MŚP na warsztatach IT we Wrocławiu

Prawie 220 przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw z województwa dolnośląskiego wzięło udział w bezpłatnych warsztatach we Wrocławiu poświęconych nowym technologiom w biznesie. Organizatorem cyklu wydarzeń Accelerate Your Business, które odbyły się w także w Sopocie i Warszawie, był Microsoft Polska. Spotkania współorganizował Intel, partnerami byli: Dell oraz HP.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Sala konferencyjna w hotelu Ibis Styles we Wrocławiu wypełniła się po brzegi przedstawicielami małych i średnich firm. Uczestnicy spotkania Accelerate Your Business rozmawiali o tym, jak korzystanie z nowoczesnych technologii cyfrowych pomaga w odniesieniu sukcesu biznesowego. Przedstawiciele MŚP, dowiedzieli się, w jaki sposób IT pozwala rozwijać firmę i zwiększać zyski.

Accelerate 4

Wydarzenie było okazją do tego, by poznać nowoczesne narzędzia biznesowe. O ich zaletach opowiedzieli przedstawiciele firm, które zbudowały dzięki nim silną pozycję na rynku. Uczestnicy poznali także bliżej rozwiązania chmurowe dla biznesu (Office 365, Azure), a od eksperta dowiedzieli się o zagrożeniach związanych z używaniem nielegalnego oprogramowania.

Druga część spotkania miała charakter praktyczny. Uczestnicy wzięli udział w wybranych przez siebie warsztatach – poświęconych systemowi operacyjnemu Windows 10 Pro lub najnowszemu systemowi Windows Server 2016.Gościem specjalnym wszystkich wydarzeń był Jacek Walkiewicz – trener, psycholog i motywator – który opowiadał o tym, jak być otwartym na zmiany. Spotkania w Sopocie, Wrocławiu i Warszawie prowadził Hubert Urbański.


PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top