Oddaj produkcję w dobre ręce

comarchPolska gospodarka wchodzi w kolejny etap rozwoju produkcji. Dla przedsiębiorców oznacza to konieczność poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, aby usprawnić procesy produkcyjne i dostosować się do wymagań rynku. Jak zatem powinna wyglądać produkcja przyszłości? Jak usprawnić procesy produkcyjne? Czym jest Przemysł 4.0?


Odpowiedzią na te pytania są rozwiązania IT, gdzie kluczową rolę odgrywa zintegrowany system do zarządzania firmą klasy ERP oraz Business Intelligence. Właśnie tej tematyce będzie poświęcony cykl bezpłatnych konferencji dla przedsiębiorstw produkcyjnych organizowany przez firmę Comarch. Pierwsze spotkanie odbędzie się 10 maja we Wrocławiu, a następne w Poznaniu (11 maja) oraz Katowicach (12 maja).

Podczas spotkań przedsiębiorcy uzyskają wiedzę na temat wielu zagadnień, które nurtują ich w codziennej pracy. Zaproszeni eksperci i praktycy podpowiedzą jak wykorzystać systemy IT przy kalkulacji wyceny wyrobu na potrzeby zapytania ofertowego, jak wyliczyć realny zysk z poszczególnych zamówień czy też jak przy dużym obłożeniu produkcji zrealizować zlecenia bez opóźnień.

W konferencjach udział wezmą specjaliści i praktycy z zakresu zarządzania produkcją m.in.: Alberto Lete, dyrektor operacyjny Invado i Członek Zarządu firmy, Tomasz Król i Andrzej Krótki z Instytutu Doskonalenia Produkcji a także Tomasz Rutkowski, dyrektor konsultingu Comarch ERP Polska. Eksperci zaprezentują najnowsze rozwiązania techniczne, a także kierunki rozwoju i perspektywy na przyszłość. Spotkanie będzie również znakomitą okazją dla przedsiębiorców do wymiany doświadczeń związanych z systemami IT w produkcji oraz rozmowy na temat innowacyjnej produkcji jutra i nadchodzącej rewolucji przemysłowej „Industry 4.0”.

Organizatorem konferencji jest firma Comarch, producent i dostawca nowoczesnych rozwiązań do zarządzania dla mikro, małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw. Udział jest bezpłatny. Spotkania dedykowane są właścicielom firm, szefom produkcji, inżynierom automatyki przemysłowej oraz specjalistom i menedżerom IT.
 
Aby wziąć udział w nich udział, wystarczy zarejestrować się na stronie: https://produkcja.comarch.pl/. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości należy skontaktować się mailowo z organizatorem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top

0 - Błąd: 0

0

OOM command not allowed when used memory > 'maxmemory'.

The Page you are looking for doesn't exist or an other error occurred.
Go back, or head over to the home page to choose a new direction.