Newsletter

loading...
Banner IFS 160x200 2017
loading...
enova365 490x120


Jak nie WMS to co ?

L systems Każde przedsiębiorstwo posiadające magazyny musi prowadzić gospodarkę magazynową – to truizm. Jednak sprawna gospodarka magazynowa przekłada się na koszty związane z operacjami magazynowymi.
 

Czytaj więcej...

ABM Greiffenberger zwiększa wydajność procesów logistycznych z nowym systemem WMS

Firma ABM Greiffenberger Polska z siedzibą w Lublinie, specjalizująca się w produkcji elektrycznych silników i systemów napędowych, zleciła firmie PSI wdrożenie systemu zarządzania magazynem PSIwms.

Czytaj więcej...

Rynek AutoID wg IBCS Poland - systematyczny wzrost

Eksperci IBCS Poland dokonali branżowego podsumowania 2016 roku i nakreślili prognozy na 2017. Przewidywalny jest kilkuprocentowy wzrost sprzedaży w spółkach teleinformatycznych, natomiast m.in. w wyniku obniżenia wzrostu PKB, nie są spodziewane znaczące wzrosty nakładów na inwestycje w nowe technologie w firmach produkcyjnych i logistycznych. Eksperci zauważają większe zainteresowanie menedżerów IT usługami typu Managed Services, ale także m.in. systemami głosowymi, pomiarów wolumetrycznych, technologii śledzenia towarów (RTLS) oraz usługami zarządzania urządzeniami mobilnymi MDM.

Czytaj więcej...

Firma Rolnik rozpoczyna informatyzację magazynu wysokiego składu

bpscFirma Rolnik, jeden z największych na polskim rynku przetwórców owocowo-warzywnych rozwija wykorzystywane przez siebie oprogramowanie biznesowe. Niebawem platformę ERP Impuls EVO uzupełni system WMS dostarczony również przez BPSC SA.

Czytaj więcej...

System ExpertWMS® obsługuje Światowe Dni Młodzieży

dataconsult7R Logistic jest partnerem logistycznym Światowych Dni Młodzieży, które odbędą się w dniach 25-31 lipca 2016 roku w Krakowie. Logistyka firmy 7R wspomagana jest m.in. przez wykorzystanie systemu magazynowego firmy DataConsult - ExpertWMS®.

Czytaj więcej...

7 mobilnych trendów przyszłości w zarządzaniu magazynem

exactlogoBez względu na branżę, w której działa firma, nie przetrwa ona długo na rynku bez wdrażania technologicznych innowacji. Od smartfonów i tabletów, po aplikacje mobilne i środowisko chmury obliczeniowej, technologie IT nieustannie pędzą naprzód. Utrzymanie konkurencyjności przedsiębiorstwa wymaga nie tylko bycia na bieżąco z nowymi rozwiązaniami, ale również odpowiedniego wykorzystania ich możliwości.
 

Czytaj więcej...

Czy WSM może być za darmo?

dataconsultDarmowa wersja systemu ExpertWMS® w modelu online wprowadzana na rynek przez spółkę DataConsult z Krakowa wykorzystuje mechanizmy znane z gier internetowych, polegające m.in. na gromadzeniu punktów zdobywanych za zarejestrowane w systemie operacje. Zdobyte punkty mogą być wykorzystane do wykupienia kolejnych funkcji, zgodnych z indywidualnymi potrzebami i preferencjami użytkownika. Część funkcjonalności (np. integracja przez EDI) jest dostępna tylko dla użytkowników abonamentowych.

Czytaj więcej...

Najpopularniejsze innowacje w magazynach wielkopowierzchniowych

EXACTInnowacja jest kluczowym składnikiem umożliwiającym postęp. Zmiana, adaptacja, pozostawianie konkurencji w tyle i wyróżnienie się na rynku – to hasła, które każdy manager powinien mieć z tyłu głowy, bez względu na to co robi w danej chwili. Obrazuje to też cytat Stevea Jobsa, który powiedział: „Nie powinniśmy patrzeć na to czego pragniemy teraz, lecz na to na czym będzie zależało nam w przyszłości”. Ten sam komunikat odnosi się również do magazynów hurtowych i przedsiębiorstw produkcyjnych. W tym aspekcie innowacyjność jest wyzwaniem, które w dużej mierze opiera się na dobrej współpracy i jasnej, otwartej komunikacji.

Czytaj więcej...

