loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Bramy WIŚNIOWSKI® otwierają się na system ERP Impuls 5

BPSC - ERP, systemy ERP, Impuls 5Integracja z dedykowanymi rozwiązaniami produkcyjnymi, uruchomienie rozwiązań klasy MES, obsługa sieci sprzedaży, zarządzanie funkcjami serwisowymi oraz uruchomienie oprogramowania w ramach struktury wielofirmowej to największe wyzwania rozpoczynającego się właśnie wdrożenia w firmie Wiśniowski. Największy polski producent bram i ogrodzeń korzystać będzie z ponad 100 licencji systemu ERP Impuls 5.
Decyzja o przejściu na oprogramowanie autorstwa BPSC SA z dotychczas użytkowanego systemu klasy ERP podyktowana była głównie rosnącymi oczekiwaniami dotyczącymi wydajności, stabilności oraz łatwości dostępu do bazy danych. Kolejne korzyści wynikać będą z zastosowania konkretnych rozwiązań w ramach systemu Impuls 5.

Wykorzystanie oprogramowania obsługującego ekrany dotykowe pozwoli na rejestrację produkcji dla półwyrobów. Osoby posiadające dostęp do systemu będą mogły tą drogą rejestrować takie elementy jak realizacja produkcji, karty pracy (również w odniesieniu do zleceń produkcyjnych), a także wystawienie dokumentów PW i RW.

Większość produkcji firmy Wiśniowski trafia do indywidualnych odbiorców poprzez sieć dystrybutorów. Wykorzystanie rozwiązań klasy CRM ma zapewni firmie dostęp do informacji o produkcie sprzedanym określonemu klientowi.

Zastosowanie zintegrowanego środowiska systemu Impuls 5 ma również wpłynąć na jakość współpracy z dostawcami. Możliwe będzie generowanie zapytań z poziomu analizy zapotrzebowań oraz zamówień zakupu czy kontroli jakości w trakcie przyjęcia dostawy. Wdrożone rozwiązania znacząco wpłyną na proces oceny współpracy z firmami dostarczającymi surowce.

Start systemu planowany jest na początek roku 2013. Obejmie następujące obszary funkcjonalne: finanse-księgowość-koszty, kadry-płace, środki trwałe, gospodarka materiałowa, dystrybucja, zarządzanie produkcją (MRPII), transport, zarządzanie relacjami z klientem (CRM), budżetowanie, Intrastat oraz zarządzanie odzieżą roboczą i wyposażeniem pracownika.

WIŚNIOWSKI® to uznana w Polsce i za granicą marka bram garażowych i przemysłowych, systemów ogrodzeniowych oraz wysokiej klasy stolarki aluminiowej, stalowej i przeciwpożarowej. Działając od 1989 oferuje szeroki asortyment produktów przeznaczonych dla użytkowników indywidualnych, inwestorów oraz fachowych wykonawców. Przedsiębiorstwo pracuje w oparciu o Zintegrowany System Zarządzania według norm ISO 9001 oraz OHSAS 18001, dzięki czemu gwarantuje produkcję i sprzedaż wyrobów, które poziomem swojej jakości i bezpieczeństwa zaspokajają potrzeby Klientów. Potwierdzeniem jakości produktów WIŚNIOWSKI® jest europejski znak CE oraz certyfikaty i atesty niezależnych, uznanych jednostek badawczych.

Źródło: www.bpsc.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top