, która zaprezentuje aplikację QlikView jako narzędzie wspierające strategiczne decyzje biznesowe.

Wyzwania biznesowe w niczym nie przypominają testu wielokrotnego wyboru. Odpowiedzi, których szukamy, nie znajdują się na rozwijanej liście, a kolejne ważne pytanie nie pojawi się, dopóki sami go nie zadamy. Dlatego Natural Analytics™ QlikView oparte są na systemie wyszukiwania korelacji między danymi. Pozwalają one pracować w taki sam sposób, jak myślimy, podsuwają kolejne pytanie. Możemy swobodnie analizować dane, odkrywać nieznane wcześniej powiązania między nimi, zadawać kolejne pytania, łatwo współpracować z innymi i dzięki temu podejmować szybkie działania na podstawie otrzymanych wyników.

Udział w Business Discovery World Tour pozwali Państwu na dowiedzenie się jak dzięki QlikView sprawniej:
  • Odkrywać. Przedstawimy nasze Natural Analytics™, umożliwiające zadawanie pytań i odkrywanie znaczących informacji, których inne systemy BI nie są w stanie odnaleźć.
  • Decydować. Pokażemy w jaki sposób narzędzia do współdzielenia aplikacji umożliwiają współpracę podczas analizy dużych zbiorów danych, pochodzących z wielu źródeł oraz w jaki sposób można efektywnie pracować przy użyciu urządzeń mobilnych.
  • Działać. Przybliżymy niesamowite historie klientów QlikView, którzy dokonali rewolucyjnych odkryć i dzięki temu udoskonalili swoje firmy.

Przyjdź zobaczyć BI, które działa tak, jak tego chcesz. Zarejestruj się teraz

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top