loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma Automated Packaging Systems (APS), światowy lider systemów opakowań elastycznych, wdroży system ERP — IFS Applications w 14 zakładach, w tym 10 w USA i 4 w Europie. APS wdroży moduły IFS Finanse, IFS Dystrybucja, IFS Produkcja, IFS Remonty, IFS Projekty, IFS Analiza Zarządcza i IFS Zasoby Ludzkie w swojej centrali, zakładach produkcyjnych i biurach sprzedaży w USA. System ERP IFS Applications zostanie również wdrożony w europejskim biurze korporacji i zakładzie produkcyjnym w Wielkiej Brytanii, a także w biurach w Belgii, Francji i Niemczech.
IFS Applications wybrano z uwagi na dobre przygotowanie do obsługi operacji produkcyjnych w wielu modelach produkcji, wielu językach i walutach. APS uznało, że rozwiązanie firmy IFS umożliwi standaryzację i optymalizację procesów biznesowych w działalności produkcyjnej, które do tej pory były zarządzane poza systemem ERP.
Podczas procesu selekcji konsultanci IFS zapoznali się z naszymi problemami, obawami i wątpliwościami — powiedział Wiceprezes ds. Finansów APS, David E. Goessler. — Następnie przygotowali dostosowane do naszych potrzeb prezentacje rozwiązania. Jesteśmy przekonani, że wydajne kosztowo rozwiązanie firmy IFS pomoże nam osiągnąć nasze cele biznesowe.
Współpraca z Automated Packaging Systems jest doskonałym przykładem, jak rozwiązanie firmy IFS trafia w potrzeby klientów — powiedział Wiceprezes IFS North America ds. Sprzedaży, Mike Lorbiecki. — IFS Applications oferuje szeroki zakres komponentów potrzebnych firmie APS do wydajnego prowadzenia złożonych, międzynarodowych działań produkcyjnych. System daje możliwość realizacji różnych modeli biznesowych, w tym projektowania na zamówienie i konfiguracji na zamówienie, w ramach jednego, zintegrowanego rozwiązania.
Produkcja przemysłowa to jeden z rynków, na których koncentruje się IFS. Firma posiada w tej branży szeroką bazę klientów, zwłaszcza w sektorze średnich i dużych przedsiębiorstw, które potrzebują wsparcia złożonej produkcji na zamówienie oraz produkcji mieszanej. Dzięki silnemu wsparciu zarządzania projektami, projektowania, zaawansowanego planowania, konfiguracji produktu i obsługi posprzedażnej, oparte na komponentach rozwiązanie firmy IFS pomaga przedsiębiorstwom podnosić jakość, ograniczać koszty i polepszać swoją pozycję konkurencyjną w takich segmentach rynku wytwórczego, jak przemysł maszynowy, produkcja na rzecz obrony, produkcja wyrobów z metalu czy tworzyw sztucznych. Przedsiębiorstwa produkcyjne korzystają również z rozwiązania firmy IFS do zarządzania cyklem życia, które wykracza poza standardowe rozwiązanie PLM, zapewniając lepszą integrację i zarządzanie trzema kluczowymi obszarami — produktami, klientami i zasobami — przez cały czas życia projektu.

Do klientów IFS Industrial Manufacturing należą firmy Star Cutter, J&H Machine Tools, Kongskilde, Nolato Group, Bombardier, GEA Pharma Systems, PartnerTech, Völkl i Johnson Pump.

Źródło: www.ifsworld.com
 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top