loading...
RAPORT CRM
RAPORT ERP
RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

Race Pro z systememe CRM Komplus

KOMPLUS - CRM, system CRMDostarczony przez firmę KOMPLUS CRM zapewnia użytkownikom aplikacji bezpieczeństwo informacji dzięki przechowywaniu danych w jednym pewnym miejscu, przez co mają szybki dostęp do wysyłanych ofert, maili czy wykonanych działań.
{MosModule module="CRM_Dzial}
Ważnym elementem systemu CRM są moduły wspierające marketing. Pozwalają one na przygotowywanie akcji mailingowych, jak również umożliwiają wyszukiwanie potencjalnych Klientów w Internecie.

CRM firmy KOMPLUS daje także szerokie możliwości raportowania wszystkich działań. Raporty pozwalają monitorować aktywności handlowców, analizować sposoby pozyskiwania Klientów oraz Kontraktów. Osoby nadzorujące dział handlowy mogą m. in. sprawdzać efektywność Klientów oraz analizować potencjalną i bieżącą sprzedaż.

Indywidualne szkolenia dla użytkowników oraz etapowe wdrożenie systemu CRM, a także stopniowy jego rozwój do indywidualnych potrzeb Klienta, sprawiły, że jest on chętnie używany i stał się podstawowym narzędziem w codziennej pracy.

Race Pro zajmuje się wynajmem symulatorów samochodów wyścigowych.

Źródło: www.komplus.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top