loading...
RAPORT CRM
RAPORT ERP
RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

CRM7 w Armex Automatyka Sp. z o.o.

Kolejna firma z branży przemysłowej – Armex Automatyka Sp. z o.o.- zdecydowała się wesprzeć swoją działalność systemem CRM7. Wdrożony system będzie wyposażony w funkcjonalności służące do zarządzania projektami i sprzedażą, marketingiem, pracą grupową, rejestrowania i generowania dokumentów oraz zaawansowanego raportowania.


Każda rozwijająca się firma potrzebuje odpowiedniego narzędzia informatycznego, które nie tylko pozwoli na właściwe zarządzanie informacją, ale również usprawni przebieg zarządzania firmą na poszczególnych jej szczeblach. - tak na pytanie o powody wdrożenia systemu CRM odpowiada Barbara Stopa, Specjalista ds. Marketingu w Armex Automatyka - Jesteśmy firmą z wartościami, oferujemy produkty i usługi wysokiej jakości dla wymagających klientów. By jednak było to możliwe, musimy korzystać z odpowiednich narzędzi w każdej dziedzinie naszej działalności, dlatego wybraliśmy system CRM7.
Armex Automatyka Sp. z o.o. zdecydowało się na zaimplementowanie rozszerzonego modułu do zarządzania projektami, który pozwoli na precyzyjną koordynację zadań zespołu oraz podwykonawców, wizualizację postępu prac i ocenę rentowności przedsięwzięć. Wdrożenie obejmie również integrację CRM7 z systemem Comarch ERP Optima.
Moduł do zarządzania projektami był kluczowym czynnikiem mającym wpływ na wybór wspomnianego oprogramowania. Rozwiązanie to umożliwi firmie szybszą reakcję na potrzeby klienta, a tym samym wpłynie na zwiększenie efektywności oraz jakość usług. - wskazuje B. Stopa.
Działalność ARMEX Automatyka Sp. z o.o. skupia się na świadczeniu usług o zasięgu międzynarodowym z zakresu automatyki i robotyki, produkcji maszyn i urządzeń na indywidualne zamówienie oraz bezpieczeństwa maszyn. Przedsiębiorstwo oferuje kompleksowe rozwiązania od projektu poprzez wykonawstwo, uruchomienie oraz serwis. Wśród klientów ARMEX Automatyka Sp. z o.o. znajdują się takie firmy jak KGHM, Gates, Grupa Tauron, Henkel Polska, czy Bridgestone.

Źródło: More7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top