IV Otwarta Konferencja Lean w Poznaniu 2014

25 - 27 marca 2014 r., Centrum Wykładowego Politechniki Poznańskiej
 
 
Inspirację do doskonalenia organizacji i jej procesów, nowe trendy, ciekawych ludzi, przykłady jak można poprawiać wyniki zarówno w firmach globalnych jak i małych rodzinnych przedsiębiorstwach – to wszystko i jeszcze więcej będzie można zobaczyć podczas czwartej Otwartej Konferencji Lean w Poznaniu. Coroczne, największe w Polsce spotkanie osób zainteresowanych metodyką Lean odbędzie się w dniach 25 – 27 marca 2014 na terenie Centrum Wykładowego Politechniki Poznańskiej.

Podczas przyszłorocznej konferencji uczestnicy będą mogli wysłuchać 18 prezentacji praktyków reprezentujących bardzo różne branże - od produkcji kosmetyków po wsparcie dużych call center. Trzeci dzień konferencji poświęcony jest w całości na warsztaty prowadzone m.in. przez gości zza granicy. Po raz drugi zorganizowany zostanie też Benchmark Day – dzień wymiany doświadczeń w firmach które zapraszają do siebie uczestników konferencji i dzielą się swoimi własnymi rozwiązaniami.

Organizatorzy jak co roku zapewniają niespotykaną na żadnej innej konferencji atmosferę sprzyjającą integracji środowiska i nawiązywaniu nowych kontaktów. Jak co roku uczestnicy będą mieli możliwość poznania nowych ludzi, wymienienia się wizytówkami i przeniesienia dyskusji w kuluary. Jak co roku planowany jest też wieczór integracyjny. Cała organizacja konferencji oparta jest o pracę wolontariuszy i pasjonatów filozofii Lean. Pomimo że spotkanie jest otwarte i darmowe z roku na roku staje się coraz bardziej profesjonalne.

Więcej informacji już niebawem na: www.konferencjalean.pl.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top