loading...
RAPORT CRM
RAPORT ERP
RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

Salesforce rozbudowuje pakiet rozwiązań do automatyzacji
Na konferencji TrailblazerDX firma Salesforce, globalny lider w dziedzinie systemów CRM, poinformowała o kolejnych innowacjach wprowadzonych w rozwiązaniu Salesforce Flow, czyli kompletnym pakiecie technologii automatyzacji, umożliwiającym klientom szybkie usprawnienie dowolnych złożonych procesów biznesowych z wykorzystaniem platformy Salesforce Customer 360. Rozwiązanie Flow zostało oparte na niskokodowej platformie Salesforce i pozwala szybko wygenerować wartość biznesową dzięki wsparciu działań użytkowników, uproszczeniu procesów i integracji systemów.
 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Przedsiębiorstwa muszą obecnie zmierzyć się z niepewną sytuacją ekonomiczną, w tym z inflacją, zakłóceniami łańcuchów dostaw i niedoborami siły roboczej. Mechanizmy automatyzacji pozwalają zastąpić procesami automatycznymi pracochłonne zadania wykonywane ręcznie, a w efekcie zwiększyć produktywność i zapewnić wyższy poziom obsługi klientów z zachowaniem odpowiedniej skali działania. Okazuje się, że aż 91% organizacji zgłasza potrzebę zastosowania rozwiązań do automatyzacji procesów umożliwiających realizację większej liczby zadań mniejszym kosztem. Z kolei 77% pracowników twierdzi, że dzięki automatyzacji udało im się zyskać czas na pogłębienie relacji z klientami i interesariuszami.

Dzięki produktowi Flow pracownicy zajmujący się obsługą klientów mogą automatycznie przypisywać zadania w ramach globalnych zespołów i kanałów cyfrowych, co daje możliwość zaoferowania najważniejszym klientom bardziej spersonalizowanych usług. Firmy zajmujące się zarządzaniem majątkiem mogą w większym stopniu skupić się na wynikach osiąganych przez klientów, korzystając z automatyzacji powtarzających się operacji wprowadzania danych oraz wprowadzając usprawnienia w procesach związanych z intensywnym przetwarzaniem danych, takich jak uzgadnianie stanu gotówki i zapasów. Dostawcy usług opieki zdrowotnej są w stanie usprawnić obsługę pacjentów dzięki automatyzacji skierowań i zarządzania rozliczeniami, a tym samym szybko zapewnić odpowiednie świadczenia. Menedżerowie łańcuchów dostaw zyskują możliwość zunifikowania danych i zintegrowania różnych starszych systemów, a w rezultacie usprawnienia procesów realizacji zamówień i zarządzania dostawcami.

Nasi klienci, którzy wykorzystują rozwiązanie Salesforce Flow do automatyzacji manualnych procesów w przedsiębiorstwie, oszczędzają co miesiąc 109 miliardów godzin pracy. Pracownicy zyskują czas na realizację zadań przynoszących bardziej wymierne korzyści” — powiedział Patrick Stokes, wiceprezes wykonawczy i dyrektor generalny ds. platformy Salesforce. „Automatyzacja odbywa się w ramach pojedynczej, jednolitej platformy CRM. Nowe funkcje rozwiązania Flow dają użytkownikom możliwość uruchamiania przepływów z poziomu analitycznych paneli kontrolnych, łatwej integracji z dowolnym systemem za pomocą niewielkiej ilości kodu oraz bezpośredniej interakcji z przepływami w środowisku Slack, w którym pracownicy spędzają najwięcej czasu. To coś węcej niż automatyzacja, to funkcje «automagiczne».


Nasi klienci, którzy wykorzystują rozwiązanie Salesforce Flow do automatyzacji manualnych procesów w przedsiębiorstwie, oszczędzają co miesiąc 109 miliardów godzin pracy. Pracownicy zyskują czas na realizację zadań przynoszących bardziej wymierne korzyści. – powiedział Patrick Stokes, wiceprezes wykonawczy i dyrektor generalny ds. platformy Salesforce.


Salesforce Flow: automatyzacja na wielką skalę

Salesforce Flow umożliwia klientom automatyzację szerokiej gamy procesów biznesowych. W przepływach gromadzone są dane, na których podejmuje się odpowiednie działania. Klienci mają możliwość funkcjonowania w bardziej inteligentny sposób, przy mniejszym nakładzie pracy, a jednocześnie zaoszczędzenia czasu poprzez obsługę złożonych procesów za pomocą kliknięć, a nie kodu.

Nowe możliwości rozwiązania Salesforce Flow


Firma Salesforce ustawicznie inwestuje w rozwój rozwiązania Flow, udostępniając nowe funkcje ułatwiające realizację zadań oraz skonstruowanie mechanizmów interakcji zwiększających zaangażowanie klientów. W przepływach gromadzone są dane, na których podejmuje się odpowiednie działania. Użytkownicy mają możliwość wykonywania swoich obowiązków w bardziej inteligentny sposób, przy mniejszym nakładzie pracy, a jednocześnie zaoszczędzenia czasu poprzez obsługę złożonych procesów bez konieczności tworzenia rozbudowanego kodu.
  • Wsparcie działań użytkowników: nowa funkcja Flow in Slack pozwala połączyć opcje pracy zespołowej środowiska Slack z możliwościami niskokodowych narzędzi do automatyzacji oferowanych przez Salesforce. Można wywoływać wbudowane w rozwiązanie Flow zaawansowane procesy biznesowe bezpośrednio na platformie Slack, na której odbywa się praca zespołowa użytkowników. 
  • Usprawnione procesy: nowy komponent Flow Actions umożliwia klientom uruchamianie przepływów pracy w rozwiązaniu Salesforce Flow bezpośrednio z panelu kontrolnego. Użytkownicy mogą przejść od informacji do konkretnych działań; znikają przy tym problemy związane z przełączaniem się między różnymi aplikacjami w celu wykonania pracy. Ponadto funkcja Flow Orchestration wykorzystuje automatyzację do uproszczenia procesów obejmujących wiele kroków, w których realizacji uczestniczy wielu użytkowników. 
  • Bezproblemowa integracja: nowa funkcja Flow Integration* umożliwia administratorom i programistom integrowanie danych pochodzących z dowolnego systemu za pomocą kilku kliknięć, a także wywoływania procesów w każdym przepływie. Dodatkowo opcja Flow RPA wykorzystuje technologię zrobotyzowanej automatyzacji procesów opracowaną przez firmę MuleSoft (standardowo zintegrowaną w produkcie Salesforce Flow). Pozwala ona użyć danych lub działań z dowolnego stosowanego wcześniej systemu, a zatem przeprowadzić kompleksową automatyzację wszystkich kroków w przepływach pracy.

Ponadto rozwiązanie Flow zawiera obecnie niskokodową funkcję testowania, która umożliwia administratorom i programistom tworzenie testów automatycznych poszczególnych przepływów bez konieczności pisania kodu. Obecnie Klienci są również w stanie uzyskać jednolity obraz wszystkich wywołanych w różnych systemach działań automatycznych w celu zarządzania wersjami.

Źródło: SalesForce

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top