Wartościowy projekt informatyczny z polskimi korzeniami został uruchomiony w Rumunii. DANONE - producent m.in. popularnych jogurtów czy serków homogenizowanych, chcąc wzmocnić efektywność sprzedaży w terenie, wdrożył system Sales Force Automation (SFA) eLeader Mobile Visit zastępując dotychczasowe rozwiązania.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Opierając się na pozytywnych doświadczeniach z wykorzystania systemu w Polsce, managerowie odpowiedzialni za rynek rumuński zastąpili używane dotychczas systemy dla przedstawicieli handlowych jedną kompletną aplikacją SFA eLeader Mobile Visit.

Obecnie przedstawiciele DANONE, podobnie jak w Polsce, pracują z aplikacją za pomocą której badają w sklepach ekspozycje produktów (parametry takie jak obecność czy udział w półce), przeprowadzają ankiety oraz biorą udział w procesie zarządzania lodówkami.

Podczas wdrożenia systemu eLeader kładłem szczególny nacisk na precyzyjne projektowanie procesów i sprawny przepływ związanych z nimi danych. eLeader wykazał się pełnym zrozumieniem naszych wymagań i zaproponował system skonfigurowany dokładnie pod nasze potrzeby. Dzięki temu wiem, że na każdym etapie realizacji naszej strategii dysponujemy wiarygodnymi i aktualnymi danymi - Dariusz Radzimirski, Business Systems Manager – Topline Sales DANONE


Aplikacja eLeader na smartfony umożliwiła również wdrożenie nowych scenariuszy wizyt oraz podniosła jakość pracy użytkowników. Połączenie w jeden system wszystkich dotychczasowych aktywności pozytywnie wpłynęło na efektywność i czas realizacji zadań handlowców DANONE w Rumunii.

Gdy nadszedł czas na gruntowne zmiany w sposobie pracy naszych ludzi w terenie, pojawiła się konieczność wdrożenia nowego systemu, który będzie w stanie obsłużyć nowy kształt zadań różnego typu. eLeader zaproponował rozwiązanie, które zapewnia nam codziennie duże wsparcie w terenie. Zmiana systemu na eLeader Mobile Visit była płynna, a ludzie szybko docenili intuicyjność aplikacji oraz szybkość i pewność informacji przepływających w obu kierunkach - Irina Cenusa, Commercial Development Manager DANONE


Źródło: eLeader Sp. z o.o.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top