7 mitów na temat WMS-ów

BPSCSystemami WMS interesuje się coraz więcej firm traktując je niekiedy jako remedium na wszelkie bolączki związane z funkcjonowaniem magazynu. Zanim zaczniemy poważnie myśleć o wdrożeniu aplikacji WMS warto rozprawić się z kilkoma mitami na temat tego rozwiązania.

Czytaj więcej...

Sensilab usprawnia procesy magazynowe dzięki wdrożeniu systemu WMS

bpscSensilab, jeden z największych producentów suplementów w Europie, wdrożył system wspierający zarządzanie magazynem opracowany przez chorzowską firmę BPSC. Uruchomienie systemu WMS pozwoliło spółce zautomatyzować procesy magazynowe.

Czytaj więcej...

Grupa Nomax wdrożyła system WMS BPSC SA

BPSCGrupa Nomax, największy w Polsce producent opakowań dla branży mięsnej, wdrożyła oprogramowanie wspierające zarządzanie magazynem. System klasy WMS opracowany przez BPSC uzupełnił wykorzystywane już wcześniej przez spółki Grupy funkcjonalności systemu Impuls. Za realizację projektu odpowiadał Queris – partner BPSC specjalizujący się w implementacji rozwiązań klasy MES oraz CMMS.

Czytaj więcej...

SAP w magazynach VAN-PUR-a

Van Pur wdrożył system SAP WM w magazynach wyrobów gotowych w Raszkowie.

Czytaj więcej...

PSI dostarcza System Zarządzania Magazynem (WMS) dla firmy Kärcher

PSIPSI dostarcza system zarządzania magazynem PSIwms dostosowany precyzyjnie do wymogów sterowania procesami logistycznymi w rozbudowanym centrum logistycznym Alfred Kärcher GmbH & Co. KG.

Czytaj więcej...

Trio Line Polska wdrożył obsługę magazynu wysokiego składowania

IT INTEGRO - wdrożenia ERPIT.integro uruchomiło moduł zarządzania magazynem wysokiego składowania w systemie ERP - Microsoft Dynamics NAV u producenta mebli tapicerowanych – Trio Line Polska.

Czytaj więcej...

Katcon Polska rozbudowuje system ERP o moduł WMS

Katcon Polska już od kilku lat używał systemu ERP Microsoft Dynamics, jednak jego wcześniejsze wersje już nie wystarczały do efektywnego zarządzania produkcją elementów układów wydechowych dla przemysłu motoryzacyjnego. Dlatego producent zdecydował się na aktualizację swojego oprogramowania do wersji Dynamics NAV 2009, a ponadto docenił doświadczenie IT.integro w rozwiązaniach logistycznych i powierzył nam wdrożenie modułu WMS.
 

Czytaj więcej...

Brügmann optymalizuje pracę magazynierów w oparciu o system WMS Asseco BS

ASSECO BUSINESS SOLUTIONSFirma Brügmann S.A. zdecydowała się na wdrożenie systemu klasy WMS od Asseco Business Solutions, wspomagającego zarządzanie magazynem wysokiego składowania. Cele, jakie znany producent profili okiennych chciał osiągnąć w zakresie gospodarki magazynowej dzięki nowemu rozwiązaniu, to przede wszystkim optymalizacja procesów logistycznych, poprawa wydajności i jakości pracy magazynierów oraz lepsza kontrola nad wykonywanymi przez nich zadaniami.

Czytaj więcej...

Spójny system zarządzania logistyką w Winkelmann

Spójny system zarządzania logistyką oraz precyzyjne i szybkie zlecanie transportów, to główne korzyści, jakie odniósł Zakład nr 1 firmy Winkelmann Sp. z o. o po roku korzystania z Platformy Transporeon.

Czytaj więcej...

Firma PSI wdraża system informatyczny dla Grupy Claas

PSI - systemy WMSPSI z powodzeniem zintegrowało system magazynowania i kontroli w nowo rozbudowanym centrum dystrybucji części zamiennych Grupy Claas.

Czytaj więcej...

PLASTBUD rozbudowuje system ERP o SIMPLE.WMS

SIMPLE - ERPPrzedsiębiorstwo PLASTBUD, specjalizujące się w produkcji past pigmentowych oraz żywic syntetycznych wykorzystywanych w chemii budowlanej, współpracuje z firmą SIMPLE w zakresie użytkowanego systemu SIMPLE.ERP w takich obszarach jak Finanse i Księgowość, Majątek Trwały, Obrót Towarowy, Zarządzanie Personelem oraz Procesem Produkcyjnym.

