loading...
RAPORT CRM
RAPORT ERP

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

CRM 2011 dostępny w wersji BETA

MICROSOFT - CRMFirma Microsoft ogłosiła kluczowe dla realizowanej strategii CRM wprowadzenie na rynek najnowszej generacji rozwiązania Microsoft Dynamics CRM w wersji beta. Produkt stanowi jedno środowisko programistyczne dla konfiguracji w chmurze (on-demand) lub on-premise.
Światowa premiera nowego oprogramowania rozpoczyna się wprowadzeniem na rynek wersji Microsoft Dynamics CRM Online, która w opcji ‘on-premise’ pojawi się pod nazwą Microsoft Dynamics CRM 2011.

Wersja beta nowego Microsoft Dynamics CRM dostępna jest już na 40 rynkach głównie w języku angielskim, zaś w finalnej postaci rozwiązanie będzie wprowadzone do końca bieżącego roku na 40 rynkach w 41 językach.

Klienci i partnerzy Microsoft mogą zarejestrować się lub pobrać wersję beta na stronie http://www.crm2011beta.com w celu oszacowania jej możliwości, poznania funkcjonalności i opracowania rozwiązań opartych na nowej wersji.
Microsoft Dynamics CRM globalnie przyspiesza i cieszy nas, że naszym klientom i partnerom możemy zaoferować następne, innowacyjne rozwiązanie – mówi Brad Wilson, dyrektor działu Microsoft Dynamics CRM. – Nasza nowa wersja beta, oparta na chmurze i dostępna w opcji ‘on-premise’, pozwala naszym użytkownikom wypróbować możliwości produktu i dzięki temu w praktyce poznać korzyści z podjętej inwestycji – dodaje.
Microsoft Dynamics CRM 2011 wspiera ideę ‘The Power of Productivity’ poprzez udostępnienie znanych, inteligentnych i zintegrowanych narzędzi, dedykowanych użytkownikom wewnątrz i na zewnątrz organizacji, oraz pozwala na rozwinięcie swoich możliwości poprzez następujące funkcjonalności:
  • Familiar experiences – czytelny i intuicyjny interface znany z Microsoft Outlook oraz opcje służące do personalizacji użytkowników
  • Inteligent Experiences – pomoc w identyfikacji procesów, wsparcie w wizualizacji danych (ang. inline data vizualizations), sprecyzowanie i elastyczne zarządzanie celami, konfiguracja kilku pulpitów w czasie rzeczywistym

  • Connected Experiences – rozwój chmury (ang. cloud development), integracja z Windows Azure, dostarczanie dokumentów do Microsoft SharePoint Server, praca zespołowa i zarządzanie rozwiązaniami, korzystanie z Microsoft Dynamics Marketplace
Microsoft poinformował również o wersji beta rozwiązania Microsoft Dynamics Marketplace, która zostanie wprowadzona na rynek do końca bieżącego miesiąca. Nowe narzędzie internetowe w wersji beta będzie dostępne bez uiszczania dodatkowych opłat. Zapewni ono partnerom Microsoft Dynamics łatwy sposób eksploracji i dystrybucji aplikacji wśród swoich klientów, w tym udostępnienie katalogu z ponad 700 aplikacjami i profesjonalnymi usługami. Klienci będą mogli uzyskać dostęp do Microsoft Dynamics Marketplace bezpośrednio z programu Microsoft Dynamics CRM w celu wyszukiwania, selekcjonowania oraz pobierania aplikacji. Zyskają również możliwość bezpośredniego kontaktu z partnerami firmy Microsoft. Więcej informacji o Microsoft Dynamics Marketplace można znaleźć na stronie http://crm.dynamics.com/DynamicsMarketplace/landing.aspx.
Microsoft Dynamics CRM 2011 to potwierdzenie kontynuacji realizacji strategii zarządzania relacjami z klientami – funkcjonalności dynamicznej, otwartej, elastycznej i w pełni zintegrowanej z pulpitem – co obejmuje zarówno oprogramowanie jak i usługi – mówi Doug Zone, dyrektor biura ds. technologii w MetraTech Corp. – Połączenie rozwiązania z Microsoft Dynamics Marketplace stwarza nam możliwość rozszerzenia naszej działalności oraz dystrybucji naszych rozwiązań do szerszej grupy odbiorców – dodaje.
Źródło: www.microsoft.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top