loading...
RAPORT CRM
RAPORT ERP
RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

ITBoom Sp. z o.o. dołączyła do grona partnerów MS-CRM ADD-ONS, i jako pierwsza w Polsce firma została dostawcą DocumentsCorePack, rozwiązania dedykowanego dla Microsoft Dynamics 365. CorePack to specjalistyczny moduł do tworzenia szablonów dokumentów dla CRM. Dzięki dołączeniu do grona oficjalnych partnerów możliwe będzie jeszcze efektywniejsze wdrażanie rozwiązań oferowanych przez MS-CRM ADD-ONS, światowej klasy partnera Microsoft w Europie.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
DokumentsCorePack dla Microsoft Dynamics 365 i Power Platform to rozwiązanie, które znacznie przyspiesza i ułatwia prace z dokumentami w CRM. Posiada szereg złożonych funkcjonalności takich jak np. możliwość stosowania podpisu elektronicznego, projektowanie szablonów bez znajomości technik programowania, tworzenie dokumentów w różnych formatach, a także posiada funkcję pełnej automatyzacji dystrybucji tworzonych treści.

Dzięki przyjaznym dla użytkownika i zaawansowanym funkcjom DocumentsCorePack upraszcza, optymalizuje i automatyzuje wszystkie procesy związane z dokumentami. To dla nas pomocne rozwiązanie, które pozwala na tworzenie jeszcze lepszych i bardziej funkcjonalnych CRM-ów dla naszych Klientów. Dołączenie do grona partnerów MS-CRM ADD-ONS to dla ITBoom dowód uznania dla osiągnieć i doświadczenia w pracy z polskimi klientami. Cieszymy się z ze współpracy i wierzymy, że implementacja rozwiązań austriackiej firmy, będzie jeszcze efektywniejsza. – mówi Maciej Wójcicki, IT Solutions Architect w ITBoom Sp. z o.o.


Źródło: ITBoom

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top