Czytaj więcej...

PSI wdroży zaawansowany system zarządzania magazynem dla w LPP S.A.

PSI - system zarządzania magazynemPSI Polska podpisało kolejną umowę na wdrożenie systemu zarządzania magazynem PSIwms. LPP jest klientem PSI już od kilku lat- w wyniku umowy podpisanej w 2007 roku obecne centrum dystrybucyjne w Pruszczu Gdańskim wykorzystuje system PSIwms do wydajnego zarządzania procesami w istniejącym magazynie.

Czytaj więcej...

PSI optymalizuje procesy logistyczne w Avon Cosmetics

PSI - SYSTEMY INFORMATYCZNEPSI otrzymało od międzynarodowej firmy kosmetycznej Avon Products Inc. zlecenie na implementację systemu WMS, w głównym centrum dystrybucyjnym w Grecji. Moduły optymalizacyjne PSIwms są już aktualnie wykorzystywane w 23 centrach dystrybucyjnych firmy na całym świecie, w tym oddział w Polsce. Wsparciem serwisowym wszystkich oddziałów AVON zajmuje się zespół z PSI Polska.

Czytaj więcej...

Trendy na rynku WMS okiem eksperta firmy BPSC

O trendach na rynku rozwiązań wspomagających zarządzanie magazynami (WMS), rozmawiamy z Robert Piskiem, Dyrektorem Centrum Kompetencyjnego MWS BPSC S.A.

Czytaj więcej...

Astro WMS 7.90 – w dążeniu do doskonałości

W maju 2013 roku, będzie miała miejsce premiera kolejnej wersji zaawansowanego rozwiązania magazynowego firmy Consafe Logistics – Astro WMS 7.90. W najnowszej wersji systemu znalazły się takie funkcjonalności jak, obsługa BOM (Bills Of Material), internetowy interfejs użytkownika 3PL, a także możliwość obsługi załadunku z wykorzystaniem technologii RFID.

Czytaj więcej...

Motoral wybiera system WMS Consafe Logistics

Wybraliśmy firmę Consafe Logistics ze względu na jej doświadczenie w dziedzinie automatyzacji i systemów zarządzania magazynem. Naszym celem jest zwiększenie efektywności i jakości oraz przygotowanie operacji magazynowych do ekspansji na nowe rynki. Od Consafe otrzymujemy kompletne rozwiązanie, obejmujące oprogramowanie, sprzęt i integrację  - powiedział Roni Ström, kierownik ds. logistyki w Motoral.

Czytaj więcej...

Astro WMS w nowej wersji

Firma Consafe Logistics przygotowała nową wersję zaawansowanego rozwiązania klasy WMS - Astro w wersji 7.80. Zmiany obejmują m.in. udoskonalone zarządzanie wizualne, optymalizację zautomatyzowanego magazynowania i kompletacji zamówień oraz ulepszony proces fakturowania. Rozwój systemu Astro jest efektem ciągłych konsultacji z klientami Consafe Logistics w całej Europie.

Czytaj więcej...

Consafe Logistics drugim europejskim dostawcą rozwiązań WMS

CONSAFE - WMSFirma ARC Advisory Group, lider opinii dotyczących zarządzania produkcją i łańcuchem dostaw, zaprezentowała wyniki corocznej analizy globalnego rynku systemów zarządzania magazynem WMS. Wśród czołowych międzynarodowych dostawców tych systemów znalazła się spółka Consafe Logistics. W regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA) firma zajęła drugie miejsce wśród 14 wyróżnionych firm.

Czytaj więcej...

Sposoby na płynne działanie łańcucha dostaw w branży dystrybucyjnej

EXACT - ERP, systemy ERP, WMSWielu przedsiębiorców zastanawia się, jak sprawnie zarządzać łańcuchem dostaw w firmie, jak zaplanować dystrybucję by dotrzymywać umów i terminów, a jednocześnie być konkurencyjnym na rynku i zachować zgodność z obowiązującymi regulacjami prawnymi. Przy rozbudowanej sieci klientów, dostawców i podwykonawców, zapanowanie nad wszystkimi procesami staje się trudne, a z czasem niewykonalne. Na polskim rynku istnieją jednak specjalne rozwiązania informatyczne, którym warto się przyjrzeć. Oferuje je m.in. Exact Software Polska.

