Zarządzaj innowacją: system ERP i CRM w świecie rozwiązań Microsoft.
itintegro logo2015Zależy Ci na poznaniu technologii, które rewolucjonizują sposób zarządzania firmą? Dołącz do bezpłatnej konferencji Dynamics Business Forum, gdzie królować będą innowacje. Wydarzenie zaprezentuje szereg praktycznych rozwiązań biznesowych Microsoft, napędzanych przez sztuczną inteligencję, chmurę obliczeniową i analitykę Business Intelligence. Sprawdzisz, jak wiele możliwości otwiera przed organizacjami nowa generacja systemów ERP i CRM, zintegrowana z najbardziej aktualnymi trendami IT.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Partnerami merytorycznymi konferencji są firma IT.integro, Microsoft oraz Netwise. Spotykamy się w: Warszawie (9.04), Gdańsku (10.04), Poznaniu (16.04), Wrocławiu (17.04) i Krakowie (18.04). Liczba miejsc jest ograniczona, więc dołącz już dzisiaj na www.dynamicsbusinessforum.pl.

One Microsoft: Poznaj kompleksowe środowisko biznesowe

Nowoczesne systemy klasy ERP i CRM oferują dostęp do ogromnej ilości narzędzi biznesowych stworzonych przez Microsoft. Rozwiązania te tworzą wspólnie kompletny ekosystem oparty na platformie chmurowej.

Podczas Dynamics Business Forum zaprezentujemy zaawansowane aplikacje i usługi, które współpracując ze sobą kreują zupełnie nową jakość zarządzania organizacją. Eksperci podzielą się sprawdzonymi metodami ich wykorzystania w drodze do poprawy doświadczeń klientów, wydajności operacyjnej oraz konkurencyjności.

Przenikniemy także w głąb technologicznej warstwy ekosystemu, przyglądając się chmurowym usługom Microsoft Azure - w tym Azure SQL, Log Analytics czy DevOps.


AI w synergii z narzędziami dla firm

Na konferencji przekonasz się, jak dynamicznie rosną możliwości wykorzystania sztucznej inteligencji. Sprawdzisz konkretne przykłady użycia AI w systemach ERP i CRM, m.in. dzięki innowacyjnej i wciąż rozwijanej aplikacji Microsoft Copilot.

Jak AI kształtuje nowe modele biznesowe i rynki? Podczas prelekcji Microsoft poznasz przykłady zastosowania tej technologii do tworzenia nowych produktów oraz usług. Dlaczego jako przedsiębiorca nie możesz zignorować potencjału sztucznej inteligencji i jak korzystać z niego w praktyczny sposób? Odpowiemy na te pytania już w kwietniu.

Nowa jakość Customer Engagement

Nowoczesny system CRM to klucz do efektywnego zarządzania relacjami z klientem. Na przykładzie kompleksowego procesu przedstawimy sprawdzone metody oceniania szans sprzedażowych, realizacji zamówień oraz optymalizacji procesów zakupowych i dystrybucyjnych.

A wszystko to przy wsparciu zaawansowanej analityki biznesowej wykorzystywanej w oprogramowaniach Dynamics 365 Customer Engagement i Dynamics 365 Business Central.

Dynamics 365 Business Central, czyli czołowy system do zarządzania

Poznaj główny element świata rozwiązań One Microsoft, który został wyróżniony w rankingu Forbes’a jako najlepszy system ERP w kategorii Cloud ERP Software. Wskażemy, jak z pomocą sztucznej inteligencji, pogłębionej analizy danych oraz chmury obliczeniowej jest w stanie efektywnie wspierać organizacje w zwiększaniu konkurencyjności i rozwoju - nie tylko na rynku lokalnym, ale także w międzynarodowej ekspansji.

11 ekspertów technologii

Wydarzenie realizowane jest z udziałem aż 11 specjalistów ERP i CRM z wieloletnim doświadczeniem w branży technologicznej. Co dokładnie zaprezentują?

Tymi tematami podzielimy się z uczestnikami:
  • Jak AI kształtuje nowe modele biznesowe i rynki?
  • The future is now: Synergia innowacji dla biznesu w ekosystemie Microsoft
  • Strategiczne wykorzystanie ekosystemu Microsoft: Przegląd możliwości narzędzi ERP i CRM
  • Technologiczne tło integracji Business Central z ekosystemem Microsoft
  • Międzynarodowa ekspansja biznesu z Business Central
Nie przegap miejsca i dołącz do nas już dzisiaj

Dynamics Business Forum to już 5. edycja cyklu spotkań stworzonych z myślą o przedstawicielach biznesu. Poprzednie odsłony zgromadziły w sumie ponad 1500 zarejestrowanych uczestników. Mamy nadzieję, że nie zabraknie Cię z nami w tym roku! Sprawdź dokładną agendę konferencji i skorzystaj z bezpłatnego udziału: www.dynamicsbusinessforum.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top