5 edycja konferencji dla firm - Dynamics Business Forum - za nami
itintegro logo2015Dynamics Business Forum to realizowany od 2016 roku cykl spotkań dla przedstawicieli biznesu. Tym razem odbył się on w kwietniu, w 5 polskich miastach - Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie - pod znakiem nowej generacji systemów ERP i CRM oraz tematu sztucznej inteligencji. Zdobył zainteresowanie ze strony ponad 500 przedstawicieli biznesu!


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Organizatorem wydarzenia jest firma IT.integro, specjalizująca się w krajowych i międzynarodowych projektach wdrożeń oprogramowania Dynamics 365 Business Central. W tym roku jako partnerzy merytoryczni pojawili się również przedstawiciele Microsoft oraz eksperci technologii CRM z firmy Netwise.

Jakimi tajnikami innowacji podzielili się z uczestnikami?

Znaczenie AI jednym z głównych filarów konferencji

Celem wydarzenia było uświadomienie przedsiębiorcom, dlaczego nie ma już odwrotu od sięgania po najnowsze rozwiązania IT, jeśli zależy nam na dynamicznym i pewnym rozwoju firmy.

Prelegenci zaprezentowali z bliska koncepcję zintegrowanego ekosystemu narzędzi biznesowych stworzonych przez Microsoft, które w ogromnym stopniu czerpią już z dobrodziejstw sztucznej inteligencji. W oparciu o statystyki i przykłady organizacji z wielu branż na całym świecie przedstawili rzeczywisty wpływ AI na kształtowanie modeli biznesowych oraz rynków.

1 5 edycja konferencji dla firm Dynamics Business Forum za nami

Wskazali także, dlaczego nie powinniśmy postrzegać tej technologii jako zagrożenia, np. dla zatrudnienia, ale jako narzędzie, które ma posłużyć organizacjom do osiągania takich celów, jak wzrost:
  • produktywności,
  • komfortu pracy pracowników,
  • automatyzacji.

Eksperci Microsoft przedstawili z bliska intensywnie rozwijane rozwiązanie AI - Microsoft Copilot, którego zadaniem jest wspieranie kadry menadżerskiej oraz pracowników każdego szczebla w wykonywaniu codziennych obowiązków. W tym w obszarze sprzedaży, finansów, HR, marketingu czy IT. Temat ten został pogłębiony w trakcie kolejnych prelekcji, podczas których zostały zaprezentowane w akcji konkretne przykłady zastosowania narzędzia.Królował zwycięzca rankingu Forbes'a wśród systemów ERP

Jeśli w dobie cyfrowej transformacji musimy sięgać po rozwiązania IT dedykowane zarządzaniu - to wyłącznie po te najlepsze. Dlatego motywem przewodnim konferencji było właśnie oprogramowanie Dynamics 365 Business Central, okrzyknięte przez Forbes Advisor najlepszym systemem w kategorii Cloud ERP Software.

Uczestnicy mieli okazję poznać go jako jeden z najważniejszych składników ogromnego świata narzędzi biznesowych Microsoft, gwarantującego integrację z:
  • używanymi na co dzień przez większość firm programami pakietu Microsoft 365,
  • usługami Power Platform - w tym Power BI dla zaawansowanej analityki biznesowej,
  • tysiącami aplikacji dedykowanych specyficznym procesom, tworzonych i dostarczanych przez partnerów Microsoft na całym świecie.


Wskazano, jakie możliwości daje użytkownikom Dynamics 365 Business Central, dzięki współdziałaniu z najważniejszymi trendami IT, a więc ze sztuczną inteligencją, chmurą obliczeniową oraz analityką Business Intelligence. Uczestnicy mieli okazję poznać zarówno technologiczne tło jego integracji z całym ekosystemem Microsoft, jak też zobaczyć część jego możliwości podczas demo.

Prezentacja technologii ERP i CRM w akcji

Dwie sesje poświęcone były kompleksowemu procesowi ukazującemu efektywne metody zarządzania relacjami z klientem, oceniania szans sprzedaży, optymalizacji procesów zakupowych i dystrybucyjnych oraz realizacji zamówień wraz z całą obsługą - fakturowaniem czy magazynowaniem. Wszystko to wzbogacone o szerokie horyzonty raportowania z zaawansowaną usługą Power BI.

2 5 edycja konferencji dla firm Dynamics Business Forum za nami

Specjaliści ukazali proces w akcji, wykorzystując do tego systemy Dynamics 365 Business Central, Dynamics 365 Sales, wspomniane rozwiązanie AI Microsoft Copilot oraz znane wszystkie programy codziennej pracy, takie jak Microsoft Outlook.

6 inspirujących prelekcji i niezliczona ilość rozmów

12 ekspertów Dynamics Business Forum poprowadziło w sumie 30 prelekcji - po 6 sesji w każdym z 5 miast. Oprócz części konferencyjnej, wydarzenie stworzyło również doskonałą przestrzeń do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz omówienia pomysłów i spostrzeżeń na temat technologii.

Specjaliści IT.integro, Netwise i Microsoft chętnie dzielili się wiedzą nie tylko podczas prelekcji, ale także przerw oraz kończącej wydarzenie części networkingowej.

3 5 edycja konferencji dla firm Dynamics Business Forum za nami

Dynamics Business Forum realizowane jest z sukcesem już od 2016 roku. Od tego czasu odbyło się w sumie 25 konferencji stacjonarnych oraz 2 konferencje wirtualne. Na tegoroczną edycję zarejestrowało się ponad 500 liderów biznesu z różnorodnych branż.

Źródło: www.it.integro.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top