DSR i QAD łączą swoje siły

dsrDSR zyskuje status wyłącznego przedstawiciela QAD w Polsce . Na mocy umowy zawartej pomiędzy QAD Polska a DSR powstanie jeden z największych zespołów eksperckich w zakresie rozwoju aplikacji informatycznych dla firm z sektora przemysłowego. Dotychczasowy Dział Realizacji QAD Polska wzmocni struktury Działu Usług DSR, który zapewni obsługę wszystkich obszarów informatycznego wsparcia dla biznesu, w tym aplikacji klasy ERP, CRM, MES oraz Advanced Production Scheduling, Supply Chain Management oraz Business Intelligence. Umowa wchodzi w życie 15 marca br.

 
{loadpositon Wiadomosci_Dzial}

Porozumienie z QAD pozwoli zbudować konkurencyjną i kompleksową ofertę rozwiązań dla polskich firm produkcyjnych, która odwołuje się do unikatowych potrzeb przedsiębiorstw z sektora przemysłowego. Konsultanci DSR wniosą do zespołu kompetencje w zakresie doradztwa biznesowego i zarządzania operacyjnego. Połączenie wiedzy konsultantów obu zespołów i oferty branżowych rozwiązań klasy ERPamerykańskiego producenta pozwoli stworzyć konkurencyjną propozycję dla rodzimych przedsiębiorstw, które oczekują szybkiego zwrotu z inwestycji w aplikacje IT.
DSR we współpracy z QAD zrealizował szereg wartościowych dla Klientów projektów wdrożeniowych. Połączenie wiedzy na temat technologii, doświadczeń projektowych, znajomości potrzeb lokalnych klientów – tworzy wyjątkową wartość na rynku polskim. Daje to odpowiednie podstawy do zapewnienia wsparcia i rozwoju sprzedaży rozwiązań QAD i innych aplikacji biznesowych zwiększających wydajność i skuteczność działania firm produkcyjnych – mówi Piotr Rojek, Dyrektor Zarządzający DSR.
W celu osiągnięcia najwyższego poziomu jakości usług wdrożeniowych i doradczych na rynku polskim oraz zapewnienia ciągłości współpracy z obecnymi klientami, umowa przewiduje transfer zespołu Działu Usług Wdrożeniowych QAD Polska do DSR. Na jego czele będzie stał Paweł Daszkiewicz, dotychczas odpowiedzialny za obszar realizacji w QAD Polska. W ten sposób, dotychczasowe projekty będą prowadzone przez tych samych konsultantów. Lokalna spółka przejmie również realizację wsparcia aplikacji QAD dla polskich klientów.
DSR, jako wieloletni partner QAD, dysponuje odpowiednim potencjałem, wiedzą i doświadczeniem pozwalającym na dostosowanie do specyficznych wymagań lokalnego rynku. Wzmocnienie struktur DSR o dotychczasowy zespół tworzący Dział Realizacji QAD Polska daje gwarancję uzyskania najwyższych kompetencji w zakresie wdrażania aplikacji wspomagających zarządzanie dla firm produkcyjnych w Polsce. Dzięki temu, firma będzie w stanie dostarczać kompletne rozwiązania z wykorzystaniem QAD Enterprise Applications dla obecnych i nowych klientów – mówi Paweł Daszkiewicz, obecny Dyrektor Realizacji Usług w QAD Polska, od 15 marca 2013r na pozycji dyrektora rozbudowanego Działu Usług DSR.
DSR będzie odpowiedzialna za działania w zakresie sprzedaży, marketingu oraz serwisu dla obecnych i przyszłych klientów amerykańskiego producenta. QAD Polska pozostaje największym biurem reprezentującym QAD w regionie EMEA dysponującym bardzo silnym zespołem w obszarze wsparcia technicznego, finansów, obsługi technicznej oraz rozwoju.

Źródło: www.dsr.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top