axians logo 2023Od poniedziałku, 18 września, spółki S&T w Polsce, Chorwacji, Czechach, Szwajcarii, Serbii, Słowacji, Macedonii Północnej, Albanii i Czarnogórze posługują się nową komunikacją wizualną i działają w ramach marki Axians, marki ICT VINCI Energies. Rebranding S&T w Niemczech zaplanowano na 15 listopada 2023 roku.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Axians, marka VINCI Energies zajmująca się technologiami informacyjnymi i komunikacyjnymi, działa w samym sercu cyfrowej transformacji. Od instalacji infrastruktury po zarządzanie danymi, zespoły technologiczne VINCI Energies wspierają klientów w zarządzaniu całym cyklem życia danych, obejmujących ich gromadzenie, przesyłanie, przechowywanie, przetwarzanie, analizę, udostępnianie i ochronę.

Dzięki temu międzynarodowemu rebrandingowi VINCI Energies, za pośrednictwem swojej marki Axians, wzmacnia swoją pozycję na europejskich rynkach ICT, oferując klientom usługi oraz rozwiązania 360°.

Pod marką Axians wszystkie dawne spółki S&T będą nadal budować długoterminowe relacje z klientami w duchu zaufania i niezawodności, bez zmian w ofercie produktowej i usługowej. Ponadto klienci w Polsce będą mogli skorzystać z międzynarodowego doświadczenia i know-how Axians, szczególnie w takich obszarach jak środowiska chmurowe i infrastruktura data center, cyberbezpieczeństwo, rozwiązania sieciowe, cyfrowe przestrzenie robocze, aplikacje biznesowe i analiza danych – obejmujące również systemy ERP – oraz infrastrukturę telekomunikacyjną – mówi Burim Mirakaj, dyrektor generalny VINCI Energies DACH & CEE ICT.


Dołączenie do jednej z największych światowych marek na rynku rozwiązań i usług ICT to dla nas początek nowego etapu rozwoju. Swoją reputację na polskim rynku usług IT budujemy systematycznie od kilku dekad, pracując dla czołowych spółek sektora publicznego i komercyjnego. Dziś zyskujemy nowe możliwości i dostęp do know-how międzynarodowej grupy działającej na kilku kontynentach. To bezprecedensowa okazja do zwiększenia dynamiki naszego rozwoju – komentuje Piotr Staszczak, Prezes zarządu spółek Axians IT Solutions Poland (dawniej: „S&T Poland“) i Axians IT Services Poland (dawniej: „S&T Services Polska“). – Jako firma jesteśmy związani z polskim rynkiem usług IT od ponad 50 lat. Przyłączenie spółek S&T do Grupy VINCI Energies w ramach jednej z największych akwizycji w historii polskiego sektora informatycznego to ukoronowanie działań i systematycznej pracy całego zespołu.


Spółki Axians IT Solutions Poland i Axians IT Services Poland (działające dawniej pod szyldem S&T) związane są z polskim rynkiem usług informatycznych od ponad 50 lat. W ich strukturach pracuje ponad 500 wyspecjalizowanych ekspertów IT: programistów, architektów, inżynierów wsparcia, analityków, testerów, konsultantów wdrożeniowych, specjalistów z zakresu administrowania siecią i zarządzania infrastrukturą sprzętową.

Źródło: www.axians.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top