Czytaj więcej...

Consafe Logistics zdobywa zagraniczne referencje dla WMS

Firma Consafe Logistics zwiększa swoje doświadczenie na międzynarodowym rynku WMS. Ostatnie wdrożenia miały miejsce w firmie Enklere Liv w Norwegii oraz Van Deursen Retail w Holandii. W obu przypadkach wdrożono system Astro WMS, który wspomaga zarządzanie zasobami magazynowymi.

Czytaj więcej...

Schneider Electric na platformie Manhattan

Schneider Electric postanowił uruchomić Platformę Procesów Łańcucha Dostaw firmy Manhattan, aby wspierać swoje globalne cele logistyczne.Początkowo będzie wykorzystywał Platformę Procesów Łańcucha Dostaw z systemem Zarządzanie Magazynem (WMS) i Inteligencją Łańcucha Dostaw (SCI) – integralne części składowe z portfolio rozwiązań Manhattan SCOPE. System WMS pomoże zoptymalizować wszystkie obszary w centrach dystrybucji Schneider Electric tj. zarządzanie przestrzenią, personelem, stanami magazynowymi i sprzętem.

Czytaj więcej...

Dystrybucja zamknięta w kodzie kreskowym

BPSC - ERP, systemy ERP, Kody kreskoweFirma Comitor, jedyny kontraktowy polski importer i dystrybutor wyposażenia kuchennego niemieckiej marki Blanco, zakończyła uruchamianie Mobilnej Obsługi Magazynu w ramach systemu ERP Impuls 5. Oprogramowanie to uzupełnia funkcjonujące do tej pory obszary: finansowo-księgowego, kadrowo-płacowy, gospodarki materiałowej, środków trwałych czy dystrybucji znacząco podnosząc standardy funkcjonowania przedsiębiorstwa skupionego przede wszystkim na działalności dystrybucji.

Czytaj więcej...

Polski rynek WMS pod lupą Consafe Logistics

CONSAFE - WMSFirma Consafe Logistics jest partnerem merytorycznym „Ogólnopolskiego Badania Użytkowników Systemów WMS” redakcji Nowoczesnego Magazynu i Logistyki a Jakość. Z badań przeprowadzonych na grupie 200 firm produkcyjnych, handlowych i usługowych wynika, że rozwiązania klasy WMS najczęściej są implementowane w większych firmach zatrudniających powyżej 250 pracowników. Innym istotnym wnioskiem z badań jest czas zwrotu z inwestycji, który według ankietowanych najczęściej następuje poniżej roku od oddania systemu do użytkowania. Badania zostały przeprowadzone w okresie marzec-kwiecień 2012.

Czytaj więcej...

DataConsult Sp. z o.o. wdraża system WMS w Spółce HT Lancet

DATACONSULT  - System WMSRozpoczął się ostatni etap wdrożenia systemu WMS firmy DataConsult w Spółce HT Lancet z Łęczycy. Przedsiębiorstwo wchodzi w skład grupy kapitałowej HTL, światowej klasy producenta i eksportera wyrobów medycznych, sprzedającego swoje produkty największym światowym koncernom medycznym, posiadającego sieć dystrybutorów na wszystkich kontynentach.

Czytaj więcej...

Empik na platformie Manhattan Associates

EMPIK korzysta z systemu Zarządzania Magazynem (WMS) firmy Manhattan Associates w swoim głównym centrum dystrybucji w Sochaczewie. Manhattan Associates to światowy dostawca rozwiązań z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw.

Czytaj więcej...

Nord-Ost wdraża System ExpertWMS®

DATACONSULT  - WMS, zarządzanie magazynemProducent opakowań tekturowych z dwudziestoletnim doświadczeniem, firma Nord-Ost z Gołdapi zdecydowała się na wdrożenie Systemu ExpertWMS® firmy DataConsult Sp. z o.o.. Firma Nord-Ost specjalizuje się w produkcji opakowań tekturowych m.in. dla przemysłu: mleczarskiego, mięsnego, cukierniczego, meblarskiego, maszynowego oraz zbożowego.

Czytaj więcej...

Centrum Dystrybucji PPG Deco Polska z "ekspertem" WMS

Na początku marca zakończyło się wdrożenie Systemu ExpertWMS® w Centrum Dystrybucji PPG Deco Polska w Błoniu. Tego samego dnia przyjęto do Centrum pierwsze palety produktów z łódzkiego magazynu Dyrup.

