ATENASzybkość, precyzja, skuteczność – błyskawiczna analiza danych przedsiębiorstwa w oparciu o rozwiązania SAP HANA

11 grudnia 2013 r., Sopot
 
Współczesny biznes potrzebuje coraz szybszego dostępu do coraz większego zakresu informacji. Szybkość podejmowania decyzji, czas reakcji na zmiany rynkowe, wszystko to wpływa na efektywność organizacji.

Czy faktycznie organizacje mogą działać jeszcze szybciej? Czy można to zmierzyć? Wyścig z czasem jest nam bliski.

Na co dzień Atena jest partnerem ogólnopolskiej akcji „Biegam Bo Lubię”. Do mierzenia osobistej efektywności, pomiaru sportowych osiągnięć wystarczy stoper! Wiemy jednak, że do usprawnienia procesów w organizacji potrzeba znacznie więcej. Najnowsze rozwiązanie informatyczne SAP HANA (SAP High-Performance Analytic Appliance) pomaga firmom wzrastać i podnosić wartość poprzez usprawnianie procesów integracji, raportowania oraz analizy danych. Jako partner SAP chcielibyśmy zaprezentować możliwości tych rozwiązań i korzyści z ich wdrożenia.

Zapraszam na najbliższe kameralne spotkanie poświęcone właśnie tej tematyce: Szybkość, precyzja, skuteczność – błyskawiczna analiza danych przedsiębiorstwa w oparciu o rozwiązania SAP HANA – to temat, który przybliżą nasi eksperci: Grzegorz Urbanowicz oraz Dariusz Zradziński.

Spotkanie odbędzie się w Sopocie, w siedzibie firmy przy ul. Rzemieślnicza 17 w dniu 11 grudnia br.

Zakres tematyczny dostarczy wyczerpujących i ważnych informacji na temat możliwości, które stwarzają oferowane przez naszą firmę rozwiązania SAP. Spotkanie traktujemy jako miejsce wymiany wiedzy, jaką warto wykorzystać w procesach, w których przetwarzane są duże ilości danych w możliwie najkrótszym czasie. Dzięki tej wiedzy przyspieszy każdy biznes, a kompetencje konsultantów Ateny zapewnią dobrze zarządzany proces wdrożenia.
Warto przyjść na to spotkanie, aby przekonać się, że dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, organizacje mogą działać jeszcze szybciej i sprawniej. Warsztaty posłużą uczestnikom jako miejsce wymiany wiedzy do wykorzystania w procesach związanych z przetwarzaniem dużej ilości danych. Eksperci Ateny podzielą się swoim doświadczeniem, jak realizować te procesy w możliwie najkrótszym czasie, co w realiach przekłada się na szybsze funkcjonowanie całego biznesu. - mówi Barbara Maciąg, Z-ca Dyrektora Biura Systemów SAP, Atena
Udział w konferencji jest bezpłatny. Dysponujemy ograniczoną liczbą miejsc. Zgłoszenia prosimy dokonywać za pośrednictwem formularza rejestracyjnego. Potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia będą przesyłane do uczestników pocztą elektroniczną.

Szczegóły:
http://www.atena.pl/cms.php?i=1,2733,warsztaty_poswiecone_sap_hana_szybciej_wydajniej_dokladniej._akceleracja_i_optymalizacja_raportowania.htm

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top