loading...
RAPORT CRM
RAPORT ERP
RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

W ramach kampanii odpowiedzialności społecznej, CGI zajęło się wdrożeniem specjalnej edycji Salesforce przeznaczonej dla organizacji pożytku publicznego w Fundacji Szczęśliwa Droga. Program odpowiedzialności społecznej jest częścią aktywności prowadzonej przez firmę na całym świecie pod hasłem "Tech for communities”. Celem tej kampanii jest wspieranie lokalnych społeczności poprzez doświadczenie konsultantów CGI oraz dostarczanie organizacjom pożytku publicznego najlepszych rozwiązań informatycznych w celu optymalizacji ich działań.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
 
Fundacja Szczęśliwa Droga jest organizacją, która wspiera młodych ludzi zarówno mieszkających w domach dziecka, jak i tych, którzy opuszczają te placówki, by zacząć samodzielne życie. W tym roku fundacja objęła opieką blisko 250 młodych osób. Tak duża skala pomocy wymaga od fundacji narzędzia wspierającego ich zaangażowanie i codzienne działania na rzecz ich podopiecznych. Do tej pory fundacja nie miała odpowiedniego systemu CRM, który pozwalałby na zarządzanie pracami wewnątrz organizacji czy poszczególnymi projektami. Fundacja potrzebowała też sprawnego narzędzia, które łączyłoby same projekty z zebranymi funduszami i raportowało dane.

Konsultanci CGI na zorganizowanych z fundacją warsztatach, przygotowali schematy migracji danych i opracowali harmonogram działań. Następnie, na bazie doświadczeń z wcześniej przeprowadzonych tego typu projektów usprawnili procesy w fundacji poprzez instalację Salesforce.

Dzięki wparciu firmy CGI wdrożyliśmy system CRM dostosowany do naszej organizacji, a dokładniej pracy z podopiecznymi i analizy ich postępów. Wszystko to w oparciu o platformę Salesforce. W naszej współpracy najważniejsze jest zaangażowanie i otwartość zespołu CGI, a także elastyczność przy współtworzeniu rozwiązań dla młodych ludzi i tych w potrzebie” - powiedziała Kamila Gibas, prezes Fundacji Szczęśliwa Droga.


W dzisiejszych czasach, gdy digitalizacja społeczeństwa przebiega w sposób przyspieszony, nasz program Tech for Communities jest jeszcze bardziej potrzebny, niż kiedykolwiek wcześniej. Wspieramy organizacje pożytku publicznego nie tylko donacjami, wolontariatem naszych pracowników, ale również technologicznymi rozwiązaniami i doświadczeniem, które są naszym największym kapitałem. Jesteśmy globalnym ekspertem w zakresie wdrożeń rozwiązań chmurowych i naturalną dla nas rzeczą jest wspieranie takich rozwiązań dla Organizacji Pożytku Publicznego” - o kolejnym projekcie wspierania fundacji powiedział Bartłomiej Nieścierowicz, BU Leader w Polsce, Litwie, Łotwie i Estonii.


Więcej informacji na temat rozwiązań oferowanych przez CGI można poznać na stronie cgi.com oraz cgi.com/polska.

Źródło: CGI

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top