Czytaj więcej...

QAD Warehousing wspiera procesy magazynowe w FoodCare

Firma FoodCare to jeden z najdynamiczniej rozwijających się producentów wyrobów spożywczych w Europie. Obecnie spółka jest właścicielem tak znanych marek jak Gellwe, Fitella, BLACK, N-GINE, 4MOVE i FRUGO. Jest również największym producentem marek własnych w kategoriach deserowych w Europie Centralnej. Wysoki popyt krajowy i zagraniczny na produkty marek FoodCare spowodował potrzebę znaczącego zwiększenia możliwości produkcyjnych firmy. Wymagało to zmodernizowania sposobu zarządzania produkcją, kontrolą jakości oraz gospodarką magazynową.

Czytaj więcej...

Kolektor danych, a system ERP

Kolektor danych, to przenośne urządzenie mobilne dające ogromne możliwości obsługi biznesu i udostępniające dużą ilość funkcji zależnych od wykorzystywanego oprogramowania. Urządzenie wraz z odpowiednio przygotowanym oprogramowaniem stanowi niezwykle skuteczne rozwiązanie usprawniające procesy biznesowe.

Czytaj więcej...

System WMS w firmie Consus

Consus Konert Spółka Jawna to firma, której dwudziestoletnie doświadczenie pozwoliło na wypracowanie pozycji jednego z czołowych dystrybutorów płytek ceramicznych i armatury łazienkowej na polskim rynku.

Czytaj więcej...

Inwestycja na lata

Przewaga otwartych technologii wykorzystywanych w logistyce w oparciu o standardy GS1

W czasach globalizacji gospodarek coraz większą rolę odgrywa możliwość szybkiego i swobodnego przepływu dóbr. Sprzyja temu znoszenie barier zarówno handlowych, politycznych i ekonomicznych, jak również rozwój technologii logistycznych.

Czytaj więcej...

QGUAR 5.5 napędza PEKAES

Do końca pierwszego kwartału 2012 r. spółka PEKAES wdroży najnowszą na rynku wersję systemu informatycznego wspomagającego logistykę magazynowania QGUAR 5.5. Obok zaimplementowanego w listopadzie ubiegłego roku systemu CRM, QGUAR 5.5 jest kolejnym rozwiązaniem informatycznym, wpływającym na kompleksowość i jakość świadczonych usług.

Czytaj więcej...

SDV stawia na Manhattan

Światowy lider rozwiązań optymalizujących zarządzanie łańcuchem dostaw Manhattan Associates ogłosił, że operator logistyczny SDV, spółka zależna Bolloré Group, wybrała z portfolio Manhattan SCOPE rozwiązania: Zarządzanie Magazynem (WMS) oraz Rozszerzone Zarządzanie Przedsiębiorstwem (EEM).

Czytaj więcej...

System WMS DataConsult w Firmie DIAG-MED

Ze względu na szeroki asortyment dystrybuowanych produktów i konieczność skomplikowanego zarządzania ruchem towarów na magazynie, firma DIAG-MED zdecydowała o wdrożeniu systemu do zarządzania magazynem WMS w pełni zintegrowanego z systemem ERP działającym w przedsiębiorstwie. Wybrano oprogramowanie firmy DataConsult Sp. z o.o. – System Magazynier.

Czytaj więcej...

Simple z systemem WMS

Spółka SIMPLE CREATIVE PRODUCTS S.A., właściciel ekskluzywnej marki kobiecej odzieży Simple wykorzystuje system Magazynier do obsługi procesów logistyczno-magazynowych.

Czytaj więcej...

RedPrairie WMS w Grupie Raben

Grupa Raben, podjęła decyzję o wdrożeniu systemu RedPrairie WMS dla wspierania usług w obszarze logistyki i magazynowania. RedPrairie WMS umożliwi Grupie Raben dalszy wzrost i pozwoli na obsługę klientów na jeszcze wyższym poziomie. HIT-Kody Kreskowe, wyłączny w Polsce partner RedPrairie Corp., będzie uczestniczył w procesie wdrożenia od samego początku oraz zapewni lokalne wsparcie dla systemu. Grupa Raben zdecydowała o wyborze systemu RedPrairie WMS po zaawansowanym procesie wyszukiwania najlepszego rozwiązania dla operatorów logistycznych.

Czytaj więcej...

