todisDeltek ogłosił zakończenie przejęcia firmy Replicon - globalnego dostawcy zintegrowanych rozwiązań śledzenia czasu, które łączą dostarczanie projektów, finanse i zasoby ludzkie na jednej platformie, specjalnie zaprojektowanej dla organizacji skoncentrowanych na projektach i usługach.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Replicon, teraz część portfolio rozwiązań Deltek, uzupełnia oprogramowanie i rozwiązania informacyjne Deltek, które pomagają organizacjom odnosić sukcesy w projektach.

Replicon oferuje zróżnicowany pakiet rozwiązań związanych z zarządzaniem czasem, obecnością w HR i zarządzaniem projektami, nie wymagającym przejścia na system finansowy. To przejęcie wspiera ekspansję produktów i klientów Deltek w dodatkowych branżach opartych na projektach oraz przyspiesza pozycję Deltek na rynku globalnych usług IT i konsultingowych, a także innych organizacji świadczących usługi profesjonalne na rynku przedsiębiorstw i średnich firm.

Jesteśmy bardzo podekscytowani zakończeniem przejęcia - jednej z największych w historii Deltek - i witamy Replicon w rodzinie Deltek. Podobnie jak Deltek, zespół Replicon jest oddany firmom opartym na projektach, ze szczególnym naciskiem na klientów, współpracę i innowacje. Dzięki połączeniu naszych dwóch firm mamy teraz nowe i rozszerzone możliwości dla organizacji skoncentrowanych na projektach i usługach na całym świecie. Czekamy z niecierpliwością na wiele nowych możliwości, jakie niesie ta akwizycja dla społeczności Deltek Project Nation, w tym dla klientów i partnerów Replicon - powiedział Mike Corkery, prezes i dyrektor generalny Deltek.


Replicon ma niezrównany zestaw technologii z imponującym doświadczeniem użytkownika, i z niecierpliwością oczekujemy, jak będziemy działać na rynku razem", powiedział Warren Linscott, dyrektor ds. produktów. "W miarę ewolucji branż, którym służymy, nadal szukamy nowych sposobów, aby zaspokajać potrzeby naszych klientów i szerszego zakresu firm opartych na projektach. Dzięki Replicon, Deltek wzmocni swoją pozycję w globalnych usługach IT i konsultingowych, a także innych organizacjach świadczących usługi profesjonalne na rynku przedsiębiorstw i średnich firm.Rozwiązania Replicon są odpowiednie dla organizacji, które wymagają bardziej zaawansowanego zarządzania czasem i zasobami, i które obecnie nie korzystają z rozwiązania ERP Deltek lub nie chcą przejść na inny system ERP. Deltek będzie nadal rozwijać swoje natywne aplikacje do zarządzania czasem w ramach swoich rozwiązań ERP, które nie zostaną zastąpione przez Replicon.

Deltek to idealny dom dla Replicon. Wiemy, że dzięki Deltek nadal będziemy spełniać nasze zobowiązanie do zaspokajania potrzeb klientów Replicon i dostarczania innowacyjnych rozwiązań. Jesteśmy dopiero na początku bardzo ekscytującej podróży razem - skomentowali Raj Narayanaswamy i Lakshmi Raj, współzałożyciele i współ-CEO Replicon.Źródło: www.todis.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top

0 - Błąd: 0

0

OOM command not allowed when used memory > 'maxmemory'.

The Page you are looking for doesn't exist or an other error occurred.
Go back, or head over to the home page to choose a new direction.