loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma Automated Packaging Systems (APS), światowy lider systemów opakowań elastycznych, wdroży system ERP — IFS Applications w 14 zakładach, w tym 10 w USA i 4 w Europie. APS wdroży moduły IFS Finanse, IFS Dystrybucja, IFS Produkcja, IFS Remonty, IFS Projekty, IFS Analiza Zarządcza i IFS Zasoby Ludzkie w swojej centrali, zakładach produkcyjnych i biurach sprzedaży w USA. System ERP IFS Applications zostanie również wdrożony w europejskim biurze korporacji i zakładzie produkcyjnym w Wielkiej Brytanii, a także w biurach w Belgii, Francji i Niemczech.
IFS Applications wybrano z uwagi na dobre przygotowanie do obsługi operacji produkcyjnych w wielu modelach produkcji, wielu językach i walutach. APS uznało, że rozwiązanie firmy IFS umożliwi standaryzację i optymalizację procesów biznesowych w działalności produkcyjnej, które do tej pory były zarządzane poza systemem ERP.
Podczas procesu selekcji konsultanci IFS zapoznali się z naszymi problemami, obawami i wątpliwościami — powiedział Wiceprezes ds. Finansów APS, David E. Goessler. — Następnie przygotowali dostosowane do naszych potrzeb prezentacje rozwiązania. Jesteśmy przekonani, że wydajne kosztowo rozwiązanie firmy IFS pomoże nam osiągnąć nasze cele biznesowe.
Współpraca z Automated Packaging Systems jest doskonałym przykładem, jak rozwiązanie firmy IFS trafia w potrzeby klientów — powiedział Wiceprezes IFS North America ds. Sprzedaży, Mike Lorbiecki. — IFS Applications oferuje szeroki zakres komponentów potrzebnych firmie APS do wydajnego prowadzenia złożonych, międzynarodowych działań produkcyjnych. System daje możliwość realizacji różnych modeli biznesowych, w tym projektowania na zamówienie i konfiguracji na zamówienie, w ramach jednego, zintegrowanego rozwiązania.
Produkcja przemysłowa to jeden z rynków, na których koncentruje się IFS. Firma posiada w tej branży szeroką bazę klientów, zwłaszcza w sektorze średnich i dużych przedsiębiorstw, które potrzebują wsparcia złożonej produkcji na zamówienie oraz produkcji mieszanej. Dzięki silnemu wsparciu zarządzania projektami, projektowania, zaawansowanego planowania, konfiguracji produktu i obsługi posprzedażnej, oparte na komponentach rozwiązanie firmy IFS pomaga przedsiębiorstwom podnosić jakość, ograniczać koszty i polepszać swoją pozycję konkurencyjną w takich segmentach rynku wytwórczego, jak przemysł maszynowy, produkcja na rzecz obrony, produkcja wyrobów z metalu czy tworzyw sztucznych. Przedsiębiorstwa produkcyjne korzystają również z rozwiązania firmy IFS do zarządzania cyklem życia, które wykracza poza standardowe rozwiązanie PLM, zapewniając lepszą integrację i zarządzanie trzema kluczowymi obszarami — produktami, klientami i zasobami — przez cały czas życia projektu.

Do klientów IFS Industrial Manufacturing należą firmy Star Cutter, J&H Machine Tools, Kongskilde, Nolato Group, Bombardier, GEA Pharma Systems, PartnerTech, Völkl i Johnson Pump.

Źródło: www.ifsworld.com
 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top