Velo sp. z o.o. rozbudowuje System Magazynier

Velo sp. z o.o., organizator największej ogólnopolskiej sieci specjalistycznych sklepów rowerowych - Dobre Sklepy Rowerowe, zajmujący się importem i dystrybucją rowerów, części i akcesoriów rowerowych a także odzieży kolarskiej. Firma zdecydowała się na rozszerzenie posiadanych funkcjonalności systemu do zarządzania magazynem wysokiego składowania Magazynier firmy DataConsult sp. z o.o. Podjęto decyzję o wykorzystaniu modułów pozwalających na automatyczne i ręczne zarządzanie zadaniami pracowników magazynów oraz przekrojowe analizy.

Czytaj więcej...

SAGE ERP X3 z nową wersją systemu WMS

SAGE  ERP X3Sage Group ogłasza udostępnienie nowej wersji systemu zarządzania magazynami (WMS – Warehouse Management System) dla rozwiązania Sage ERP X3 – Sage Geode. Sage ERP X3 jest rozwiązaniem dla średnich i większych przedsiębiorstw, a wprowadzenie nowej wersji modułu magazynowego zapewnia lepszą optymalizację prac magazynów i logistyki dla wszystkich firm poszukujących takich rozwiązań.

Czytaj więcej...

Magazynier WMS System dla niemieckiego oddziału firmy Olimp Labolatories

OPTEAM  - ERP, WMS, systemy ERPOpteam SA podpisał umowę na dostawę i wdrożenie systemu do zarządzania magazynem wysokiego składu – Magazynier WMS System dla niemieckiego oddziału firmy Olimp Labolatories Sp z o.o.

Czytaj więcej...

Ponetex usprawnia zarządzanie realizacją zleceń

CONSAFE LOGISTICSConsafe Logistics zrealizował projekt wdrożenia ControlTransport – rozwiązania mobilnego do zarządzania transportem w firmie Ponetex, specjalizującej się w świadczeniu kompleksowych usług spedycyjnych. Nowy system umożliwia pełną kontrolę nad zleceniami poprzez automatyzację działań spedycyjnych. Dodatkowo zapewnia przejrzystość procesów wewnętrznych oraz zmniejsza koszty operacyjne działalności firmy.

Czytaj więcej...

Rozwiązania mobilne czyli logistyka na czasie

CONSAFE - WMS, RFIDDziś rozwiązania mobilne dla logistyki to narzędzia tak niezbędne, jak sam środek transportu. Każda nowoczesna firma, aby sprostać oczekiwaniom klientów musi być wyposażona w pakiet narzędzi, które automatyzują wszystkie obszary zarządzania transportem — od przetwarzania zamówień, przez kontrolę nad flotą pojazdów, aż po uproszczenie księgowości i fakturowania.

Czytaj więcej...

System WMS Asseco zadba o kondycję samochdów

ASSECO BS - ERP, WMSAsseco Business Solutions S.A. podpisało umowę z firmą Parys Sp. z o.o. – wiodącym dystrybutorem chemii motoryzacyjnej i kosmetyków samochodowych – na wdrożenie systemu klasy WMS (Warehouse Management System) wspomagającego zarządzanie magazynem wysokiego składowania. Harmonogram działań przewiduje uruchomienie rozwiązania informatycznego w lipcu br.

Czytaj więcej...

loading...
loading...
loading...

Co to jest ten "zwinny zakres"?

Co to jest ten "zwinny zakres"? Odpowiada Stanisław Drosio w 8 odsłonie cyklu "Zwinna Środa".

Strefa Eksperta BPSC: Zwinna środa #7

Staszek Drosio, Dyrektor Pionu ds. Wdrożeń i Utrzymania Oprogramowania w BPSC, w 7 odcinku cyklu a...

Grupa Bury z systemem ERP Microsoft Dynamics

Branża automotive bardzo wysoko stawia poprzeczkę swoim partnerom. Grupę Bury – dynamicznie...

Microsoft Dynamics CRM w Kasie Stefczyka

Obecnie bardzo trudno wyróżnić się na rynku wyłącznie produktami finansowymi, które co do zasady...

SENTE - systemy, które wspierają biznes

Eksperci z Sente wierzą, że tylko te projekty, który stawiają na pierwszym miejscu efektywność i...

20170424 ERP dla produkcji
Show Panel
ENOVA365 KWADRAT
Show Panel
infor300x250
Show Panel
  • eqsystembaner