Druga edycja spotkania Data Center for Business za nami

Specyfika projektów Data Center, problemy w trakcie realizacji, możliwości pozyskania wsparcia finansowego- te i wiele innych tematów było przedmiotem dyskusji podczas drugiej edycji spotkania Data Center for Business.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Przedstawiciele wiodących dostawców z zakresu rozwiązań dla DC, eksperci, integratorzy oraz użytkownicy spotkali się 18 listopada w Opalenicy koło Poznania. Problematyka przedstawiona w prezentacjach merytorycznych swoją kontynuację znalazła podczas wymiany doświadczeń w specjalnie zaaranżowanej strefie biznesowej oraz w rozmowach kuluarowych.
Siłą spotkań Data Center for Business są ludzie, ich doświadczenie i kompetencje. Do współpracy zapraszamy ekspertów i praktyków branży DC, dla których nie ma tematu tabu. Podczas tej edycji po raz kolejny dowiedliśmy, że zarówno w kwestiach technologicznych jak i biznesowych nie boimy się konfrontacji z zachodnimi trendami czy zmierzenia się z polską rzeczywistością rynkową. Spotkania Data Center for Business organizujemy właśnie w tym celu, aby pokazać uczestnikom szerokie spektrum możliwości i sposobów radzenia sobie z problemami projektowymi, finansowymi czy technologicznymi- mówi Michał Piechulek, Dyrektor Biura Projektów BKT Elektronik. Data Center for Business to obok technologii zagadnienia biznesu oraz ekonomii. Dzięki współpracy z liderami branży DC uczestnicy mają możliwość osobiście poznać dostępne na rynku rozwiązania. To co wyróżnia spotkania to fakt prezentacji tych rozwiązań w kontekście rzeczywistych rynkowych realizacji czy certyfikacji branżowych. Ekonomiczne kwestie utrzymania inwestycji czy pozyskania funduszy na jej realizację to także kluczowe punkty w programie spotkań.
Przykłady popełnianych błędów podczas planowania inwestycji, dobre praktyki podczas realizacji czy bezpośrednie spotkanie z osobami, które pełnią rolę swego rodzaju przewodników po rynku Data Center, to aspekty, które cenią sobie uczestnicy naszych wydarzeń- mówi Michał Piechulek, Dyrektor Biura Projektów BKT Elektronik.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top